Ana Menü

Beşiktaş'ın kayıp yıldızları

Başlatan Simurg, Şubat 09, 2009, 16:22:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın kayıp yıldızları
Yusuf Şimşek, Rodrigo Tello, Filip Holosko, Rogerio Bobo... Beşiktaşlılar´ın gol beklediği, futbolcular Konya´da hiçbir varlık gösteremedi, beraberliği engelleyemedi.

Yusuf'tan 17 top kaybı

Konyaspor karşılaşması öncesinde Beşiktaşlı taraftarlar, yıldızları Bobo, Yusuf, Tello, Holosko gibi yıldızlarına güveniyordu... İlk 11'de sahaya çıkan 4 futbolcu da hayalkırıklığı yarattı ve Beşiktaş'ın yaşadığı puan kaybında başrolü oynadı. İlerlemiş yaşına rağmen önemli bir maliyet ödenerek transfer edilen Yusuf Şimşek, dün Siyah-Beyazlılar'ın en kötülerindendi. 65 dakika sahada kalan Yusuf, 41 kez topla buluşurken, 17 top kaybı yaparak Kara Kartallar'ın hücum organizasyonlarını sıfırladı.

Tello 6 korner attı, ama...

Rodrigo Tello, Filip Holosko ve Bobo da, Yusuf'tan farklı değildi... 6 korner kullanan Tello arkadaşlarına tehlikeli bir pozisyon yaratamazken, 20 top kaybı yaptı. Fortis Türkiye Kupası maçlarında yıldızlaşan Bobo, ligdeki durgunluğunu üzerinden atamadı ve takımın yakaladığı tek pozisyonu cömertçe harcadı. 42 dakika sahada kalan Holosko da takımın gol ayağı olarak sahaya sürülmüştü. Ancak sakatlanıp oyundan alınan Slovak futbolcu, kaleye şut atamadan, yerini Serdar Özkan'a bıraktı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

djinonu

kardesim iyi güzel korner diyorsunda
Sen ne zaman Besiktasin kornerden attigi bir gol gördün???

ben iki tane hatirliyorum oda gs derbisiydi ibrahim toraman iki tane arka arkaya gelen kornerden gol atti... o kadar bask bilmiyorum

IL Capitano

Bu korner olayi harbiden cok kötu. hic bir hoca su futbolculara kornerden nasil gol atilacagini ögretemedi, bu sene atilan kornerlerin sayisinda rekora gidiyoruz takim olarak ama gol yok..tIk yok
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eyup1903

bu futbolculare kayıp değil sadece kapasiteleri bu kadar (tello,bobo hariç) holosko da bunda dahil.

anlayavcağınız kapasite meselesi

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!