Ana Menü

Maç Bileti, 5 Yıldızlı Otel Bedava, Hadi Kongreye!

Başlatan CR7, Şubat 04, 2009, 19:39:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Maç Bileti, 5 Yıldızlı Otel Bedava, Hadi Kongreye!
04.02.2009 15:41:00
Beşiktaş Başkanı Demirören kongre öncesi derneklerin desteğini sağlamak için düğmeye bastı. Bazı dernekler kendilerine yapılan tekliflere isyan ederken, bazıları cazip teklifleri değerlendirmeye aldı!Beşiktaş'ta Mali ve İdari Genel Kurula 10 gün kala kongre borsası iyiden iyiye kızıştı. Başkan Demirören, İstanbul'da ağırlayacağı Beşiktaş dernek üyelerinin desteğini alarak kongrede kendisine yönelebilecek eleştirilere önlem almaya çalışıyor.
5 YILDIZLI OTELDE AĞIRLAN, SABAH ERKENDEN ÖN SIRALARDA YERİNİ AL!
Derneklere yönelik organizasyonu As Başkan Levent Erdoğan ve Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nden Cengiz Zülfikaroğlu üstlendi. Dernekler bir nevi sıkı markaja alındı. Denek üyelerine kongre günü oynanacak Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasına protokol tribünü biletleri ve İstanbul'da ağırlanma masraflarının kulüp tarafından karşılanması vaat ediliyor.
Anadolu'dan getirilip otellerde ağırlanan genel kurul üyelerinin, kongrenin gerçekleştirileceği salona erken saatlerde sokulması ve ön sıraların bütünüyle Demirören taraftarlarının kontrolüne alınması planlanıyor.
Hatırlanacağı gibi Fulya gelirlerinin kırdırılması kararının alındığı 2006 yılı Mali ve İdari Genel Kurulu'nda ön sıralarda oturtulan organize kongre üyeleri, kürsüde Demirören aleyhine konuşma yapanları yuhalayarak ortamı germiş ve konuşmaları engellemeye çalışmıştı.
ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ BİLDİRİ YAYINLAYARAK YAPILMAYA ÇALIŞILAN ORGANİZASYONA İSYAN ETTİ!
Beşiktaş'ın en eski derneklerinden Ankara Anadolu Beşiktaşlılar Derneği bir bildiri yayınlayarak, kongre öncesi Beşiktaş yönetimi tarafından yapılmaya çalışılan organizasyonlara karşı çıktı.  Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nin bildirisi şu şekilde:
"KÜÇÜK HESAPLARA ALET OLMAYIZ!
Geçtiğimiz hafta içinde Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Levent Erdoğan'dan bir telefon aldık. 6 Şubat Pazar günü Ankara'daki protokolün ve üst düzey görev yapan Beşiktaşlı üyelerimizin davet edileceği bir kokteyl düzenleneceğini belirttiler.
Ancak daha sonra öğrendik ki kokteyl, yemeğe dönüştürülmüş ve bu yemeğe Ankara'da yaşayan kongre üyeleri davet edilmiş.
Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki "Anadolu Beşiktaşlılar Derneği" olarak; yemekli toplantının 15 Şubat 2009 tarihinde yapılacak olan BJK 2008 yılı İdari ve Mali Kongresinden bir hafta önce yapılmasını; göreve geldiği tarihten bu güne kadar böylesi bir etkinlik içinde olmayan Kulüp Yönetiminin, bu toplantıyı düzenlemesini MANİDAR buluyoruz.
Toplantının devamında yapılacak olan, "Bölgesel Dernekler Toplantısı"nın da amacına hizmet etmeyeceğini düşünmekteyiz.
Kısaca, Mali Kongre öncesi yapılacak böyle bir gövde gösterisinin bir parçası olmak istemiyoruz.
Bu nedenlerle, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu olarak bu yemekli toplantıya katılmayacağımızı, BÜYÜK BEŞİKTAŞ' ımız  için hiçbir beklenti olmadan her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumuzu;
Kamuoyuna ve Beşiktaş camiasına saygıyla duyururuz!"
TRİBÜN AMİGOLARI DA HAREKETE GEÇİRİLDİ!
Kongrenin gerçekleştirildiği salona bazı tribün amigoları ve taraftarların da alınmasının planlandığı sızan bilgiler arasında. Organizasyonun başını amigo E.K.'nın üstlendiği, 2006 kongresinde yaptığı gibi, genel kurul üyesi olmayan taraftarları bir şekilde salona sokarak tezahüratlarla Demirören'i destekleteceği konuşulmakta.

(*) Medyaspor özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz!                                         
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

bu demirören gelmeden önce takımın bir şerefi vardı
bu şekilde çirkeflikler yapılmazdı
adayların birbirine saygısı olurdu
başkanlıkta kalmak isteği içinde olan demirörenin bu ihtirası beşiktaşı bitirebilir
hiçbirşey beşiktaşı yıkamaz ama bu demirörenin ihtirası beni korkutuyor
rüşvet denen bir olguyla tanıştı beşiktaş camiası
ne demek bilet ne demek otel
sen kimin malını kime peşkeş çekiyorsun
yetmedimi tribünü bölüp paramparça ettiğin

inanın hergün klübe mail atıyorum demirörenden nefret ediyorum

not:Süleyman SEBA nın aldığı fulya arazisinde %40 ı otopark olan geri kalanı da değersiz katlardan oluşan toplamı %65 olan kat karşılığı anlaşmayla tranzonspor kongre üyesi olan aşçıoğluyla ebem de anlaşır da yaptırır fulyayı.hele ki zaten olacak kira gelirlerinin de birçoğunu kırdırdın.yüzyılın açılışı başlıklarını görüyorum gazetelerde.bence yüzyılın ayıbıdır bu proje.

allahını seven demirörenin oyunlarına gelmesin.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdibatmaz

başarı için her yol mübah bizim görüşümüz değildi. Ya biz kendimizde değiliz, ya da yd biz değil.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

delgado1008

maymunsporun haberine inanmam elde kanıt varsa belgeleyeckler
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

CR7

kartalhaber'e inanmam,medyaspor'a inanmam,sporx'e inanmam,ntvspor'a inanmam,fotomaç'a inanmam,fanatik'e inanmam,milliyet'e inanmam,sabah'a inanmam

afedersiniz ama hangisine inanacağız???
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

kralkartal a inan  ;D saka bir tarafa ayni problemi bende yasiyorum..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

delgado1008

Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 05, 2009, 19:19:43
kartalhaber'e inanmam,medyaspor'a inanmam,sporx'e inanmam,ntvspor'a inanmam,fotomaç'a inanmam,fanatik'e inanmam,milliyet'e inanmam,sabah'a inanmam

afedersiniz ama hangisine inanacağız???
arkadaşım konuyu sen açtın diye söylemiyorum ama o siteden alıntı yapman bile hata bence.adamlar sahamızı kapatmak için o kadar çok uğraştılar ki ben tarafsız olduklarına inanmıyorum milliyet hürriyet kartalhaber haber7 daha sayamadığım bir çoğu miğdem bulanıyor hergün bunların haberlerini okumaktan daha 3 gün önce adamlar erkanı bile göndermeye çalışıyorlardı boboyu satmak için bir menajer gibi çalışıyor milliyet neyine inanalım bunların
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

[KralKartal]

Maymunspor dedigin site Besiktasli Tugrul Yenidoganindir...

Tugrul yenidogan Besiktasin icinde olup bitenleri herkesten cok iyi bilmektedir
bu konularda yazdiklarida haberlerde DOGRUDUR...yalan haberini gormedim...

Tugrul yenidogan kimdir arastirirsan, TARAFSIZLIGI gorursun, ki demek ki tarafsiz
yayin yapiyor ki, sana gore Besiktasin sahasini kapatmak icin ugrasmislar..

Gelelim konuya,

en sevdigim saydigim ve kaliteli derneklerimizden biri olan
ANADOLU Besiktaslilar Dernegini kutluyor ve tebrik ediyorum,
Besiktasli durusunu unutmayan NADIR!! derneklerimizden biri
  :alkis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

Alıntı yapılan: delgado1008 - Şubat 05, 2009, 18:38:21
maymunsporun haberine inanmam elde kanıt varsa belgeleyeckler

http://www.anadolubjk.net/
Derneğin resmi sitesinin açıLışına bakarsak bildiriyi görüyoruz zaten. Bu adamLar keyfi yapmıyorLar herhaLde bu biLdiriyi  :ok

YıLdırım Demirören, doğacak BeşiktaşLıLar biLe nefret edecek senden.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.