Ana Menü

Cisse ? KLEBERSON (L)

Başlatan robinho, Ocak 24, 2009, 21:18:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Kleberson'u hatırlarız .. Manchester United'da çok olmasada 11de çıkan bir futbolcuydu .. Hücum yönü çok iyiydi .. Ama oda çok yumuşak ve korkak oynuyordu .. O yüzden bunu beşiktaş taraftarı pek beğenmiyordu bende dahil olmak üzere .. Şimdi Cisse var ama ben açıkçası böyle olacağını bilseydim Kle'nin gitmesini hiç istemezdim .. En azından şutları daha iyi gidiyordu ara sıra ara paslar atıyordu ve golleride vardı ..Ayrıca Brezilyalı olması olumluydu .. Cisse'ye göre daha hızlı ve bilekleri daha yumuşaktı.. Gerçekten Cisse'ye göre çok iyi bir oyuncu .. Bu saatten sonra alamayız zaten faydalıda olmaz ama bunu hatırlayan hiç bir taraftarımız yok .. Hatırlayalım birazda kıyaslayalım dedim ..

Kralkartal21

Cisse yi gördükten sonra Kleberson'un alnından öpiyim ben!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Valla ben Kleberson'u çok beğenirdim Cisse'yi de son döneme kadar beğenirdim ve hala da beğeniyorum ama gitmesinden yanayım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

tamamda cisse nerden çıktı şimdi ? ben onu merak ettim.. tamam iyi oLmayabiLir de bu maçtan sonra cisse en az tartışıLacakLardandır bence..

yenerr17

kleberson'un da bizi çileden çıkaran davranışları vardı futbol olarak unutmayalım.tabi cisse de aynı ama eşit sayılırlar :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: yenerr17 - Ocak 25, 2009, 00:13:32
kleberson'un da bizi çileden çıkaran davranışları vardı futbol olarak unutmayalım.tabi cisse de aynı ama eşit sayılırlar :)
Bencede Cisse ile Kleb aynıdır benim için...
Since 1903

ZLataN

İkiside birbirinden kötüydü..

Bizim Ligimizde oynayan bi takımın ön LiberoLarı bu kadar yumuşak oLmamaLı bu iki transfer fiyaskosundan bu sonucu çıkarır heraLde yönetimde bi dahakine daha sert ön LiberoLar aLırLar..

yenerr17

bi dahaki derken umarım bu transfer dönemi içinde alınır ön libero.

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!

NoPasaran

Klebi severdim ben :D

Nerede bu adam şimdi?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

flamengoda olması lazım değil mi ?

robinho

Alıntı yapılan: yenerr17 - Ocak 25, 2009, 00:13:32
kleberson'un da bizi çileden çıkaran davranışları vardı futbol olarak unutmayalım.tabi cisse de aynı ama eşit sayılırlar

Madem eşit sayılırlar Cisse'ye demekki para vererek salaklık yapmışız ! Ayrıca Kleberson'un en azından hücumu vardı .. Cisse'de 2side yok .. Ayrıca kleberson topu iyi kesip beşiktaş iyi kontraatağa çıkıyordu

Alıntı yapılan: +18 ! - Ocak 24, 2009, 23:47:56
tamamda cisse nerden çıktı şimdi ? ben onu merak ettim.. tamam iyi oLmayabiLir de bu maçtan sonra cisse en az tartışıLacakLardandır bence..

Bizim en büyük sorunumuz bu .. Yönetim yönetim diyoruz ama taraftarda yönetimden daha kötü bir özellik var .. Oyuncuyu maça göre eleştirip yada övüyoruz .. Bakım Ağustos'taki konulara ilk 4 haftaki maç konularına bakın Delgadoyla ömür boyu sözleşme yapalım diyenler şimdi neler diyorlar ? Daha çok geriyiz çoooook

Buğra_1903

valla hekes öyle diyo ama cisse de çok iyi dünkü denizli maçında 78 dakikada   %100 lük golü de önledi bu puanlar çok önemli galata kaybetti fenerde trabzon deplasmanına gidio ve büyük ihtimal berabere kalıcak beşiktaşın işine yarıcak
1903′ de doğdu bu renkler, taparcasına sevdi bu kalpler, seni sevmekle çok haklıyız, sonuna kadar Beşiktaş'lıyız.

carsi52

Kleberson yine daha iyiydi cisse'den.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Kleberson'un tek hatırladığım hareketi 2-1 yenildiğimiz fb maçında uzaktan yaptığı müthiş  bir gol vuruşudur.
başka bir hareketini de hatırlamıyorum ben.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)