Ana Menü

Burası BEŞİKTAŞ Forumu

Başlatan SATUKBLADE, Ocak 28, 2007, 01:56:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

arkadaşlar hiç kimse ile polemiğe girmek istemiyorum artık şu forumda yalnız beşiktaşımızı tartışalım ne olur sanki CAFE ve GÜNCEL bölümlerinden bazı arkadaşlar havanın günes açmasından bile siyasete dayalı üstü kapalı laflar gönderilmektedir. UNUTMAYALIM BURADA SADECE BEŞİKTAŞI KONUŞALIM IRK,DİL,DİN ve spora gölge düşürücek olan SİYASETİ Bİ TARAFA BIRAKALIM bazı arkadaşlar bazı zamanlarda gerek imza gerek avatar ile bazı diğer renktaşlara laf değdirmektedir.Eğer bi mücadele veya kavga veya ikili dialog varsa bunu MSN MESSENGER veya PM yolu ile halledlelim bazı şeyler serbest oldukça rahat kaçıyor DİĞER BAZI FORUMLARDA AVATAR SERBESTLİĞİ BİLE YOK...

bakıyorum çoğu konuda sürekli yönetim de bulunan arkadaşlarımızı zır durumda bırakıyoruz . ARTIK ŞUNU DİYELİM HERŞEY BİTTİ TEK YÜREK TEK BİLEK TEK İNSANIZ BEŞİKTAŞ İÇİN VARIZ diyelim...

hatta bakıyorum şu konuda yanlış sadece ÇARŞI GİBİ KONUŞULUYOR EĞER BEŞİKTAŞ AŞKI OLMASA NEOLURDU?buna da dikkat edelim artık kartal duruşumuzu gösterelim ne olur

çoğu insan bundan sıkıldı

SAYGILARIMLA

ugur24

siyaset olaylarını gündeme getiren genelde hep aynı kişiler oluyo..asıl onları uyarmak lazım..

SATUKBLADE

bi elma çürükse hepsi çürür ve bundan dolayı hepimiz mutlu olursak daha iyi hepimiz suçlu gibi DAVRANALIM BERABER BU KONUYU BİTİRELİM

Non Mollare Mai

Gerçekten artık bazı şeylerden sıkıldık.. Sürekli aynı kişiler defalarca uyarmamıza rağmen aynı şekilde davranışlarını sergiliyorlar.. Bunun sonunda ağır cezaLar qeleceği forum yönetimince defalarca belirtiLdi..

Hepimiz aynı renkLere aynı formaya aynı armaya qönüL vermişiz var mı ötesi..
edit

husoeagle

sadece BEŞİKTAŞ
bunun ötesi yok bu forumda
ne konuşacaksak BEŞİKTAŞ hakkında konuşalım avatarlarımız imzalarımız has ve has BEŞİKTAŞ la ilgili olsun
burası BEŞİKTAŞ forumu

SATUKBLADE

bencede burda birbirimize nasıl gönderme yaparız die avatar seçeceğimize kim daha güzel beşiktaş aşkını anlatacak diye avatar ve imza bulmamız lazımken olmuyor işte olmuyor :(

husoeagle

valla ben yaptım burayı okuyan herkes yaparsa olur !!!

Timurlenk

sizde çok iyi biliyorsunuz ki birileri burayı karıştırmak istiyor.kendi acizliğini başkalarına suç atarak örtmeye çalışıyor.
bende bunları görünce tutamıyorum kendimi.burası Beşiktaş forumu ama bunları yapan kişilerin Beşiktaş'lı olduklarına inanmıyorum !

noumAyberk

Çok doğru bir konu bence hiçbir şekilde siyaset konuşulmaması gerekior belki kralcarsi.com a ait beşiktaşla ilgisi olmayan başka bir forum olabilirse belki olur ama burda olmasın
Bu arada satukbalde avtarda beşiktaş aşkı olsun diosun seninkişnde bi aşk göremedim :D

SATUKBLADE

şu anda program yüklüyorum bi saat sonra avatarım ve imzamı değiştireceğim imam cemaat olayına dönememesi için değil gerçekten istediğim için

noumAyberk

Yok canım espirisine dedim ama yani yinede burası dediğin gibi beşiktaş forum ve buna göre davranmamız gerekior benimde şu ana kadar bi hatam olduysa özür diliorum

DIABLO

benimkide güzel böyle kalacak imzamda TÜRK bayrağı oda güzel böyle devam
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

mdc

Öncelikle kendi adıma teşekkür ederim Buğra öyle biir konu açtığın için .
Arkadaşlarımın ve özellikle benim düşüncelerimi anlatmışsın varoL.

Ama bazı noktalara değinmek istiyorum.
Kimseye  avatarın neden böyle,imzan neden böyle demiyoruz demeyizde.Şu anki forum kuralları çerçevesinde.
Daha öncede söylemiştim.Bu konuların konuşulması için arkadaşlarımızın hoşgörülü yaklaşması lazım.Ama hoş görü 0  .
Açık söylemek gerekirse sadece Beşiktaş konuşulmasına karşıyım.
Asıl bu "ot" gibi yaşamaktır.
Diğer sosyal faatliyetler,konular olacakki Beşiktaşlı kimliğine otursun.

Forumun güzel bir seviyeye ulaşması için sadece görevlilerin çabalamasıyla olmuyor.
Birazda bilinçli üyelerin yardımıyla hep beraber daha iyi günlere gideceğiz.Şahsen buna inanıyorum.

Konu için tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla
HAYATTA BEŞİKTAŞ

CHEm !

herkes üstüne düşen görevi yapmış galiba burdan öle gözüküyo
herkese teşekkürler
siyasi tartışmalardan dolayı kimin kalbini kırdıysam özür dilerim
Allah kitap Beşiktaş

ZeMaHŞeR

SONUNA KADAR ARKANDAYIM BABA...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK