Ana Menü

Sizi kimler Beşiktaşlı yaptı

Başlatan eyup1903, Ocak 28, 2007, 13:14:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

benim peder de hasta beşiktaşlıydı
her deplasmana gidermiş
bolu,sakarya,adana,ankara,burs[kufur otomatik degistirilmistir]ocaeli fln
onun sayesinde böle holigan olduk ;D ;D 6 aylıkken maça götürürse böle olur ;D ama teşekkür ediyorum
Allah kitap Beşiktaş

AsA

aiLem hasta besiktasLidir.. AmcamLarim vede dayiLarim'da BesiktasLidir... Zaten kongre uyesi oLan akrabaLarimda mevcut.. Sanirim benim Besiktas'Li oLmam tamamen dogusdan...

BetülJK

Ben doğduğumda babam kulağıma beşiktaş demiş .. :D fanatik beşiktaşlıdır ama ben onu da geçtim :D küçükken benim izliyemediğim maçları gelirdi yanıma gece boyunca anlatırdı ..:) onun sayesinde küçüklüğüm futbolla geçti .. annem de fanatik fenerlidir hiç çekilmio :P bizim sülalede herkes fanatik :D
Askerin kraLı
KasımpaşaLı ! Rıza GüLdü Oleey ..

Anarchy*

carsi52

Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

unicorn

Babam hasta Beşiktaş'lıdır. Onursal başkanımızın sağ koluydu. Ben doğunca zaten " Beşiktaşlı Rıza doğdu" diye bağırıp zıplamış, kafasını merdivene vurmuş :) ;D
İkinci konu ise Pepe Metin :)
Küçükken hep amcamlarda kalırdım. Onların evi Pepe Metin'in evine kapı komşusuydu. Hep beni fenerli yapmaya çalıştı ama azmin zaferi olmadım tabi :) Fenerbahçe atkısı hediye etmişti bi kere ;D ne günler yaa. Direkten dönmüşüm ama insanın içinde warsa feriştahı gelsin değiştiremez takımını :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

sedokajmeran

Ben beşiktaşı olmasaydım baska takım da tutmazdım o yuzden
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

IL Capitano

cok garip hemen hemen herkesin babasi sayesinde Besiktasli olmus bense tam tersi annemin sayesinde
5 kisilik cok iyi bir arkadas grubunda 4 tanesi hasta Besiktasli onlar bile annemleri arayip annemden  mac kadrosunu filan alirlar
canim annem be , simdi duygulandim iste..

babama gelince futbola hic bir ilgisi yoktur ondan dolayi fenerli  :)  :)

ayrica  birde metin tekin faktöru var tabii..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

moby

bizim aile 4 kişi hepsi hasta Bjk li...dayılarım ve babam beni BJK lı yaptı..zaten doğmadan öncede belliymiş yane..dayılar holigan :D:D tabiki dayılar öle olunca yeğen napsın :D

black_eagle_4ever

ben ankara dan TOLGA AYAKLARIM YERE BASTIĞI ANDAN İTİBAREN BEŞİKTAŞ TARAFTARIYIM HATTA ANNEM ezikbahçe Lİ İDİ O BİLE BENİM İÇİN BEŞİKTAŞLI OLDU :)))

özLemTA

ben beşiktaşLı değiLim :) ama beşiktaşı çok seviyoRum.. bazı aRkadaşLaRım ve en önemLisi babam beşiktaşLıdıR.. anıL saoLsun canım kaRdeşim o da beşiktaşLıdıR.. beşiktaşıım oLeeyyy :) seninLe ağLadık senLe güLdük biz.. :) maRşLaRı ezbeRe biLioRum :)
git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

BuRocket

ben kendim oldum! babam gencliginde beşiktaşta oynamis.yani genlerimde var Bjk li olmak
http://img125.imageshack.us/img125/3639/carsiform5gf6.jpg
Allahım Su Ezan Ne kadar Güzel Okunuyor.Herseyine Şükür amin...

carlito1903

amcam yaptı sağolsun ama içimde varmış ki Beşiktaşlılık böyle ii bi Beşiktaşlı olduk bünyemize uydu yaniiiii.....herkes Beşiktaşlı olamaz

Dem@

annem fenerbahçeli hastası hemde babamın futbolla alakası yoktur. ama sorsan yimpaş yozgat der.kardeşiğm galatasayarlı abim ve ben beşiktaşlıyız kimse yapmadı beni ben küçüklükden beri hayrandım beşiktaşa ilgim daha bi arttı doğuştan yani fazla renkli kıyafet bile giymem siyah beyaz ağırlıklıdır