Ana Menü

Burası BEŞİKTAŞ Forumu

Başlatan SATUKBLADE, Ocak 28, 2007, 01:56:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Madem biz bizeyiz bizde konuşalım bu konuda..

Forum yöetimi olarak biz kimsenin forumdan uzaklaştırılmasını yada süreli nopost yemesini istemiyoıruz..Bunun için gerek admin arkdaşlar gerekse modlarımız mümkün olduğunca mesajlarda düzenleme yaparak ceza  vermemeye dikkat ediyor..

Ancak artık iyi niyetimiz suistimal edilmeye çalışılıyor gibi bir durum söz konusu..

Şu an önümüzde 2 seçenek var..Ya cezaları keserken insanları düşünmeyeceğiz yada bu güncel bölümünü kaldıracağız..

Bu durum böyle devam etmeyecek herkesin bilgisine..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

haklısınız burası sadece BESIKTAS forumuu sıyası konulara gırmeyelım bugune kadar bı hatam olduysa tum kralcArsi ailesnden ÖZÜR DİLERİM...

mdc

Arkadaşlar kimsenin tektek özür dilemesini istemiyoruz .
Sadece biraz daha bilinçlenmenizi istiyoruz.
Hepsi bu.
ne kadar bilinçli üyemiz olursa forumumuzun seviyesi o kadar artar .
Ve bu rutin 2 3 günde olan kavgaları en aza indiremiş oluruz .
Böyle bir olay çıkartacak arkadaşıda engellemiş oluruz.

Umarım Volkan abinin dediklerini iyi idrak edersiniz .

Saygılarımla
HAYATTA BEŞİKTAŞ

melankolizm

Alıntı yapılan: husoeagle - Ocak 28, 2007, 02:15:15
valla ben yaptım burayı okuyan herkes yaparsa olur !!!

Yoldan Gİden Abilere Saygı sonsuz :D :P

Değiştirdik !

husoeagle

Ozytaurus

Cemle dün yaptığımız konuşmadan sonra değiştirmiştik zaten. Bundan sonra Sadece BEŞİKTAŞ
______KaRaKaRTAL____

Unforgiven

Bu forumda siyaset yapmak kimin işine yarıcak sen solcusun ben sağciyim geyiği kime ne getircek yada konusmadiğimiz zaman kimle ne kaybetcek yada ne kazancak.

Bu zamana kadar türk gencliğini zaten bu şekilde sağcılık solculuk oynayarak bir biri ile uğrastırıp kardesi kardese kırdırıp asıl parsayı toplamadılar mı yıllarca peki ya olan kime oldu türk gencliğine,Ben şimdi derim ki burda sağcısı,solcusu,ateist,hristiyani,müslümanı türk,kurt,abasa,çerkezi, lazı  hepimiz kardeşiz ve türkiye cumhuriyeti bayraği altinda ve türkiye cumhuriyeti sınırları içinde yaşamaktayız.

Biz beşiktaş taraftarı olarak her şekilde ve şartda duruşumuzu hep gösterdik verdiğmiz tepkilerle astığımız pankartla haklının yanındayız haklı olan zayıf'ta olsa şimdi ise birbirine düşürülmekte olan bir grup halıne getirilmeye calişilmaktayız bizler yıllarca oyunlara ortak olduk şimdi ise acip gözlerimiz bakalım ve tek amacimiz olan beşiktaş için birleşelim onun için neler yaparız diye düşünerek hareket edelim birlik beraberlik içinde olalım kımseyi kırmayalım,Biz beşiktaş gol atdiğinda yanındakını tanımasada omzuna el atıp hep bir ağizdan goll diye bağirabılcek kadar kardeşiz,

Saygılar.....
Unforgiven
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsı_55

güncel bölumune ve bazı bolumlere bir takım kısıtlamalar gelebilir.Misal guncel bolumune siyası konular acılmaması gibi yapanlar da uyarı veya nopost gibi cezalara carptıralım ama bu konular kaldırılmasın kaldırılırsa sosya faaliyetlere azalır
beşiktas spor kulubü sosyal faaliyetleriyle acıkca gündeme gelen bir spor kulubü dür.Bunu da kimse engelleyemez.
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

CooLDumaN

Bende dıkkat ettım butun tartısmalar olaylar bu sıyaset tartısmaları yuzunden oluyor.
Öncelikle Beşiktaş arkadaslar.Lütfen biraz daha anlayıslı olalım  :bjk2
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

mdc

Böyle mesajlarım olması gerçekten sevindirici
Biraz da olsa utandım :)
Bilinçlenmemiz için epey zaman var diye düşünüyordum.

Kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum.

HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Herkesin anlayisi ve hos gorusu icin kendi adima sizlere tesekkur ediyorum!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Rica ediyorum :D ne demek 8)  :P
HAYATTA BEŞİKTAŞ

CHEm !

gösterilen anlayış için herkese teşekkürler

saygılar..
Allah kitap Beşiktaş

alperen

butun yazıları tek tek okudum sabırla

forum sıyası amaclı forum degıl orada kesınlıkle haklısın ancak " haksızlık karşısında susanlar dilsiz şeytanlardır" hadis -i şerifi benım hayat desturlarımdandır ben sıyaset yapmam ta kii benım gorusume saldırıda bulunana kadar

cunku kulturden bahseden arkadaslarımız kendı goruslerıne saygı ısterken bızımkı ne yaptıkları saygısızlıkları unutuyorlar

ben orta 2 den berı yaklasık 14 senedır bu konularda tartıstım beyın fırtınaları yasadım cok okudum cok arastırdım arkadaslarıma tavsıyemdır " kendi fazlan ile baskasının acıgını kapatmanın tek yolu okumaktır..."

bırlık ıcınde hareket edılecekse basımla beraber olume kadar yanınızdayım

saygılarımla
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....