Ana Menü

Lan bari sus

Başlatan M34, Şubat 10, 2009, 22:35:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

benim baskanim degil dogru olabilir ama BESIKTASIMIZIN BASKANI!! VE OLDUGU SÜRECE DISARDAN KIMSE LAF ATAMAZ !!! ATTIRMAYIN

RCA

yalnız ben hiç alınmıyorum M34 arkadasımız gibi.. çünkü herkes yanlış agılıyor orada beşiktaşa laf gitmiyor demirörenin şahsına laf gidiyor.. burada beşiktaşı hesaba katmak saçma olur.. çünkü gerçekten sussun futboldan anlamıyor takım nereye hücum futbolu oynuyor attığımız gol sayısına bak be herif! allahım ya sizde direk savunma ya çekiliyorsunuz bu forumda 200 kişi girip yıldırım demirören yeter diyip saydıranlar şimdi nasıl olduda tarafına geçiyor anlamıyorum..

bence burada laf beşiktaşa değil başkanımıza gidiyor ve bence çok yerinde bir cümle..lan bari sus yani sus yeterince batırdın beşiktaş gibi bir kulubu.. gayet yerinde bir cümle
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Adriano

Hincal Uluc'un tepkisi doğru olabilir fakat her ne kadar eleştirsekte,
BEŞİKTAŞ klubü başkanına "Lan" diye hitap edemez.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

[KralKartal]

'lan'li konusmak gereksiz,
seviyeli konusupta adam gibi elestirini yapabilirsin..

ki elestirmekte hakli, ama LAN kelimesi olmamis,
futboldan anlamadigida asikar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

böyle bi yorum yapmak sana yakismiyormu lan hincal?
sen gazetecisin,yorumcusun tv de kullanilacak lafmi bu?
milyonlarin önündesin,ahlaksizligini orada bari gizle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CiCi_KizZ

Besiktasli Olan insan zaten taraftarin ona karsi tepkisini gorunce ceker gider.. Adam deilki cekip gitsin..
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

aquilas

ne olursa olsun yahu nasıl beşiktaşın başkanına lan denilmesine normal hatta iyiymiş gibi bakarsınız ne olursa olsun kötü yönetim olabilir ama asla başkana kimse bu şekilde hitap edemez beşiktaş bizim ailemiz ise şuanda reisi sy:demirörendir kaldıki yıldırım demirörenin babası bu klübe çok büyük hizmeti dokunmuş klübün su parası elektrik faturası ödüyecek durumu yokken elini taşın altına koyup klübün bugünlere gelmesinde büyük rol oynamıştır keinlikle anlam veremiyorum nasıl kabullenirsiniz

M34

Alıntı yapılan: Resulbjk - Şubat 11, 2009, 17:35:00
orada beşiktaşa laf gitmiyor demirörenin şahsına laf gidiyor.. ..lan bari sus yani sus yeterince batırdın beşiktaş gibi bir kulubu.. gayet yerinde bir cümle

aynen ... üstelik küfür degil birsey degil. agir konusma uslubü sadece. keske ayni sertlikle asil Besiktas yazarlari dile getirse elestirlerini. hincal uluc yapinca "o ahlaksiz konusmasin", erman toroglu yapinca "o Besiktas düsmanina mi düsmüs konusmak" oluyor ... 

27 yasindayim, son 5 yilim bu adamin baskanligi ile gecti ... en güzel yillarimin Besiktas hatiralari hüsranlarla, hatta travmalari ile dolu.

keske daha fazlasini deseydi. 

örnek vereyim: kocasi tarafindan devamli dövülen bir kadin düsünün. kadincagizin her tarafi morarmis durumda, piskolojisi bozulmus - bitmis resmen. birisi geliyor simdi kadina destek cikmak istiyor. "ne yapiyorsun lan" diyor mesela ... tesekkür etmesini sükretmesini beklersiniz dimi? nerdee .. "aile meselesi, beni sevdiginden dövüyor.hem  sanada ne oluyor. kocama lan dedirtmem" demesi dogru mu olur kadinin? 

keskinli

elestiriye kimsenin lafi olmaz,sorun burada degil
bilincli besiktaslilarin hepsi yönetimi elestiriyor zaten
sorun uslüp sorunu
tv yorumcusu lanli lunlu konusmamali
ahmet cakarda hakli cikislar yapiyor bazen dogrulara deginiyor ama uslubu her dedigini haksiz cikariyor
tv yorumcusu türkceyi iyi bilmeli ve genel ahlaka uygun konusmali
küfreden seyirciye ceza veriyorlarda ahlak kurallarina uymayan yorumculara nicin ceza vermiyorlar anlayamiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Tamam onu sevmiyoruz hatta hakkında baya bi laf söylüyoruz ama başka birisinin ona böyle demesi tuhaf geldi bana yine de ayıp etmişler başkana
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

canavar_bjk

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 10, 2009, 23:36:59
ite köpeğe bile maskara olduk ya kutlarım sizi sayın denizli ve demirören

ee büyüklerimiz ne demiş kurt kocayınca itin KÖPEĞİN maskarası olur demiş
geldik 106. yaşımıza :D
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

çarşı antalya

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 10, 2009, 23:36:59
ite köpeğe bile maskara olduk ya kutlarım sizi sayın denizli ve demirören

+1903 ;)