Ana Menü

O.Renault-BEŞİKTAŞIM

Başlatan noumAyberk, Ocak 27, 2007, 14:41:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unforgiven

Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CHEm !

O.Renault:63 BEŞİKTAŞ:79

helal
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

maçı geriden gelip almak güzel.bekle bizi fener akatlardan ölün çıkacak

Unforgiven

Haftaya akatlara hep beraber saat 16:00'da maç
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CHEm !

ist.te olursam geliyoruz !
burakla müthiş intikam alıcaz:):):)
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

Alıntı yapılan: Cem ! - Ocak 27, 2007, 19:42:56
ist.te olursam geliyoruz !
burakla müthiş intikam alıcaz:):):)

valla öyle dün acayip sinirlendim stres atmam lazım.mrsiç'le rasim başak'a tükürmem lazım ;D ;D

@LAYINA GİDER

haftaya yıkıyoruz akatları gaylerin üstüne ilk maçta oraya gidip küfür yemek kötü bir duyguydu

Unforgiven

Bende gelmeye çalişcam maça, bir yerde görüşelim hem ???

noumAyberk

Bende gidiyorum maça maçta önce bir organizsayon yapıp kralcarsi.com ekibi olarak orda buluşuruz

Timurlenk

basket maçı malesef antep maçıyla aynı saatlerde bu maça gitmem çok zorlaştı.

ugur24

antep maçı pazar günü diye biliyorum ben..

noumAyberk

Yapma yaaaaa :( saat kaçta antep maçı

noumAyberk

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 28, 2007, 01:34:07
antep maçı pazar günü diye biliyorum ben..
İnşallah öyledir

ugur24

gaziantepspor-beşiktaş : 04.02.2007 saat 16.00
beşiktaş-fenerbahçe : 03.02.2007 saat 16.00

Timurlenk

yok öyle değil forzada açıldı böyle bir konu.basket maçı 15:00'da futbol maçı 16:00 da