Ana Menü

allah belanı versin basın

Başlatan gürol, Ocak 25, 2009, 07:15:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

Ağır fatura
  Devamlılık arzeden, tahrik ve taciz edici küfürden dolayı 3 kez para cezası alan Beşiktaş´ın sahası, taraftarının ettiği toplu küfür nedeniyle kapanacak. Zapotocny atılınca
Denizli galibiyetiyle sevinen Beşiktaş'ı taraftarının ettiği küfürler nedeniyle ağır bir ceza bekliyor. 8. haftada Sivas, 12. haftada Eskişehir, 15'te de Gençlerbirliği maçlarında devamlılık arzeden, tahrik ve taciz edici küfür nedeniyle 3 kez para cezası alan Kartal, saha kapatma sınırına gelmişti. Ve dün. Maçtan önce hakem Selçuk Dereli aleyhine sürekli tezahüratta bulunan taraftarlar, özellikle Zapotocny'nin atılmasından sonra bu tepkileri küfürlü tezahürata çevirdi.
80 bin lira para cezası
Siyah-Beyazlılar, bu dakikadan itibaren hiç durmamacasına Dereli aleyhine toplu şekilde küfürlü tezahüratta bulundu. İşte bu hareket, Beşiktaş'ı yaktı. Talimatlara göre Kartal'a 80 bin lira para ve bir maç saha kapatma cezası verilmesi gerekiyor. Beşiktaş, sahasında oynayacağı ilk maç olan Antalyaspor mücadelesini bu yüzden başka bir sahada yapacak. Bu arada taraftarlar, maçın ilk yarısında, "Savcı uyuma, Ergenekon sahada" diyerek son günlerin değişmez gündemine de göndermelerde bulundu.

kaynak: fanatik denen yanlı gazete
Yeni Mesaj: Ocak 25, 2009, 05:21:47
"hiç durmamacasına"
"Beşiktaş'ı yaktı"
"bir maç saha kapatma cezası verilmesi gerekiyor"
"Beşiktaş, sahasında oynayacağı ilk maç olan Antalyaspor mücadelesini bu yüzden başka bir sahada yapacak"

bu yazılara dikkatinizi çekmek istiyorum.
bu yazıyı yazan unşeref (siz) insan kendini ne sanıyor.allah belanı versin senin be adam.sen kimsin disiplin kurulumusun?müneccimmisin yoksa müneccimlerle bi akrabalığın mı var?
türkiyenin yanlı bi gazetesinde yazarsın belki yazar bile değilsin
ulan beşiktaş beşiktaş değilki sizin ve sizin gibilerinin haddini bildirsin
[/hr][/hr]
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdibatmaz

şerefsiz herifler allah belanızı versin sizemi kaldı lan inönü stadını kapatmak Beşiktaş kulübüne para cezası kesmek. Yaptığınız yönlendirmeler 180 derece dönüp müsait bir yerinize girecek o zaman farkedeceksiniz ne kadar BÜYÜK yanlışlar yapmışsınız.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

Basının bunları yazmasındaki amaç Federasyonun , Beşiktaş'a ceza vermesini garantilemek içindir..

[edit] herifler!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Guti ORÇ.

[edit] basın yine yüzünü gösterdi işte

eRe

bıraz canlandık mı hemen goreve cıksın su basın!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

terbiyem bir torba dolusu küfüre izin vermiyor sevin yazar bozuntusu arkadasin dedigi gibi allah belani versin ama bela okumakta günah ama kötüler kötülügü yapipta cezasini cekecegi yerine pofpoflanirsa bizede malesef kalaylar düsüyor
sükür et edecegim küfürler beni bu forumdan kovabilir o yüzden kapiyorum cenemi Sereften Yoksun Basin

Recep Ivedigin bir lafi var ben degistirip yazayim

Basin degilmisiniz
Hepiniz ayni b**sunuz....

carlito1903

Yine aynı hataya düşüyoruz, esas kızılması gerekenler arka planda kalıyor...

Neden küfür etti tribünler ? Çünkü hakem Zapo'ya kırmızı gösterdi...

Peki tribündekiler duydular mı Zapo'nun küfürünü de hemen hakeme tepki veriyorlar...

Zapo maçtan sonra hakeme küfür ettiğini kabul etmiş ve özür dilemiştir...

Arada olan yine bize oluyor...

BASINDAN ÖNCE SUÇLANMASI GEREKENLER SORUMSUZ TOPÇULARIMIZDIR....

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 25, 2009, 13:24:01
Yine aynı hataya düşüyoruz, esas kızılması gerekenler arka planda kalıyor...

Neden küfür etti tribünler ? Çünkü hakem Zapo'ya kırmızı gösterdi...

Peki tribündekiler duydular mı Zapo'nun küfürünü de hemen hakeme tepki veriyorlar...

Zapo maçtan sonra hakeme küfür ettiğini kabul etmiş ve özür dilemiştir...

Arada olan yine bize oluyor...

BASINDAN ÖNCE SUÇLANMASI GEREKENLER SORUMSUZ TOPÇULARIMIZDIR....

Arkadaşım konu hakkında soylenilmesi gereken şeyleri söylemiş başkada diyecek bir şey yok.Haksız kırmızı kartlara tepki koyarsak aldığımız cezanın da bi anlamı olur ama adam küfretmiş hatta elinde sarı kart vardı kırmızıya döndü

cassa23

şu yazılanlar fb yada gs ye olduğu zaman gazeteler ahlar vahlar çekiyor neden bize sürekli böyle yapıyolar..

çünkü yönetim ağırlığını ve otoritesini koyamıyor

Delirdik

maçın son dkLarında statın arkasındaki parkta oturuyorduk biz. ÖyLe sürekLi bi küfür yoktu hatta küfür etmeyeLim diye beLa okundu dk.Larca.. hani yaz şuraya topLu beddua ediLdi diye saha kapanacak.. ona eyvallah yani

Bu basının kaLLeşLiği
ama Burak'ın dedikLeride son noktadır.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Daha maçın başı..

Selçuk dereli senin anan nereli..

Ya hiçmi ahlak yok bu küfür edenlerde..

Ben ekran başında utanıyorum yemin ederim. Düşünüyorum ben hakem olsam annem maçı izlese yaşlı kadın ve birileri küfür etse..

Kapanacak tabi bu stad. Kapanmazsa ayıp ederler..

Ben Galatasarayın Fenerin Trabzonunda maçlarını seyrediyorum

En terbiyesiz taraftar profili bizde..

İster kabul edin ister etmeyin...

Bundan gurur duyanlarda var ama onları zaten havale ettim Allah'a

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

hakeme baskı kurmanın küfürle olmadığını öğrendiğimiz zaman sahamız hiç kapanmayacak birileri eğlensin egolarını tatmin etsin diye koroyla küfür ediliyorsa önce iğneyi kendimize batıralım basın diyoruz yanlı diyoruz ama adamların eline koz veriyoruz bu nasıl bir çelişkidir
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

djinonu

bak bak suna bir bakin
duydunuzmu galatasaray macin tekrarini istiyorrrrr
daha bir resmi aciklama yapilmamis
sizce kimdendir bu aciklama????

gürol

beşiktaşın futbolcuları basından da beter.
taraftarlar desek ne yaptığının farkında değil.
bu konular ayrı

ama hiçbir sebep basının bu yazıyı yazmasını haklı göstermez...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Beşiktaş taraftarı suçlamaya insan arıyor..
Lig tv,Hakem felan felan...
En başta ki suçluya küfür edin.
O en baştakinide söylemeye gerek yok bilen biliyor zaten.
Bölünür senin için uykular!