Ana Menü

allah belanı versin basın

Başlatan gürol, Ocak 25, 2009, 07:15:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 25, 2009, 18:58:10
Beşiktaş taraftarı suçlamaya insan arıyor..
Lig tv,Hakem felan felan...
En başta ki suçluya küfür edin.
O en baştakinide söylemeye gerek yok bilen biliyor zaten.

dilimizde tüy bitti zaten küfür ede ede.
şampiyon olursakda küfür edecem başkana o ayrı.
ama basın basın oldu beri beşiktaşın aleyhine yazılar yazıyor
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Basın zaten yıllardan beri aynı basın.
Bu basının şerefsiz olduğunu şimdi mi anladılar sayın Y.D'ye istifa diye bağırttırmayanlar.
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

yanlı basın işte tamam doğrudur ceza gerekiyor ama bu yaptıkları eğer olası bir ceza olmaması durumunda disiplin kurulu Beşiktaş'a çalışıyor gibi sözleri insanların kafasına sokmaktır.

K.D

ben böyle basının ..... aynen gürol abi bende şampiyon olsak bile başkana demedğim kalmıcak!!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Simurg

ne zaman doğruları yazdınız ne zaman yanımızda olyosunuz ki

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

bakalım ne yazacaksınız gese maçında olanlarla ilgili denizli maçından sonra hemen ertesi gun saha kapanıyor vay efendim bjk taraftarı iş basında yazan yanlı basın baliliye yapılan hakkında ne diyecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

Bence hep medya diyecegimize kisilere endekslenmemiz gerekir. Mesela Sabah ve Milliyet gazetelerinin Fenerli spor müdürlerini, Cemal Ersen ve Serdar Ali Celikler, söyleyebilirim. Uzun zamandir takip ediyorum; hep alehimize yaziyorlar. Misal bugünkü yazi:

http://www.milliyet.com.tr/Spor/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=spor&KategoriID=6&ArticleID=1053344&Date=30.01.2009&b=Kufur%20serbest&ver=48

Fener stadinda adam bicaklaniyor, adam BJK ve GS taraftarlarinin küfüründen bahsediyor.

Aklima baska gelen sakincali yazarlar:
- Ismail Er
- Bilal Mese
- Fatih Dogan