Ana Menü

Kadın!

Başlatan NoPasaran, Şubat 08, 2009, 00:31:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kadınlar eğlenmeyi seviyorlar. Kadınlar hayata erkeklerden daha fazla bağlı. Erkek daha statik, daha sabittir. Yani okulunu bitirir, evlenir, evlendikten iki gün sonra televizyonun karşısına geçer, maç seyretmeye başlar. Kadın öyle değil. Kadın eğlenmek ister, gezmek ister.

Kadınları seviyorum. Hayatı sevdikleri için. Hayata bağlı oldukları için. En muhafazakar kadın bile, bizim cephenin en kızdığı başı örtülü kadın bile, bir erkekten daha fazla hayata sahip çıkıyor, bundan emin ol. En muhafazakar kadın bile gezmek ister... Erkeğin öyle bir tarafı yok. Maç koy, öyle öküz gibi baksın.

Ben kadınsız ortamdan nefret ederim. Erkek erkeğe muhabbetten nefret ederim, sinirlerim kalkar benim öyle ortamda. Öyle yapacağıma gidip tek başıma oturur kitap okurum.

Tatlı Kaçık, Selahattin Duman'ın bir röportajından;
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Öküz gibi bakmak ??
şimdi insan sevdiği bir diziyi izLerken öküz gibi izLiyor diyemezsek, maç içinde diyemeyiz. Zevk arkadaşım bu daLarım Lan sana hıyar ;D

ayrıca erkek erkeğe ortam batsın bencede  :ehehe
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CR7

cidden ya hiç çekilmiyor erkek erkeğe ortam bazen :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

bende aksine karisik ortmalari sevmiyorum
kahvede erkek erkege cay icip hükümet kurmak varken,hakemlere veryansin etmek varken ne isim var köfte nasil yapilirda,sac boyasinda dizilerde :D
kadinlarin gezmeyi sevmesi dogru ama onun gezmesi icin esek gibi calisip yorgun düsen erkek eve gelince gezmeye takati kalmiyor tabiiki,onun icin öküz öküz tv seyrediyor,aslinda seyretmiyor yorgunluktan tv seyreder gibi yapip uyuyor :D
erkekler işe,cocuklar okula kadinlarda bir gün toplu kahvaltida bir gün toplu gezmede,yalniz olduklarindada kadin programlari seyrinde :oklava
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sercAn1903

bence doğrusunu ahmet abi açıklamış :D

karışık ortamda her zaman çekilmez. arada bir olucak
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !