Ana Menü

Beşiktaş tribünlerinde eski çoşku yok

Başlatan delgadoo_10_, Şubat 02, 2009, 13:38:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

ben her hafta bursadan maça geliyordum.bir süre ara verdim gelmeye bu hafta antalya maçında stadta idim ama çok şaşırdım seyrci sanki beşiktaş seyircisi değildi.nerede eski seyirci dedim kendi kendime.sonra ordaki arkadaşlar ile konuştum bi kaç maçtır böle dediler.Çarşının üstüne sanki bir ölü topragı serpilmiş gibiydi.bişey daha öğrendim doğru mu değilmi size sorayım.alen yokmu artık tribünde amigo değişti dediler ondan böle kötüymüş seyirci

CR7

alen sahaya 3'lü çektir kartal'a tezahüratı tarih oldu
artık başka birinin ismi söyleniyor
galiba yok alen tribünde
yeni açık tribün berbat zaten birkaç tezahürat var sırf onlar söyleniyor
antipatinin yan tarafı çekirdekçi dolu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Amigo değişti mi değişmedi mi bilmiyorum ama son zamanlarda tribünde eski coşkuların olmadığı kesin..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

delgadoo_10_

hadi ya ALENSİZ böle oluyor demek diğer takım seyircilerinden bi farkımız kalmamış yakında çekirdek yemeyede başlarlar çok yazık.ALENSİZ OLMAZ

kartalpenchesi

antalya maçında alen trübündemiydi bilmiyorum (büyük ihtimal ile oradaydı yine)

ama diğer maçların hepsinde alen vardı

çoşkuya gelince evet birkaç maçtır eskisi gibi değiliz
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

dun birebir yasadım o eski beşiktaş kapalısı yok o cosku yok bir turlu stad tam dolmuyor kenarlar surekli boş eski hava gercekten yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

arkadaşlar bu yönetimle bu oyunla nekadar dolmasına bekliyorsunuz ki ? :S:S 

ben gidiyordum kombinem vardı gecen sene bu sene inat almadım sırf o adam para kazanmasın diye.. gitmiyorum da maçlara.. y.d ile ilgili bir karar bu..

bide takım oyunu yönünden bakalım en son hangi maçımızda döktürdük.. en son g.birliği maçında ilk 20 dk fb maçında geneliyle bukadar..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

Vala aynen öyle eski tribünler yok artık sanki yaa.. Böyle eski maçları izliyorum videoları görüyorum
nasıl çoşkulu nasıl güzel insan izledikçe duygulanıyo bide şimdi görüyorum üzülüyorum gerçekten..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

6 Yıldır Şampiyon olamayan bir takımın taraftarından çok büyük çoşku beklemek haksızlık olur...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Şubat 02, 2009, 17:18:49
6 Yıldır Şampiyon olamayan bir takımın taraftarından çok büyük çoşku beklemek haksızlık olur...

Unutmaki bu takım üst üste 15 senede şampiyonluk görememişti..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

saldır beşiktaş

Hayır unutmadım ama o zamanlarda hatırlarsın taraftarlar bir maçta futbolculara sırtını dönmüşlerdi tamam ''Sevinmek için sevmedik '' ama sportif başarısızlık insanların neşesini bozuyor ümidini azaltıyor...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bölünür senin için uykular!

besikt-Ask

Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 02, 2009, 13:41:40
galiba yok alen tribünde

artık şu saçma lafları söylemeyin..alen abi her maç settedir !
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

gürol

coşku var olmasına varda benim izlenimim ligtv kapalıya yakın yerlere mikrofon koymuyor sanırım artık.çünkü eskiden daha yüksek gelirdi ses tvden.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Şubat 02, 2009, 17:18:49

Bence gerçek bu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net