Ana Menü

Boboyu Resmen İstiyorlar

Başlatan eRe, Ocak 22, 2009, 13:06:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Racing Santander Başkanı Pernia, Bobo ile ilgilendiklerini resmen açıkladı, Beşiktaş'ın kendilerinden 6 milyon dolar istediğini belirtti. İspanyol yönetici, siyah-beyazlıların pazarlıktaki katı tutumundan yakındıİbrahim Kaş'ın transferinden dolayı Getafe'den henüz yetiştiricilik payını tahsil edemeyen Beşiktaş, İspanyollar'a futbolcu vermek istemiyor, ancak Racing Santander de ısrarını sürdürüyor. Marca Cantabria gazetesine konuşan Başkan Francisco Pernia, Bobo ile yakından ilgilendiklerini doğruladı, siyah-beyazlılarla aralarında sadece bir milyon dolar fark kaldığını belirtti.
"Osmanlılar, 6 istiyor" diye ilginç bir ifade kullanan Pernia, kendilerinin ise 5 milyon dolar önerdiklerini açıkladı. Beşiktaş Yönetimi'nin katı tutumundan yakınan Racing Santander Başkanı, siyah-beyazlıların söyledikleri rakamdan bir kuruş aşağı inmediğini söyledi. Francisco Pernia, "Söyledikleri rakamlar üzerinden pazarlığa oturmak istedik, ancak hiçbir şekilde konuşmak istemediklerini belirttiler. 'Ya bu parayı verirsiniz, ya da bir daha kapımızı çalmazsınız' diyerek kestirip attılar" dedi.
Beşiktaş'ın 6 milyon dolar dışında bir öneride daha bulunduğunu vurgulayan Racing Santander Başkanı Pernia, bunu da şu şekilde anlattı:
"İsterseniz Bobo'yu sezon sonuna kadar kiralık verelim. 'Beğenirseniz, sezon sonunda 6 milyon dolara alırsınız' dediler. Ancak yarım sezon için de 600 bin dolar istediler."
Brezilyalı oyuncuyu da öven Pernia, "Teknik heyetimizin verdiği bilgiye göre, Bobo'yu hem orta saha, hem de golcü olarak oynatabiliriz. Çok yönlü bir futbolcu. Acil olarak istediğimiz bir tip" diye konuştu.         

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

çok büyük paraya gitse bile üzülürüm. İçim el vermiyor bobonun gitmesini.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

gürol

Alıntı yapılan: srCN - Ocak 23, 2009, 03:26:49
çok büyük paraya gitse bile üzülürüm. İçim el vermiyor bobonun gitmesini.
çok büyük bi para değil
5 milyon dolar euro bile değil

en azından 10 milyon euro eder bobo bence.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

beckyZWICKY

abi, BU paraya gitse bile demedim, ÇOK BÜYÜK PARAYA GİTSE BİLE.. yani o miktardan çok daha fazlası verilse bile üzülürüm manasında dedim ;D Boboyu sevdiğimden :D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Bizde resmen vermeyelim o zaman.
Bölünür senin için uykular!

K.D

benimde gönlüm el vermio gitmesine ya...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

gürol

Alıntı yapılan: srCN - Ocak 23, 2009, 12:31:30
abi, BU paraya gitse bile demedim, ÇOK BÜYÜK PARAYA GİTSE BİLE.. yani o miktardan çok daha fazlası verilse bile üzülürüm manasında dedim ;D Boboyu sevdiğimden :D
pardon yanlış okumuşum :) vururlulup tamam geri aldım lafları :P
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

bende istemem gitmesini nobre gitsin bu kalsın ama oynatmadıktan sonra işimize yaramaz

Rebell

kaprisli futbolcuları sevmem.inş satarlar

eyup1903

bence gitsin neden diye sormayın bobo nun durumu ortada denizli geldiğinden beri adam yedek kulubesinden
kurtulamadı onun için en iyisi gitme ileride rahat rahat milli takımında oynar

+18 !

Alıntı yapılan: Rebell - Ocak 24, 2009, 16:03:23
kaprisli futbolcuları sevmem.inş satarlar
bobo kaprisLiyse dünyada kaprisLi futboLcu kaLmadı demektir..

başkası oLsa ben miLLi takıma çağrıLmış adamım ya beni oynatırsın ya da giderim derdi ama bobo her fırsatta Beşiktaş'ta mutLu oLduğunu söyLüyor.. tabi senin kapris kavramın farkLıysa biLemem..

ferdikoclu

Çok ilginç Bobo gibi bir futbolcuya kaprisli etiketinin yapışması...

Bence o yaştaki bir futbolcuya o para çok az.. En kötü forvete dünya kadar Euro ödenirken 2 milyon Euro(5 Milyon Dolara tekamül eder) bedelle Bobo'nun satılması ne kadar mantıklıdır? Ayrıca Racing takımının transferlerine bir bakın hangi adamlar için kaç milyon Euro ödediklerine ve sonra dönün bana deyin ki bu adam ancak 2 milyon Euro eder..
Gordon'un maliyetini ve Bobo'nun fiyatını karşılaştırın veyahut Diatta ile.. Verilecek kıyas çok bu takımda ama cevap hep aynı..BOBO'yu o paraya satanı bizde satarız..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..