Ana Menü

Beşiktaş'ı istemiyorum.Bizde çok üzüldük

Başlatan delgadoo_10_, Şubat 04, 2009, 17:14:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş'ı çalıştırma konusunda eski heyecanının kalmadığını söyledi.

Aybaba, yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ı çalıştırma gibi bir isteğinin olmadığını vurgulayarak, ''Beşiktaş'ı çalıştırma gibi bir isteğim yok. Böyle bir amacım ve hedefim yok. Tabii ki ben o takımın içinden çıktım. Yıllarca kaptanlık yaptım. İnsan kendi camiasının yanında olmak ister. Bu çok sulandı. Benim böyle bir beklentim yok. Futbol bu. Kulüplerin nasıl tavır alacağı belli değil. Şu anda teklif bile mümkün değil.    Her takımdan teklif geldiğinde oturuyor, konuşuyoruz. Beşiktaş'tan da böyle bir teklif gelirse, oturur, konuşuruz. Bu konuda eski heyecanım kalmadı'' diye konuştu.

BEŞİKTAŞLI OLMASI ALEYHİNE
Tecrübeli teknik adam Aybaba, Beşiktaşlı olmasının kendisine her zaman dezavantaj yarattığını söyledi.

Aybaba, Beşiktaşlı olduğu için her yerde protesto edildiğini hatırlatarak, şöyle konuştu:
''Beşiktaşlı olmam bana her zaman dezavantaj yaratıyor. Benimle ilgili böyle bir senaryoyu yazdılar işte. Bu bir yıpratma politikasıdır. Benim yoksa hiçbir takıma karşı saygısızlığım yok. Futbol oynarken kırmızı kart bile görmedim. Hiç kimse ile kişisel problemim yok. Düşüncelerimi, bildiklerimi her yerde söylerim. Hiç kimseyle en ufak polemiğe girmem. Bu özellikler Türkiye'de çok az kişide var. Bundan da rahatsız olan büyük bir topluluk var. Onlar da benim üstüme oynuyor'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın maçlarına gittiğinde dahi protesto edildiğini vurgulayan Samet Aybaba, ''Burada çok rahatız. Ulvi ve Gökhan var burada. Bursa'da bir arkadaşımı yanıma alamadım, çok protesto ediliyoruz diye. Bütün bunların sonucunda işimizi iyi yapamıyoruz. Bu da böyle devam edecek'' dedi.

keskinli

kim ne derse desin,seni besiktasin hocasi olarak görmek isterim
zaten senin yalaka olmadigini herkes biliyor,carsiya tavir alman bazilarini rahatsiz etti
senin besiktasa verdigin hizmeti kabul etmeyen namerttir
keser döner sap döner gün olur devran döner,gün olur bu yönetim ve yönetimin oyuncaklarida gider
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgado1008

Bizde gözümüz yollarda seni bekliyorduk bu takımın başında olmayı sen değil Zİya Doğan hakediyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

djinonu

adam olsan hic agzini acmazsin bu 1
ikinciside sen ne zaman besiktasa karsi maca ciksan kendi takimi bize karsi öyle dolduruyorsunki neredeyse sana karsi bjk hep maglubiyet aliyor yani öyle hircinlastiriyorsun
BESIKTASIN EKMEGINI YIYEN bir insan gibi davranmiyorsun birseyler ispat etmeye calisiyorsun....
bizede gs fbye yattigin gibi yatsana sereften yoksun agzi büyük herif ayip böyle yapman seni cok kiniyorum kardesinde ayni senin gibi telegolde bjkyi yerin dibine sokarlar adnanda ne der abi yapma etme abi der ayni kücük emrah gibi....
verdigim örnekleri kendi gözlerimle sahit oldum o yüzden böyle biraz sert olmus olabilir

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

keskinli

Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 05, 2009, 16:35:09

BESIKTASIN EKMEGINI YIYEN bir insan gibi davranmiyorsun birseyler ispat etmeye calisiyorsun....
bizede gs fbye yattigin gibi yatsana

diger söylediklerini heyecanina veriyorum ama alinti yaptigim yazinin bölümü icin bende seni kiniyorum!
besiktasin ekmegini yiyen ne besiktasa ne de baska bi takima yatar
besiktasin ekmegini yiyen besiktas taraftarina küfretmez!
besiktasin ekmegini yiyen taraftara orta parmagini göstermez!
besiktasin ekmegini yiyen onursal baskanina sidikli demez!
besiktasin ekmegini yiyen tombala cekmez!
besiktasin ekmegini yiyen herkesin önünde duvara isemez!
besiktasin ekmegini yiyen dansözlük yapmaz!
bunu yapanlari bastaci yapmaya devam edin,kaldirabiliyorsaniz!
kisacasi besiktasin ekmegini yiyen ahlaksizlik yapmaz!!!
ve en önemliside besiktas taraftari ahlaksizlari bastaci edip efendi adamlari yerin dibine sokmaz!
ne kötülügünü gördünüzde kaptanimiza küfredip hakaret ediyorunuz?
sizin rakip taraftardan eksiginiz ne?
maalesef besiktasin yönetimiyle taraftarida bozuluyor,3 kurusluk karizma icin degerlere küfrediliyor besiktasli durusu yok ediliyor
üzülerek söylüyorum sizin gibi taraftarlar cogaldikca besiktas kücülüyor
samet kaptani sevmeyebilirsin,hocaligini elestirebilirsin ama adamligina asla söz edemezsin
besiktasta yedigi ekmegi cefayla ve vefayla ödedi,besiktasa yakisir bi sekilde kaptanlik yapti
sizler kim oluyorsunuzda besiktasa, besiktasli gibi hizmet edenlere hakaret etme cesaretini gösterebiliyorsunuz?
cogunuz dogmamistiniz bile sametin kaptanlik yaptigi devirde emege sayginiz yoksa samet kaptanin yasina biraz sayginiz olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

ne olur beşiktaşa gel çalıştır ya sensiz biz bir hiçiz.

bu takımı del bosque,tigana,ertuğrul sağlam,feldkamp,mustafa denizli çalıştırdı bişey yapamadı.
sen gelsen ne yazar.
keşke gelse kuyruğu sıkıştırıp gitse de sussa artık.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

CR7

burada Beşiktaş'ı istemiyorum dememiş lütfen çarpıtmayalım olayı çoğu kişi çarpıtılan başlığa göre yorum yapıyor

adam "artık ille de Beşiktaş'a t.d. olacağım diye bir iddiam bir hedefim yok" demiş

"teklif gelirse düşünürüm ondan sonra karar veririm" demiş

bu da t.d olabilirim anlamına geliyor Beşiktaş'ı istemiyorum değil.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 05, 2009, 19:17:29
burada Beşiktaş'ı istemiyorum dememiş lütfen çarpıtmayalım olayı çoğu kişi çarpıtılan başlığa göre yorum yapıyor

adam "artık ille de Beşiktaş'a t.d. olacağım diye bir iddiam bir hedefim yok" demiş

kırk yılın başında bi okumadan yorum yapayım dedim hemen de yakalandık ya :)

CR7

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 05, 2009, 19:20:21
Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 05, 2009, 19:17:29

kırk yılın başında bi okumadan yorum yapayım dedim hemen de yakalandık ya :)

sana değildi abi sözüm çoğu kişi öyle yapıyor
bunu yazdığımda zaten senin yazını görmemiştim :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

ben zaten espri yapıyorum :)
ama itiraf ediyorum okumadım yazıyı

ilhan mansız_melis

Biz de seni bekliyorduk ne zaman gelecek acaba diye :) inşallah hiç gelmezsin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.