Ana Menü

Nouma: ''Yusuf'la Birlikte Beşiktaş'ı Sırtlarız''

Başlatan srCN, Ocak 30, 2009, 14:25:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Şuan ki futbolcuların yüreklerini toplayın, sonra 10la çarpın, şöyle kor ateşte bi korlayın yine de Pascal'ın yüreğinin yarısının yarısı etmez...

Sen başkaydın be abi...

ferdikoclu

alın ULAN  nouma'yı takıma...

istediğimiz yüreğiyle oynayan futbolcu gömek sahada.. 3-5 maç iyi oynayayım sözleşmeyi 2 katına çıkarrım imzaladıktan sonrada yatarım zaten diyen adamlara forma veriyorsunuzda bu adamamı vermeyeceksiniz..

Ayhan bu ülkede futbol oynuyorsa bu adam kesin oynamalı..Tek harekete gönderdik,yıllardır sövüyor övüyoruz.. ADALETİN BU MU DÜNYA!!!
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

robinho

Türk halkı affetsin demiş .. sen gel türkiyeye biz sana şeref madalyası takarız .. Cimbomlusu Trabzonlusu bile seni çok seviyor .. Zaten Onlar kendini Fenerbahçe Cumhuriyeti diye görüyolar .. Onların daha Atatürk'e saygısı yok , sanamı olcak ? Pascal diyor ya kendimi 3-4 ayda toplarım , o adam dediğine göre bir şey biliyordur .. Onun uyayacağını bile sanmıyorum ama Pascal eski Pascal olurmu tek korkum o .. Ya böyle bizde 2 sezon oynayıp hiç bi varlık gösteremezse ya Pascal ruhu biterse :S Tek korkum bu ..

Adriano

Kolay birşey değil o kadar aradan sonra futbola tekrar dönmek. En mantıklısı Tayfur Havutçu'nun yanında yedek klübesinde onun gibi yardımcı olur.
Yönetim, taraftarın değer verdiği değerlere sahip çıkıp, klübe tekrar kazandırmalıdır.
Pascal hem takımdaki gençlere abilik yapar, neşe katar, tecrübesiyle yardımcılık yapar, herşeyden önemlisi
TARAFTAR'ın coşkusunu daha da arttırır.

Düşünsenize her maç ;
"Pascal Ortaya, 3'lü Çektir Kartala.."
"Oooooo... (Pascal'ın sus hareketiyle) Şşş.. 1-2-3.."

Hayali bile güzel :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

BJK_Kübra

Çok özledik ya çok bitanesin sen Pascal'ımız ya[kufur otomatik degistirilmistir]eşke gelsen :( :(
50-60 yaşınada gelsen yine tüm yüreğinle gücünle oynarsın Beşiktaş için eminim..
Çok seviyoruz senii PASCALLL...
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

maverick

yönetim akıllı olsa ilhan pascal  gibi renkli adamlardan  yararlanır. bu adamlar ekran önünde olmalı ..  menajer.. sözcü vs. olabilir mesela.. 
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

djinonu

Padisah oldun yüregimizdeAsik ettin bizi deli divaneSevdik seni ama ne cagreCanimizdan kopardilar seniAhh bi geri gelebilsenLale devri bile viz gelir tirs gider gönlümüze yeniden girsen

Nalet olsun bu yönetimeOnun bunun sözüneUnutturmaya calisti seni bizeMazimiz seninle gectiAnlayamaz sana olan askimizi kimse!

arkadaslar caktirmayin güzel oldumu bilmiyorum ama gönlümden gecti yazdim :bjk :) :) [/]

erdibatmaz

:D güzel biraz daha çalışsan beste bile olur :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

yenerr17

ah pascal ah yerin bi türlü dolmadı dolmayacaktı.Her golün süperdi ama dinamo kiev maçındaki uzaktan attığı aşırtmayı aklımdan çıkartamıyorum.Çok özledik çok....

nouma PASCAL 21

toygarcana

kulübe mail atalım eylem yapalım kapılarında yatalım ama pascal gelsin artık... sevenleri kimse ayıramaz ki!
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

[KralKartal]

Alıntı yapılan: djinonu - Ocak 31, 2009, 21:55:54
Padisah oldun yüregimizdeAsik ettin bizi deli divaneSevdik seni ama ne cagreCanimizdan kopardilar seniAhh bi geri gelebilsenLale devri bile viz gelir tirs gider gönlümüze yeniden girsen

Nalet olsun bu yönetimeOnun bunun sözüneUnutturmaya calisti seni bizeMazimiz seninle gectiAnlayamaz sana olan askimizi kimse!

harika ! :alkis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 03, 2009, 20:32:08
Alıntı yapılan: djinonu - Ocak 31, 2009, 21:55:54

harika ! :alkis

Akrostiş bu evet tanıdım vaLLahi :D
Hocam mükemmeLsin tek keLimeyLe
eyw
:ok
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

djinonu

sagolun beyler
ohhhhhhh beeeeeeee yine yazabiliyorum
:)