Ana Menü

3 dakika sabret, sigaradan kurtulun

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 22, 2006, 15:06:47

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

Erkek adam sigara içer :D 3,5 yaşından beri içiorum :D  iyiki varsın sigara seni çok seviyorum çekemeyenler çatlasın :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

Yuhh be kardeşim 3.5 yaşından beri mi ;D ;D ;D ;D
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: freedom forever - Eylül 09, 2007, 00:12:10
Erkek adam sigara içer :D 3,5 yaşından beri içiorum :D  iyiki varsın sigara seni çok seviyorum çekemeyenler çatlasın :D

İçmeyen erkek olmuyor mu ? :)
edit

freedom forever

Şakasına sölüorum kardeş hemen yanlış anlama :D , ben içiorum ama içmeyenede saygım var,fakat başlamakta yarar görüyorum :D Ne kadar Kötüyümm
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Elerosse

8 ay içtim..3 aydır içmiyorum.Herşey irade'de..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

freedom forever

Alıntı yapılan: Elerosse - Eylül 10, 2007, 13:10:06
8 ay içtim..3 aydır içmiyorum.Herşey irade'de..
İnan içim kan ağlıyor :D

Elerosse

BeşiktAŞK

freedom forever

Dem@

sigara konusunda iradem kuvvetli ama ben bırakmıyorum içmediğimde gayet dinamik oluyorum ama içmeyincede kafayı yiyorum

freedom forever

Dem@

(: delircem bi gün şu sigarasızlıkdan bırakmıyom yaaa 15 senedir içiyorum gayet iyiyim :D

Elerosse

Aslında sen kendini iyi gibi hissediyorsun.Neden,çünkü iradene yenildin ve o kağıt etrafındaki tütüne tutsak oldun ;)

BeşiktAŞK

Dem@

istesem içmem aramam iradem kuvetti esiri olmadı şuan bile bırakabilme kapasitesine sahibim ama işime gelmiyor hepsi bu

Elerosse

Hımm anladım..Kişisel kararın yani karışmak düşmez bana.Zehir sonuçta :)

BeşiktAŞK

eyup1903