Ana Menü

Ne oldu adnan polat canın mı yandı

Başlatan aquilas, Şubat 10, 2009, 22:58:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Bugünden sonra anladıki gs'lilerin hiçbiri adam değil devre arası hakemlerin arkasındayız diyen bir insan 2 hafta sonra nasıl olurda sözünü bu kadar yiyebilir Ulan biraz adam olun be adam...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Buna ana avrat sövüpte forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum.
Köpek ısırsın hepinizi.
Şerefsiz herifler.
Bölünür senin için uykular!

CiCi_KizZ

Birazda Onlarin Cani Yansin..
Sona Biz diyince Bunlari Yok besiktas hersei hakemlere atior
Fenerde Gsde Aynisini yapior ve kimse bisiy demio.. Adillie bak ;)
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

Adriano

Lincoln'ün ikinci sarı kartında kural hatası var diye üst üste 2 haftadır maç tekrarı için başvuru yapıyorlar.
Kendilerini küçük göstermekten başka hiç birşey değil. Rezilsiniz.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Cem Goren

bugun yine adnan sezgin ve haldun ustunel zırvalıyordu birşeyler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Bi febe maçında Selçuk Dereli'ye harika hakem diyen adam şimdi ona sövüyor ne oldu adnan dokundu bişeyler galiba topunuz adam değilsiniz be
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

besikt-Ask

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 11, 2009, 19:30:25
Buna ana avrat sövüpte forumdan uzaklaştırılmak istemiyorum.
Köpek ısırsın hepinizi.
Şerefsiz herifler.

aynen... bu anası belli babası yüzelli soysuz köpekler. adamın ağzını zorla bozarlar..susmuyo [edit!] kaç gündür
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

cassa23

ulan antalya koydu bunlara en çok sevindiğimde mehmet özdilek teknik direktör olarak malup ettiler geseyi