Ana Menü

Tekke'yi ister misin başkan?

Başlatan Simurg, Şubat 01, 2009, 13:36:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Demirören'e ilginç teklif
Demirören'in kapısı çalındı: Tekke'yi ister misin başkan?

Demirören'in kapısı çalındı: Tekke'yi ister misin başkan?

Zenit'li oyuncunun menajeri, Beşiktaş başkanına "Fatih'i size 3-4 milyon Euro'ya getirebilirim" teklifinde bulundu

İlk yarıda seyrettiği Beşiktaş'ın çehresini değiştirmek için transfer çalışmalarını sürdüren başkan Yıldırım Demirören'e menajerler Fatih Tekke'yi önerdi. Başkanla bağlantıya geçen oyuncunun menajeri Özcan Üstüntaş, Rusya Ligi'nde Zenit forması giyen Tekke için Demirören'in nabzını yokladı.

Üstüntaş, 2006-07 sezonunda Trabzonspor'dan 9 milyon Euro'ya Rus ekibinin yolunu tutan Fatih için başkana "Kadronuzda oyuncumuzu düşünür müsünüz? Sözleşmesi 2010'da bitecek. Zenit'le kontratı var ama ben size Fatih'i 3-4 milyon Euro'ya getiririm" teklifinde bulundu.

Demirören'in Rusya'daki 2 sezonunda çıktığı 73 maçta 23 gol 8 asistlik bir performans sergileyen Fatih'i alabilmesi için öncelikle Bobo'nun satılması gerekiyor. Brezilyalı oyuncuya iyi bir teklif gelir ve satılırsa Fatih tekke Beşiktaş'a gelebilir.

Vatan

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

balon haber
emın olun fatıh 3-4 mılyona turkıyeye gelcek olsa fener bugun alıp getırmıstı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Erdem'e bende katılıyorum..
3-4 milyon euro'ya gelseydi fener çoktan almıştı.
Bölünür senin için uykular!

ferdikoclu

9 Milyona alıp 3-4 e satacak kadar basit bir oyuncu değil.. Ayrıca Fatih 3-4 milyon Euro olsa senenin başında Fenerbahçe formasıyla görürdük..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.