Ana Menü

Bu Görüntüler Beşiktaş’a Yakışıyor Mu?

Başlatan CR7, Şubat 09, 2009, 00:30:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

herjkes orada çarsı var diyorlar.. oradaki kişiler  yıldırım demir ören parayla tutmuş olamazlarmı Çarşı deilmiydi demiröreni istifaya davet eden.. yoksa bu iki şey bir irono midir.. çarşı demiröreni destekler tabi Fikret orman stadı localarla dolduracagım dedi çarşı buna karşı cıktı demirörene verdiler benim bildigim kadarıyla bu.. Sinan vardarında ne .al oldugu belli deil kimi destekledigide bu hem beşiktaş içi hemde beşiktaş ile gs arasında gidip gelen ortalıkta gezinen asalagın tekidir...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

CR7

çarşı ne zaman davet etmiş istifaya

tribün görüntülerini izle bakalım

bolton maçı
tarih 2005
istifa seslerini susturan:alen markaryan ve arkadaşları
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Mattech

ben sana değil gittiğim izlediğim gördüğüm maçlardaki tezahüratlara inanırım.. benim yazdıgım yanın tamamını oku.. parça parça yerleri alıp yorum yapma...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

CR7

ben de gittiğim gördüğüm maçtaki gördüğüm izlediğim tezahüratlara inanırım

ve her maç yeni açıkta olurum

tüm tribünler eski-yeni açık,numaralı ve kapalı alt yönetim istifa derken kutu denen yerdekiler hiç bir şekilde yönetim aleyhine bağırmaz
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Mattech - Şubat 10, 2009, 19:48:29
herjkes orada çarsı var diyorlar.. oradaki kişiler  yıldırım demir ören parayla tutmuş olamazlarmı Çarşı deilmiydi demiröreni istifaya davet eden.. yoksa bu iki şey bir irono midir.. çarşı demiröreni destekler tabi Fikret orman stadı localarla dolduracagım dedi çarşı buna karşı cıktı demirörene verdiler benim bildigim kadarıyla bu.. Sinan vardarında ne .al oldugu belli deil kimi destekledigide bu hem beşiktaş içi hemde beşiktaş ile gs arasında gidip gelen ortalıkta gezinen asalagın tekidir...

dogrudur...? Temiz kalpli renkdasim, ama gercekler acidir...
Ve ordaki goruntulerde gercektir
bizim yillardir buradan bas bas bagirdiklarimizi goruntuyelere sigdirmislar
ne guzel ki, GERCEK BESIKTASLILAR ve BESIKTASI DUSUNENLERde
tasin altina elini hatta kafasini sokuyor...Bu gidisata dur demek icin...

Sor 'abilere' calismadan nasil geciniyorlar , yani burada herseye eyvallah
derim, bilet olayinada , fakat KOTU GIDISATA dur demek , PARAYA HAYIR demek
gibi birsey olmus, iste bu NOKTADA , yanlisi yapanlar cok oldu..

hala diyorum olan delikanli FERDI ABIYE OLDU !!
Nur icinde yatsin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

delgado1008

Forzada fulya gerçekleriyle ilgili çok güzel bir yazı var bu adamlar bu kadar başkan yanlısı olsa o röpörtajı yayınlamazlardı hemde açılışın olduğu bugün...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

[KralKartal]

tabi bu goruntulerden sonra, biraz sanalda ISTIFA ve ELESTIRI yaparlar
ama bunlar oyundur... oyuna katilan temiz saf kalpli renkdaslarimda
bunlara alet oluyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi