Ana Menü

Kartal'ın uçan kuşa borcu var

Başlatan ilhan mansız_melis, Ocak 11, 2009, 12:14:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Takımdaki futbolculara sürekli gecikmeli olarak para ödeyen, altyapı ve diğer personelin maaşlarını bile hala yatıramayan yönetimin başının FIFA'da bir hayli ağrıyacağı görünüyor. Guinti'den eski oyuncular Halilagic'e kadar bir çok futbolcunun dosyası FIFA'da dururken bunlara bir de oyuncuların menajerlerinin açtıkları davalar eklendi.

"BİZ NE YAPALIM?"

Bu konudaki en çarpıcı özetlemeyi ve tablonun ne kadar vahim olduğunu UEFA Asbaşkanı Şenez Erzik bir süre önce yakın dostlarına açıkladı. Aralarında Beşiktaşlı dostlarının da bulunduğu bir ortamda Erzik, kulübün şu anki durumundan ötürü üzüntü duyduğunu belirterek, "FIFA'daki arkadaşlarımla görüşüyorum ve Türk kulüplerinin hakkının yenmemesi için çalışıyorum. Ama örneğin Beşiktaş'ın yıllardır duran dosyaları var. Açıkcası buradaki arkadaşlar neye yardım edeceklerini ve önlerinde kat kat dosya olduğunu söylüyorlar. Kulüplerin adımlarını dikkatle atmaları gerek. En canlı örnek önümüzde" dedi.

Hatırlanacağı gibi Beşiktaş, Del Bosque konusunda da sıkıntı yaşamıştı. Siyah-beyazlılar, İspanyol teknik adama 7 milyon 961 bin euro tazminat ödemişti.

Beşiktaş aleyhine açılan davalar

Pini Zahavi: Ricardinho'nun menajeri 200 bin dolarlık alacağını istiyor.

Bruno Satin: Cisse'den dolayı hala ödenmeyen 200 bin Euro'yu talep ediyor.

Batur Altıparmak: Rüştü'nün menajeri. Tecrübeli file bekçisinin transferinden dolayı 185 bin euro alacağı var Futbol Federasyonu'na başvurmak üzere.

Mithat Halis ve Zika: Transferi tartışılan ve polemikler yapılan Zapotoncy'nin eski menajerleri. Kendileriyle olan mukavele fesh edildiği ve yetkinin Makedon menajere verilmesi nedeniyle FİFA'ya gitti.

Jean Tigana: Beşiktaş'ın eski teknik direktörünün yıllık 2.5 milyon Euro'luk alacağı için FIFA'daki davası hala devam ediyor. Başkan Yıldırım Demirören ise canlı yayında inkar etmesine rağmen dava FİFA'da sürüyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Alırlar tabi neden alamasınlar ?
Del bosque gibi !
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

bitmez bu takımın borcu her sene yeni borçlar ekleniyor.

Adriano

Sayın başkanımızda para çok yahu. Nolacak öderiz DelBosque'ye ödendiği gibi.
Ne gerek var parayı kaliteli kadro için kasmaya.. Menajerler, kovulan teknik adamlar varken (:

Bu davalardan zarar ettiğimizi gören futbolcu/menajerler de "Keklik bunlar dur benimde alacağım vardı" diyerek ufak
meblalar için bile büyük zarar yaşatıyor. Dava açanlara kesinlikle suç atmıyorum, 1 kuruşum bile kaldıysa bende açarım.
Önceden 3-5 kuruş için şekilden şekle giren yönetim, milyonları havaya saçarken ders çıkaracakları yere aynı işleyişe
devam ediyorlar.

Sonumuz hayır ola. Daha neler göreceğiz bakalım. Vurun anasını satayım denizde kum bizde para.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

siyahbuz

borç yiğidin kamçısıdır derler :sigara   deahhh  :bjk
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Catak

(sayın başkanımıza)  :oklava da bi dünya borcumuz var  cıkartır öder nasıl olsa faizi var :kart
ÇATAK

+18 !

yakında hakikaten inönünün orda uçan martıLarada borçLanacağız..