Ana Menü

Seric gitti Tijikuzu geldi | htspor.com

Başlatan NoPasaran, Ocak 23, 2009, 23:50:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Tjikuzu'yu transfer etmek üzere. İki kulüp el sıkıştı. Son dakikada bir sorun yaşanmazsa resmi açıklama kısa süre içinde yapılacak. Beşiktaş Tjikuzu karşılığında Seric'i Belediye'ye verecek. Seric'in ve Tjikuzu'nun toplamda 900 bin euro kadar olduğu sanılan birikmiş alacaklarıyla, Seric'in sezon sonuna kadar alacağı parayı Beşiktaş ödeyecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ınsallah dogrudur
hıc yoktan bır tjıkuzu serıcten 10 kat faydalı olacaktır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

pAscAliAnUmut

Haberin doğruluğu nedir acaba başka hiçbir sitede böyle bir habere rastlamadım..

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

haber türk

nası bilmemki :D

Onlarda yeni koymuş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Guti ORÇ.

delgado1008

Tjikuzu inanmam gelirse 10 numara olur
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

beckyZWICKY

Dejavuuu ;D

Sanki, Tam böyle değilde Tjikuzu Beşiktaşta diye bir haber daha görmüştük htspordan geçmitiğimiz günlerde.. yanlış mı hatırlıyorum :D

Neyse konuya gelince.. Tjikuzu çok sağlam fiziği olan oyuncu çokl faydalı olur ve umarım gelir.

Bak İhsan Abeeyyy bizim apartman görevlileri bulmuşlar seriç'i verecek bir klup  :ahaha gerçi yinede cepten para gidicekte varsın böyle gitsin, O görevlilerin egoları yüzünden giden paralar yerine..

Edit; Sözümü geri alıyorum Günahını almayım htsporun aradım bulamadım Hurriyet fotomac fanatik'in verdiği haberleri bulabildim sadece.. Bu aralar var hafızamda bir problemde hadi hayırlısı ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Rebell

sene basında keske tjikuzu ve yusuf bize gelse cok faydalı olur demiştim dualarım kabul oldu :D tjikuzu tam aradığımız appiah tarzı bi oyuncu.savaşcı , mücadeleci , hırslı bi adam.cisseden 10 kat iyidir bence.

gürol

şimdi ben bu transferi (ki gerçekse) farklı açıdan değerlendiriyorum
serici satamamamız bize sıkıntı yaratması oynamadığı parayı istemesi ve ıvır zıvır bla bla açısından bakınca serici vermişiz parasını da biz verecez üstüne daha da para verip tsikuzuyu alacaz.bu ne demek tjikuzuyu alacaz ama atıyorum 3 milyona alacaksak serici verdik parasını düşüp 1 e getirmeye çalışıyorlar.
ama beşiktaşın orta sahasına ilaç olacak adam tjikuzu mu
bence değil cisseden artı bir özelliği var sadece güçlü.
bana defanstan aldığı topu gerekli kişilere sağsalim ulaştıracak adam lazım.

inşallah bu bizim devre arası yapacağımız o en gerekli bölgemiz olan orta sahamızın kurtarıcısı değildir.

ya kardeşim transfer yapacam diye transfer yapma.
beklerim istemiyom ya vallaha istemiyorum adam madam böyle adam alacaksan istemiyorum.
seneye yap transferi ama en kralını al.
bıktım son dakika saçmalık transferlerinden
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Beşiktaş'ın transferdeki son bombasının Tjikuzu olduğu ortaya çıktı. Namibyalı futbolcunun işini bitirme noktasına gelen siyah-beyazlılar bu oyuncuya karşılık İstanbul Büyükşehir Belediye'ye Seric'i verecek

MİLLİYET'in haberine göre, Kartal'ın devre arasındaki transfer harekatının son ismi İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Tjikuzu oldu.

Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteğiyle harekete geçen siyah-beyazlı yönetimin 30 yaşındaki Namibyalı futbolcunun işini bitirme noktasına geldiği öğrenildi.

Siyah - beyazlı kulübün Tjikuzu'nun transferi için gözden çıkardığı Seric'i, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a vereceği belirtildi. Seric'in sezon sonuna kadar alacağı ücret ile Tjikuzu'nun da kulübünden tahsil edemediği parasının Beşiktaş tarafından ödeyeceği bildirildi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile İstanbul Büyükşenir Belediye Başkanı Göksel Gümüşdağ arasında geçen bu transfer görüşmesinin önümüzdeki hafta başında sonuçlanacağı kaydedildi.

Siyah - beyazlı yönetimin Avrupa'da Cisse'den daha iyi ve ucuz maliyetli yabancı oyuncu bulamadığı için rotayı Denizli'nin de isteğiyle Tjikuzu'yu çevirdikleri ifade edildi

Maraton
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

istemezdim zaten bu serici inşallah gider

Kralkartal21

Dünya çapında tanınan bir yıldız...

TiJİKUZUU !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Gelirse

Kuzu kuzu meee

yada

işte kuzu kuzu geldim :D

Esprilerine maruz kalacak futbolcu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Ben beğeniyorum bu adamı, inşallah gelir...

Ernst'i Geremi'yi falan alacağımız yok bizim, gidip Gordon gibi ne idüğü belirsiz adamları alana kadar bildiğimiz adamı alalım...

Appiah'ın iyi pas atamayanı bu adam :)