Ana Menü

Bu takımı niye SEVİYORSUNUZ (alıntıdır)

Başlatan Cem Goren, Ocak 30, 2009, 16:22:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Bir Beşiktaş lı icin gereksiz ama soruyu soran icin muhtesem keyifli bir bir soru gibi duruyor dimi, yandan dicem argoda tavan yapıcaz.

Basarıya sartlanmıs sevdigi sandıgı renkleri sadece muzesini gezip dolasırken gurur duyan, saibe ve kapitalist sistem icin de curuyup giden bu kucuk sistem adamcıkları ile ilgili en agırıma giden sey aynı kefeye konmaktır

misal;

Sen hangi takımlısın, Ben BEŞİKTAŞ sen fb , sen arkadasım ben gs

bakın bu tabloya herkes aynı masada ama biri baska bisey yiyor digeri baska bisey gibi yani statu olarak aynı sınıf gibi duruyor , ama kazın ayagı oyle degil,

Ben baskayım arkadasım ben isterse omrumce sampiyonlu gormeyeyim, varsın kupaları taraftarına hediye dagıtsınlar varsın baskan yanlıs isler yapsın yada medya bana 0900 hatlarının en erotik yerlerinde haberler ayırsın

Beni farklı yapan aşkımdır, insanlara olan inancımdır, ne seklim olursa olsun icten gelen varoslugum, alcakgonullulugum, adaletim, karakterimdir eger illaki bir Besiktas lı durusu aranıyor ise oda budur

Liverpool macında kapalı dısındaki herkes o gun agladı, ben yeni acıktaydım kapalıyı uzaktan izlerken sanki yarimi seyrediyordum sokagın kosesindeki duvarın uzerinde, o gunu hatırlatan bir bardagım var simdi evde hani sıcak su koyuyorsun yavas yavas 132 DESIBEL yazısı cıkıyor ortaya

Artık heraksam o bardakta icerken cayımı, cayın aglattıgı ilk insan evladı olmayıda basardım galiba,

Ben yine baskayım arkadasım, bak ben bagırıyorum Irkcılıga hayır, yıllar once vefat edenlere her sene yad ediyorum farklı renktende olsalarda, acısını paylasıyorum insanoglunun geri kalanlar icin ne kadar psikopat bunlar dense bile

Benim arkamda devlet yok, bana yalakalık yapan bankalar yok, bedavaya veya muhtarın soz verdigi tapulu stadım da yok,

Nobetlese tutulmus, adeta Çanakkale gibi savunulmus mabedim var, yani kazanılmıs caba harcanmıs bir miras gibi mistik kokusu uzerime sinmis kenarında selpak satıp icine girmek icin canını veren cocukların agladıgı, koylu yada patronun olmadıgı herkesin omuz omuza olup sanki birlikte buyumuscesine kardes olan farklı fikirler ureten ama hep aynı dogruda dusunen bir tribunum var.

Ve sen simdi cıkıcaksın bana diceksin ki Bu takımı niye seviyorsunuz

Ha bide arkasından bende su takımı tutuyorum diyeceksin,

Her an her nefes her saniye BEŞİKTAŞ

Resim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

webcibasi

Bir sevdaysa hayata anlam katan, benim için sevgili değil ARMA ULAN!!!
!!!!! Seni Tribünden Değil, Yürekten Seviyoruz !!!!!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..