Ana Menü

Korkak M.D "2"

Başlatan NoPasaran, Şubat 20, 2009, 21:50:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yine korktun korkak adam

Çift ön libero + 4 bek

6 birde kaleci 7

Yenilseydinde biraz bahane bulsaydık rakamlarla..

4 HÜCUM OYUNCUSUYLA 3-0 nasıl yenersin  :oklava :oklava
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Volkan abi sen var sen :D  Şimdi biraz sussalar bari
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

melis ne dedin ?
tam anlamadım tercüme et şunu
Koca hestiy aya bedenem ?

husoeagle

şükürler olsun nobre gol atabiliyomuş

M34

Yok canim .. ne Mustafa Denizli'si ... Gaziantep kötüydü :-))) Ondan kazandik

ilhan mansız_melis

Orda yazıyor anlarsın sen Batucum

Adriano

İlahi volkan abi ;D Mesaj süper (:
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

maçı izlemedim fakat dediğin gibiyse yazıklar olsun insan saldırır biraz.Antep gerçekten çok kötüymüş demekki bu maç.

kartalpenchesi

konya maçında berbat oynadık
trabzon maçının ilk 45 dakikası boşu boşuna gitti
bu maçın ilk yarısını izlemedim ama 2. yarı iyiydik

bizim anlatmak istediğimiz
beşiktaş türkiye liglerinde her maçına çift forvetle çıkmalıdır formsuz oyuncuları dinlendirmelidir formda oyuncuları oynatmalıdır
bu denizli değil başka teknik direktör olsa yine derdik

eğer bu yüzden biz beşiktaş düşmanı oluyorsak varsın olalım siz mutlu olun !

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

CR7

doğru

nobre,bobo,tello,s.özkan varken 4 gol atmak lazımdı

nası atamaz bu takım

korkaksın denizli kor-kak!!!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

delgado1008

manager çıktığından beri herkes hoca oldu bu ülkede birde akşam ahmet ve erman abilerini dinleyen başlıyor hocaya sallamaya zamanındada sergen tümer muhabbeti vardı ikisi aynı anda oynamaz busenede çift forvetimiz çıktı biri yem atıyor herkes atlıyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

ata vicente

Ah ertugrullll aahhhhh sımdı bu takımın basında olcaktınkı neler yapardık nelerrr 90+12 de belkı bala bı gol atardık o da eger o dakkaya kadar 3 gol yemezsekkkk!!!

eyup1903

evet korkaktır hala lafımın arkasındayım her zaman diyorum bobo bu takımda oynamalı diye eğer bu maçta bobo oynamasaydı maç 0-0 yada bi korner den gelen golle 1-0 biterdi.

cisse ile neden başlıyorsun cisse nin yerine erkan zengin yada inceman olamaz mı cisse de ne buluyorsun anlamış değilim cisse ye gösterdiğin sabrı bobo ya gösterseydim şimdi zirvede olurduk bu da kesin sadece erns in yapacağı işi neden iki kişiye yüklüyorsun hala anlamış değilim ya da antep te bi tabata olsaydı skor böyle olurmuydu sanmıyorum antrenörlük inönüde kazanmak değildir inönüde taraftar maçı sana zaten kazandırıyor şimdiye kadar deplasmankarda kaybolup giden onlarca puanlar senin şampiyon olmanı engelleyecek demek ki deplasmanlarda takımını iyi motive edemiyorsun antrenörlükte bu değil midir.

boş boş konuşmak yerine biraz daha takımında ki oyuncuları anlamaya çalışsaydın şimdi herkez bizim puan keybetmemizi beklerdi ama sen bobo ile aranda ne geçmişse bilemem artık bobo yu yedek bırakıyon ne inat uğruna takımı neden sabote ediyon

bu arada ilk yarı çok kötüydük adamların bi penaltısı verilmedi gelen gollerde biri korner biri uzun şut biride hiç top tekniği yok dediğiniz toramanın lişisel becerisiyle getirdiği toptur bu maçta da yine organize bi atak geliştiremedik bilmeyenkere duyrulur skor a göre konuşmayı bırakalım

ilhan mansız_melis

Ya anlaşıldı bu adam ne yapsa size yaranamayacak biz dün Antep'i değil Fener'i bile 3-0 yenseydik siz hala Denizli'yi beğenmeyecektiniz

delgado1008

tabata olsaydı yine aynı skor olurdu bakınız inönüdeki 3-0 lık maç kupadaki nobrenin tek golüyle aldığımız 1-0 lık maç başka bişey kaldımı tabatayı geçtik çift forveti geçtik düşünün başka bişeylerlerde bulabilecekmisiniz acaba
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...