Ana Menü

Delgado´mu, O kim?

Başlatan djinonu, Şubat 19, 2009, 19:20:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Delgado şoku

Beşiktaş'ın yarın Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda oynayacağı Gaziantepspor maçı öncesi bugün Siyah Beyazlı takımın Nevzat Demir yapılan son antrenmanında Matias Delgado'nun sakatlandığı ve Gaziantep'e götürülmeyeceği öğrenildi.

Sabah saatlerinde yapılan antrenman sırasında sol arka adelesinde gerilme olan Arjantinli futbolcunun çalışmayı yarıda bıraktığı ve Delgado'nun yapılan kontrolleri sonrası yarın Gaziantepspor'a karşı forma giyemeyeceği belirtildi. İtalya'da yaklaşık 40 günlük bir tedavi sürecinin ardından iki hafta önce İstanbul'a gelen ve Trabzonspor ile Süper Lig'in 20. haftasında oynanan mücadelinin ikinci yarısında oyuna giren Delgado'nun, Gaziantepspor karşısında ilk 11'de mücadele etmesi bekleniyordu. Beşiktaş'ın yarın Gaziantepspor ile yapacağı mücadelede Delgado'nu yanı sıra Ekrem Dağ ve Holosko'da sakatlıkları sebebiyle forma giyemiyecek.

Bu Adam Geldigi Günde Beri Patlayacak HALA...!!

eRe

Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 19, 2009, 19:20:49
Delgado şoku

sok mu ;D
sok denılen sey sasırtıcı olur
ama masallah delgado 2 haftadır sakat degıl dense o zaman sok derım ben
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

husoeagle

ata vicente

Hakkaten Delgado ya senın yuzunden 7yıldır sampıyonluga hasretız gercı bu senın 3.sezonun ama kesın senın parmagında vardır bu ıste.10 tane teknık dırektor degıstırdın, 50den fazla futbolcu transfer ettın,onursal baskan suleyman sebayı kufurle gonderdın,ara transferde muhtesem bı ıs yapıp yusuf gıbı 35 yasında bı topcuya dunyanın parasını verdın ıhya ettın.Besıktastan rant saglayıp taraftarım ayagında menfaatlerını besıktasın ustunde tuttun taraftar grubunun ısmını kulubun ısmınden on planda tuttun bunlar gecenın 11ınde aklıma gelenler bırde gelmeyenler var delgado.Allah askına su takımdan defol gıt de yarayı sen gorenler asıl yaraları gormeye baslasınlar.Isyankarlıkla her b.ka muhalefet etmeyı bır bılenler,aradakı farkı ogrensıler.Hadı defol yerıne crıstıana ronaldoyu alalım,messıyı alalımda avrupa sampıyonu olalım aslında onlara da gerek yok yusuf var yaaa bızler artık alıstık ya onun bunun topcusunu almaya haaa buarada o topcularıda sen transfer ettın delgado ıgrenc bı adamsın vesselamm...

kartalpenchesi

geçmiş olsun kaptan

dön artık takıma  :(
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

vallaha ben acikcasi biktim
Kulüp büyük bir kazik yedi diyorum cünki arkadas adam geldiginden beri hala patlayacak...delirecem futbolcunun bide tüm haklarini bonservisinide aldi...elimizde patlamasin
sezon sonu gitsin

eyup1903

delgado ya bende kötü diyordum ama yusuf u gördükten sonra onun yanında messi gibi kalıyor

djinonu

Forma kizi$masi diyorduk alternatif deniliyordu
ne kizi$masi bunlar oynamamak icin sakatlaniyor
yahu ödem neyki?su birikiyor darbe alinan yere varya beyler 21 senedir cevremde top oynuyorum arkadaslarla daha simdiye kadar ne ödem olustu nede baska birsey ve siz daha iyi bilirsiniz mahalle futbolu daha serttir
bunlar ne sekerden yapilmi$ futbolcular anlayamiyorum

keskinli

sanki bilerek ve isteyerek sakatlaniyor,ayrica istatistiklere bakmak gerek cok fazlada sakatlanmadi
trabzon macinin 2.yarisindada oyunu nasil yönlerdigini hepimiz gördük
nedir bu delgado düsmanligi,anlayamiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

sakatlığı da psikolojikmiş

sağ ayağına basmamış sakat diye sola fazla yüklenmiş
sol da sakatlanmış
hay Allah'ım ya!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Daha sakatlıktan çıkalı ne kadar oldu ki yine sakatlanmış neyse geçmiş olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.