Ana Menü

Nobre: Fener'e gitmem

Başlatan Simurg, Şubat 22, 2009, 16:40:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kartal'ın Mert forveti Nobre, 26 Şubat'ta masaya oturacağı Beşiktaş'la sözleşme yenileyeceğini söyledi

Kartal'ın Mert forveti Nobre, 26 Şubat'ta masaya oturacağı Beşiktaş'la sözleşme yenileyeceğini söyledi

Fener'e gitmem

Kartal'ın Mert forveti Nobre, 26 Şubat'ta masaya oturacağı Beşiktaş'la sözleşme yenileyeceğini söyledi.

Huzur doluyum

Beşiktaş'ın yerli sambacısı Nobre, hakkında çıkan transfer dedikodularına son noktayı koydu ve "F.Bahçe'ye gitmeyeceğim" dedi. Siyah-beyazlı kulüpte mutlu olduğunu ve ayrılmayı hiç düşünmediğini ifade eden yıldız oyuncu, "Burada huzur dolu bir süreç yaşadım. Bu nedenle kalmak istiyorum. F.Bahçe'ye gideceğim yönünde konuşmalar
geçiyor, ancak bunlar gerçek değil. F.Bahçe'ye gitmem, Beşiktaş'la sözleşmemi uzatacağım" dedi.

Taraftar farklı

Menajerı Figer'in önümüzdeki hafta İstanbul'a geleceğini ve 26 Şubat'ta yönetimle masaya oturacağını ifade eden Nobre şöyle devam etti: "Kendisine de Beşiktaş'ta mutlu olduğumu ve sözleşmemi uzatmak istediğimi söyledim. Umarım karşılıklı anlaşırız, ben bir sorun yaşanacağına inanmıyorum. Taraftarla aramda müthiş bir bağ oluştu, bunun kıymetini biliyorum. Onların beni sevdiği kadar, ben de onları seviyorum."

Fatih DOĞAN

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

gürol

fener sanki nobreyi bekliyormuş gibi konuşmuş.
fener napsın nobreyi
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ilhan mansız_melis

Abi Guiza'dan iyi olduğu kesin ben olsam isterdim Nobre'yi Alex'le beraber yine coşarlar orda ama Nobre gitmez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ata vicente

Hep soyluorum nobrenın Besıktasa 1.5yıl borcu var.1.5 sene yattı nobre bu takımda sımdı abuk sabuk ımza paraları falan konusuluor.Eger cok para verılırse nobreye bu ısten yıne herzamankı gıbı kısıler menfaat Besıktas zarar gorur

Mattech

Fenere gitmem demişmişmiş.. Hatta bize gelirkende ben beşiktaşa gitmem demişti ama geldi bu acıklamayıda bir Fb bjk maçından sonra yapmıştı....
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

keskinli

biz ne adamlar gördük
bi mac sonrasi taraftarlarla birlikte febeye küfredipde,sonra febe formasi giyen
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

umarım sözünün arkasında durursun nobre...kimler geldi geçti bu takımdan fenere gitmem diyen.

djinonu

Olum büyük konusma gitmem diye!!!
Besiktasi SATMAM diyen  iki gün sonra bakiyorsun cumburlop baska takimda...
Bu futbol i$i para i$i para icin birbirini satiyorlar

gs de örnek hatirlarsaniz Hagi telefonunu gerizekali gibi ic cebine koydugu icin Türklere hirsiz demisti...
simdi yine gs hocaligi teklif ediyorlar
HERSEY PARA
EMRE
TÜMER
SERGEN hepsi gitti para icin...

carsi52

Kaale bile almıyorum bu lafları artık.
Bölünür senin için uykular!