Ana Menü

Beşiktaş, Mert Nobre'nin sözleşmesini uzatmadı....!!!!

Başlatan siyahbuz, Şubat 03, 2009, 00:45:02

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Nobre'nin önümüzdeki altı ay boyunca başka bir kulüple anlaşması halinde, Beşiktaş bu futbolcudan bonservis bedeli talep edemeyecek.
  Beşiktaş'ın 2006-2007 sezonunun başında 2.5 milyon Dolar bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı Mert Nobre'nin, Siyah Beyazlı kulüp ile olan sözleşmesi bu sezonun ardından sona eriyordu. Brezilyalı oyuncu ve menajeri ile yaklaşık bir aydır süren mukavele uzatma görüşmelerinde belli bir aşamaya gelinmişti. Yapılan temaslar sonrası Nobre ile prensip anlaşmasına varılmıştı. Ancak bugün biten ara transfer döneminde Beşiktaş Kulübü, Nobre'nin sözleşmesini uzatmak için resmi anlaşmayı yapmadı. Brezilyalı oyuncunun menajeri Juan Figger'in istediği imza parası ve Nobre'nin kendisine teklif edilen yıllık ücreti kabul etmemesi sonucu görüşmeler durdu.

NOBRE'NİN ÖNÜMÜZDEKİ ALTI AY BOYUNCA BAŞKA BİR KULÜPLE ANLAŞMASI HALİNDE, BEŞİKTAŞ BU FUTBOLCUDAN BONSERVİS BEDELİ TALEP EDEMEYECEK
Bu sezon sonu Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Mert Nobre, devre arası transfer döneminde mukavelesini uzatmadığı için sezon sonuna kadar Beşiktaş dışında başka bir kulüple anlaşma yapma hakkını kazandı. Brezilyalı oyuncu, FIFA'nın transfer talimlatları çerçevesinde eğer önümüzdeki altı aylık sürede Beşiktaş ile mukavelesini uzatmazsa, sezon sona ermeden Beşiktaş dışında bir kulüple anlaşabilir. Böyle bir durumda Nobre'yi transfer etmek isteyen bir kulüp, Beşiktaş'a bonservis bedeli ödemeden Nobre'yi kadrosuna katabilir.
Övünç ÖZDEM/İSTANBUL, (DHA)
[/]
[][/][][/][][/]
tek aşk beşiktAŞK!!!!

melankolizm

ya bu imza parası ne iş ya . ne kadar saçma bir mantıkla bu menejerler para kazanıyor.
menejeri için imza atmıyorsa gitsin.
böyle koşan bir adamı kaçırıyoruz yazık .

gürol

en güzeli yapılmış bence
menagerine kıl olmuştum zaten.
kuzu kuzu gelecekler imzayı atacaklar
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

CR7

ya giderse gitsin
adam olsaydı imza parası istemezdi
bunun yüzünden bobo gibi adamları harcıyoruz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!

carlito1903

Kendini Beşiktaş'tan büyük görüyor malesef, ben olmasam bitersiniz mantığı var adam da...

Prim vermemek lazım böyle fırsat avcılarına, git bakalım nereye gidiyosun...

Sen olmadan da olur bu takım, hatta daha da güzel olur...

beckyZWICKY

Nobre gittiğinde Bobo'ya gün doğacak. Artık istesede istemesede oynatır bobuyu hoca.. Yani inşallah.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

TurkishTank

Yabanci sinirlamasi bizim isimizi zor yapiyor... bu nobre'nin takimda oynamasinin tek nedeni turk olmasidir... Turk olmasa bu takim oynuyyamazdi
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

NoPasaran

Kötü olmuş ancak o altı ayda senlede anlaşabilir..

Çok fazla sorun etmemek lazım. Anlaşılır kanımca.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ferdikoclu

Gitmesine üzülürüm neden derseniz çok güzel bir yedek olabilirdi Bobo'ya..

İyi futbolculuğundan öte savaşçı kişiliği var..Ama günümüz futbolu savaşan forvet değil bulduğunu atan oyuncuya endeksli.. Çok çalışıp atamamasındansa bulduğunu atan adamı yeğlerim..

Umarım sezon sonunda pişman olmaz imzalamadığına..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

+18 !

anLaşıLmazsada canı sağoLsun..

sanki Beşiktaş bensiz oLmaz havaLarı görüyorum..

Cem Goren

nobre bu aralar bi havalarda sizinde dediğiniz gibi ben olmasam hiçsiniz mantıgı yer etmiş ama inş. 2 taraf içinde en uygunu olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Sinir oldum bu menagerine  ya..
İmza atıyorsa atsın çocuk oyuncağı mı bu kardeşim !
Atmıyorsada yolu açık olsun.
Bölünür senin için uykular!

erasca

bırakın manageri falan nobre adam değilmiş demekki! bobo kalmak için neler yaptı nobre sadece lafta söyledi bunları...yazıklar olsun...

[KralKartal]

Haberin dogru veya yanlis oldugunu gorecegiz ilerki gunlerde

fakat bu adam para icin Besiktasa gelmedi mi?

yaptiginida normal karsiliyorum..

Rustu para icin gelmedi mi Besiktasa?

yani adamlari 'ilah' ilan ederken dusunmeden ediyoruz gibi,

sonra bu tur haberlere kiziyoruz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi