Ana Menü

En çok hangisine üzüldünüz....

Başlatan siyahbuz, Ocak 15, 2009, 18:03:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Beşiktaş'ın büyük umutlarla yetiştirdiği genç futbolcular, birer birer yuvadan uçuyor.. İşte bugüne dek yuvadan uçan Kartallar:

SİNAN KALOĞLU

Beşiktaş'ta tutunamayan genç oyunculardan biri de Sinan Kaloğlu. 22 yaşında Beşiktaş'a adım atan Sinan, 3 sezon kaldığı siyah-beyazlı kulüpte iki sezon anadolu takımlarında kiralık olarak forma giydi. Daha sonra ise bonservisi ile Bursaspor'a verildi.
ÜMİT AYDIN
Beşiktaş'ta Serdar Özkan ile birlikte yıldızını parlatan Ümit Aydın bir dönem Galatasaray'da da forma giymişti. Defansif orta saha olan ve Beşiktaş'ın son şampiyonluğunda kadroda yer alan Ümit, Tayfur Havutçu'dan formayı kapamayınca Beşiktaş ile yollarını ayırdı. 
ALİ CANSUN

Beşiktaş alt yapısından çıkan bir diğer genç yıldız ise Ali Cansun, Beşiktaş PAF takımında forma giydiği dönemde Dünya Gençler Şampiyonası'nda gol kralı olmuştu. Ayrıca 1998 yılında oynadığı pilot takımda bir resmi maçta 10 gol atarak golcü özelliğini iyice ortaya çıkarmıştı. Ancak oynadığı mevkide Pascal Nouma, İlhan Mansız, Ahmet Dursun, Pancu ve forvette oynatılan Sergen Yalçın varken siyah-beyazlı kulüpten Lucescu'nun isteğiyle Gençlerbiriliği'ne gönderilmişti.Golcü oyuncu, son olarak geçen sezon Gaziantepspor'da forma giydi.     

OKAN KOÇ

Gençlerbirliği'nde Ali Cansun karşılığında alınan genç oyuncu Beşiktaş'ta yalnızca 1 sezon forma giyebildi. Konyaspor ve Ankaragücü'ne kiralanan Okan, daha sonra Galatasaray'ın yolunu tuttu. Okan Koç'un son durağı ise Vestel Manisaspor oldu.     

BURAK YILMAZ

Jean Tigana'nın girişimleriyle Beşiktaş'a transfer olan Burak, Beşiktaş'ta 1.5 sezon forma giydi. İnişli çıkışlı performansı sonunda Holosko karşılığında Vestel Manisaspor'a gönderilen Burak, Manisa'da çıktığı 16 maçta 9 gol atarak adeta yeniden doğdu. Uzun boyu ve güçlü fiziğiyle aranılan forvet tiplerinden olan genç oyuncu daha sonra Fenerbahçe'ye transfer oldu.   

İBRAHİM KAŞ

Beşiktaş alt yapısının yetiştirdiği bir diğer yıldız İbrahim Kaş, Rıza Çalımbay dönemin A takıma yükselmeyi başardı. Milli takıma kadar yükselen ve idolünün Bülent Korkmaz olduğunu her fırsatta dile getiren genç oyuncu bu sezonun başında İspanya La Liga takımlarından Getafe'ye transfer oldu.   
GÖKHAN GÜLEÇ

Yine Tigana'nın getirdiği gençlerden biri olan Gökhan Güleç, Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transfer oldu. 2007-2008 sezonunda Denizlispor'a kiralandı. Genç oyuncu şu sıralar Bursaspor'da forma giyiyor.

ALİ ÖZTÜRK   

Beşiktaş alt yapı hocası Serpil Hamdi Tüzün'ün isteğiyle Beşiktaş'a transfer edilen ve 17 yaşındayken Beşiktaş A Takımıyla antremanlara çıkan Ali, Lucescu döneminde kadroda yer bulamayınca, Okan Koç'un transferinde kullanılarak Gençlerbirliği'ne gönderildi.   

İBRAHİM AKIN

Altay'ın Türk futboluna armağan ettiği yıldızlardan biri İbrahim Akın. 2004 yılında yılında Beşiktaş'a transfer olan genç oyuncu 4 sene formasını giydiği Beşiktaş'ta 74 maça çıktı. Bu maçların 34'ünde ilk 11'de başlayan Milli futbolcu 13 gol attı ve 2007-2008 sezonunun devre arasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a verildi.     

ESER YAĞMUR

Wolfsburg alt yapısından yetişen Eser, 2002 yılında Beşiktaş ile profesyonelliğe adım attı. Daha sonra sırasıyla; Elazığspor ve Diyarbakırspor'da birer sezon kiralık olarak forma giyen Eser bonservisiyle birlikte Bursaspor'a verildi.   
AYDIN KARABULUT

Hertha Berlin alt yapısında yetişen Aydın Karabulut, Beşiktaş'ın son zamanlardaki en parlak oyuncusu olarak dikkat çekti. Orta sahanın her iki kanadında da oynayabilen genç oyuncu özellikle Ertuğrul Sağlam döneminde ilk 11'in değişmez ismi oldmuştu. Aydın Karabulut, 2005-2006 sezonun ortasında geldiği Beşiktaş'tan 2008-2009 sezonun ortasında Yusuf Şimşek'in transferinde kullanılarak Bursaspor'a transfer oldu.
tek aşk beşiktAŞK!!!!

carsi52

Ali Cansun,Okan Koç,İbrahim Kaş,Aydın Karabulut,Gökhan Güleç..
Bu oyunculara biraz daha sabır gösterseydik veya biraz daha elimizde tutsaydık herşey çok farklı olabilirdi.
Burak Yılmaz'a gelince..Burak Yılmaz ilk geldiği sene takımda en beğendiğim oyuncuydu.
Mevkisi forvet olmasına rağmen sağ kanatta oynatılıyordu inişli çıkışlı performans sergiledi.
1 sezon daha sabır gösterseydik herşey daha güzel olurdu.
Veya kiralık yollasaydık..
İbrahim Akın'a çok sabır gösterdik gerçekten..Ama bonservisiyle birlikte değilde kiralık verilseydi daha iyi olurdu.

Kısacası BEŞİKTAŞ elinde ki değerlere sahip ÇIKMIYOR !
Bölünür senin için uykular!

siyahbuz

ben Okan Koç' un transferine o kadar çok sevinmiştimki aldığımız zaman febe li ve gese li arkadaşlar çok kıskanıyodu
ama tutmadı işte
tek aşk beşiktAŞK!!!!

beckyZWICKY

forumun en az %80'i Aydın diyecektir. keza bende öyle.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

sayfayı açınca içim çız etti neleri harcamışız üzülmek çok ağır ve seçemeyeceğim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

cogu isimler kendi kafasizligi yüzünden kaybolup gittiler
ben aydina cok üzüldüm
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BJK_Kübra

Kimleri kaçırdık elimizden yaa..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Burak yılmaz:.

Aydın halen bizim topçumuz nere gittiki :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eagle_penche

Ali Cansun ve Eser çok iyi topçulardı yazık oldu.

KeePSaKe

Ben Burak Yılmaz dan çok şeyler bekliyordum ki istese yapardı ama kendisi yapmak istemedi şimdi ezikler kulubunde yedek olarak dursun oyle...
Since 1903

siyahbuz

Duyduğum kadarıyla Okan Koç gece hayatına düştüğü günlerde dikkat etmesi için yöneticilerimiz annesine durumu bildirmişler annesinin cevabına ne dersiniz:

'' oğlum yıldız oyuncudur istediğini yapar''
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Catak

ÇATAK

erdibatmaz

sinana ve esere üzüldüm en çok...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: siyahbuz - Ocak 15, 2009, 23:33:48
Duyduğum kadarıyla Okan Koç gece hayatına düştüğü günlerde dikkat etmesi için yöneticilerimiz annesine durumu bildirmişler annesinin cevabına ne dersiniz:

'' oğlum yıldız oyuncudur istediğini yapar''
her anne için oğlu en iyisidir :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)