Ana Menü

Kafamı Ya kırıcam yada yicem :( :(

Başlatan robinho, Ocak 29, 2009, 18:59:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Merhaba arkadaşlar pazartesi günü üstüme bir üşüme geldi .. Ben çocukken sık sık bronşit olurdum ama son 2 senedir hastalığın h'si olmuyordum .. Pazartesi günü karnım ve başım ağrıdı kustum vs .. İşte bu akşama kadar ve yarın akşama kadarda deva edecek olan öksürük ve burun akıntısı 4 gündür geçmiyor .. hayatımda hiç bu kadar uzun süre öksürmedim .. Burun akıntısı neyse ama öksürük beni perişan ediyor .. Öyle güçlü öksürüyorumki 3 gündür , artık boğazlarım yanıyor .. Hap , ilaç , koca karı ilacı ne varsa kullandım tabi ilacı doktor gözetminide ama yinede öksürüğüm daha da ilerledi .. Duvarları yumrukluyorum artık geceleri .. Gerçekten bu hastalı sömestırımı mahfetti .. Yazın staj yapacağımdan bu son adam akıllı tatilimdi ama geceleri bile uyuyamaz oldum .. Varmı önerileriniz özellikle bu öksürüğe karşı ? Burun akıntısı en azından boşalta boşalta geçer ama öksürük beni mahfediyor .. şubatın ortasında bütünlemeye giricem onlara bile çalışamıyorum .. sONUNda dayanamadım internete girdim google'a baktım bir şey bulamadım hazır girmişken burayada yazıyım dedim .. Vardır mutlaka bildiğiniz koca karı ilaçları yada başka türlü yöntemler .. Korkamınıza gerek ytok söyleyin .. Sonuçta geçmiyooo.. Lütfen yardım

ilhan mansız_melis

en ufak bildiğim bişey yok geçmiş olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Cigerlerini kontrol ettir, Rontgen cektirmediysen cektir,
oksuruk cigerden gelir, iltihap, veya baska sey olabilir
doktor kontrolundeysen doktorun yapmasi lazim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

boğazlara baktırdın mı ?
bence ballı hafif sıcak su iç , içine 4-5 damla limon sık
buna yaklaşık 2 gün devam et
geçmezse bence doktora görün
Koca hestiy aya bedenem ?

Alp Erdem

keskinli

günde en az 3lt su iceceksin
güne bölünmüs sekilde saf 1 kasik bal yiyeceksin,bu hem bogazini rahatlatir hemde antibiyotik görevi görür
taze sIkIlmis limona biraz bal ekleyip üzerine kaynayan su koyup iceceksin
sIkI giyinip bol temiz hava alacaksin
senin anlattigin duruma bakilirsa cigerlerini üsütmüs olmalisin,bu durumda mutlaka doktora gidilmeli
iltihaplanma varsa bi an önce antibiyotik tedavisine baslamalisin
seni korkutmak icin yazmiyorum ama bu durumu ciddiye almazsan ileride bu hastalik sana kronik bronsit olarak kalma riski var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin