Ana Menü

Bobo'ya süper teklif!

Başlatan CR7, Ocak 19, 2009, 13:40:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

BOBO`YA SÜPER TEKLİF!
İbiseviç'i sezon sonuna kadar kaybeden Almanlar, Brezilyalı golcü için Beşiktaş'a tam 6 milyon euro teklif etti. Taraflar anlaşırsa Bobo 4 yılda 6.4 milyon euro'nun sahibi olacak.Hoffenheim Brezilyalı yıldızı almak için Kartal'a servet önerdi.
Eren'i ikna edemediler
DENİZLİ'NİN gelişiyle birlikte yedek kulübesine mahkum olan Da Silva Bobo'ya, Almanya yolları gözüktü. Bundesliga lideri Hoffenheim, sağ dizindeki çapraz bağları kopan ve 6 ay sahalardan uzak kalması beklenen İbiseviç'in yerini doldurmak için Bobo'ya kanca attı. Alman ekibinin ilk olarak Baselli Eren Derdiyok'u gündeme aldıkları öğrenildi.
Sınırsız bütçe verdiler
ANCAK Türk asıllı yıldızın, 'Bayer Leverkusen'e söz verdim' demesinin ardından Hoffenheim, rotayı Beşiktaş'ın golcüsüne çevirdi. Kulübün milyarder sahibi Dipmar Hopp'un, Teknik Direktör Ralf Rangnick'e sınırsız bütçe vermesinin ardından menajer Jan Schindelmeiser'in, Beşiktaş'a 6 milyon euroluk bir teklif yaptığı belirtildi. Almanlar, Bobo'dan da, 'Olur' aldı.
4 senelik imza atacak

SCHINDELMEISER ile telefonda görüşen Brezilyalı yıldızın, '23 yaşındayım ve yedek kalmak istemiyorum. Transferimi bir an önce bitirin' dediği öğrenildi. Almanlar'ın yıllık 1.6 milyon euroluk teklifine, 'Evet' diyen Bobo'nun, Beşiktaş'ın ikna olması halinde 4 senelik sözleşmeye imza atacağı belirtildi. Sambacı'ya daha önce İspanya'dan Racing de talip olmuştu.
MURAT ÖZTÜRK / STAR
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Haber doğru olabilir Hoffenheim çok önemli bir forveti kaybetti.
Since 1903

CR7

Hoffenheim`ın Yeni Golcüsü Bobo Mu?               
Berlin-Bundesliga lideri Hoffenheim'da geçtiğimiz hafta yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu kapatan 18 gollü Vedad Ibisevic'in yerine kadroya takviye edilmesi düşünülen isimlerden birinin de Beşiktaş'ın Brezilya'lı golcüsü Bobo'nun olduğu iddia edildi.
Almanya'da ilk yarıda flaş bir şekilde zirve koltuğuna oturan Hoffenheim'da, geçtiğimiz hafta Hamburg'la oynanan maçta sakatlanan Bosna'lı Milli futbolcunun çapraz bağlarında kopma meydana gelmiş ve sezonu kapamıştı.
Goal.com'un iddiasına göre Hoffenheim'ın ara transfer döneminde renklerine bağlamayı düşündüğü muhtemel golcü adayları şöyle:
Bobo (Beşiktaş)
Hoffenheim kulübünün sahibi olan trilyoner iş adamı Dietmar Hopp'un, takıma katmayı düşündüğü isimlerden biri olan Deivson Rogerio Da Silva (Bobo), bu sezon Beşiktaş'ta sadece 4 gol atabilmişti. Brezilya'lı futbolcunun yüksek bonservis bedeli ise transferi zora sokuyor.
Javier Saviola (Real Madrid)
Real Madrid'de fazla forma şansı bulamayan ve satış listesine konan Arjantin'li golcü futbolcunun yaklaşık 5 Milyon Euro'luk bir maliyetinin olduğu söyleniyor.
Benjani (Manchester City)
Dev bir bütçeyle ara transfer döneminde giren ve yıldız isimleri kadrosuna almak isteyen İngiliz kulübün Zimbabwe'li golcüsü Benjani'nin yaklaşık 10 Milyon Euro'luk bir bonservis bedeli var.
Joseph Akpala (Club Brugge)
Nijerya'lı Milli futbolcu, yaz döneminde Charleroi'den transfer olduğu Belçika Jupiler Lig ekibi Club Brugge'de 16 maçta 7 gol kaydetmişti. Geçtiğimiz sezon da Charleroi formasıyla ligi gol kralı olarak kapatan Akpala'nın mevcut sözleşmesi 2012 yılına kadar devam ediyor.
Emmanuel Juan Culio (Cluj)
Bu sezon Şampiyonlar Ligi'ne flaş bir başlangıç yapan Rumen ekipte gösterdiği performansla dikkat çeken 25 yaşındaki Arjantin'li futbolcu, Roma karşısında 2 güzel gol kaydederek İtalya'yı sallamıştı.
Dieumerci Mbokani (Standard Liege)
Bu sezon takımı adına 25 maçta 15 gol kaydederek oldukça formda günler yaşayan 23 yaşındaki Kongo'lu santraforun önünde müthiş bir kariyer olduğu ancak henüz Belçika'dan ayrılmayı düşünmediği iddia ediliyor.
Ivan Klasnic (Nantes)
Uzun yıllar formasını giydiği Werder Bremen'de 150 Bundesliga maçında 49 kez fileleri havalandıran Hırvat Milli futbolcu, sezon başında sürpriz bir şekilde transfer olduğu Fransız ekipte istediği ortamı bulamamıştı.
Hazırlayan: ÖZGÜR İNCE
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

gürol

bobo gitmesin isterim ben.
boboyu her maç oynatsın artık şu denizli
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

kartalpenchesi

gitmesini istemem ama gidecekse daha iyi bir takıma gitmeli !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Ocak 20, 2009, 02:07:20
gitmesini istemem ama gidecekse daha iyi bir takıma gitmeli !

bak Ibisevic adini nasil duyurdu o takimda?
Almanyada veya avrupada hangi takimda oynarsan oyna,
daha cok göze batarsin..Bobo genc , bu sene ve seneye Hoffenheimde
basarili olsa, eminim daha iyi takimlardan teklif alacaktir..

Ayrica Hoffenheim suan LIDER Almanyada :)
Teklif dogruysa SUPER...Kesin gitmek ister Bobo..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

her ne kadar yaLnışta oLsa ben oLsam hocam beni oynatmayacaksanız ben gidecem derim..

NoPasaran

3 forvet oynamak lazım..Yoksa başka çıkışı yok bu işin..  :D

Ama kabak nobreye patlayacak bana öyle geliyor  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bobo için avrupaya acılma yolunda onemli bir adım olabilir ama gitmesinden yana değilim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Bobo oynamaya oynamaya çok körelmiş resmen şişmiş kendine gelmesi en az yarım sezon sürer. Ama malum bizim o kadar vaktimiz yok .. Uygun bir fiyata satılmalı derim.. Ama bu takıma bir daha Bobo gibi adam zor gelir..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

6 milyon mu   :saskin  Bobo gitmek isteyebilir ama inşallah gitmez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.