Ana Menü

Demiörenden 5 milyon dolar daha..

Başlatan NoPasaran, Ocak 08, 2009, 10:20:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Demirören'in son verdiği 7 milyon TL ile siyah-beyazlılardan alacağı, bu şekilde 59 milyon TL'ye çıktı

Mali yönden büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, yine Başkan Yıldırım Demirören'in eline baktı. İki aydır sporcularına para ödeyemeyen siyah-beyazlılar, Başkan Demirören'in verdiği 7 milyon TL. ile personelinin geçmiş dönem alacaklarını kapadı.

Futbolcuların yanısıra, basketbol, voleybol ve diğer branşlardaki sporculara da ödeme yapan kulübün başkana olan borcu biraz daha arttı. Daha önce 52 milyon TL olarak açıklanan Demirören'in alacağı böylece 59 milyon TL'ye çıktı.

İlk yarı sonuna kadar parasal nedenlerden dolayı oyuncularını motive etmekten zorlanan Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin, bundan dolayı Başkan Yıldırım Demirören'e, yöneticiler aracılığıyla teşekkür ettiği öğrenildi. Kulübün transfer konusunda da yine Demirören'in cebine baktığı, iyi bir isimle anlaşılması durumunda yine başkanın yardımcı olacağı vurgulandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

komedi gibi ya.
verme ulan borç verme
toparlamak zorundasın sen o kulübü, uanmadan birde geleceğini çalma..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

IL Capitano

acaba baska bir baskan görebilecek miyim diye dusunmeye baslamadim degil yani..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

İMF politikaları gibi aynı..

Bir ülke zora girdiğinde İMF gelir ve der

"Bak güzel kardeşim zordasın , paraya ihtiyacın var."

Bakarsın almak zorundasın çünkü ekonomik düzen gereği bir yerlerden bu borcu almak zorundasın. Memurun maaşı , yapacağın yatırımlşar vs vs vs..

Parayı alırsın ama bir şartı vardır tabi adamın..

"Al şu benim reçetemi.Bunu uygula"

Mecbursun uygulamaya..

Demiöreninde verdiği borç gerekli bir borç gibi görünüyor ve o an için alınması gerekiyor ve klubu istediği gibide yönetiyor. Çünkü en büyük alacaklı o..

Burada çözüm yolları araması gereken insanlar var. Bu borçlar nasıl ödenir neyle karşılanır..Beşiktaşlı iş adamları veya kaynaklarımız bu yönde kullanılmak zorunda yoksa yıllarca gebe kalacağız..

Türkiyeninde böle yapması lazım. İç işlerine karışmasını istemiyorsan daha çok üretecek daha çok satacaksın..Daha ulusalcı olmak zorundasın..

* Demiörene yinede teşekkür etmek lazım. 60 trilyon para demek bugün herhangi bir bankaya koysa senede 12 trilyon faizi gelir.Onu almıyor en azından
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

versin ama adamsa geri almasin
cünki kendi salakligina harcadi o kadar parayi....

yalanmi?

eRe

ya baskan demek para vermek demek mı ya
takımı yonetıyosan o fınansla yoneteceksın kardesım
eger sen cebınden para verıyosa hıbe etmen anlamına gelır
dıger turlu yaptıgın klubu her gecen gun SATIN ALMAK!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

AHMETCOM

verme demirören borç filan istemiyoruz bavulunu topla git. Adam kulubü kendine bağımlı hale getirmek için elinden geleni yapıyor. YETER YILDIRIM DEMİRÖREN YETER

beckyZWICKY

Bu Ekonomik krizde koltuğu sağlamlaştırmak için yapılacak en iyi şey para vermek olsa gerek..

bu tür işleri çok iyi biliyor başkan..

gel görelim ki başkanlık konusunda tam tersi..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

BJK_Kübra

kulübü batır batır sonra borç verip kurtarıyorum diye övünürsün de sen ama kulubü borçlu hale getiriyorum diye hiç düşündünmü acaba tabiki hayır.. düşündüğün tek şey acaba daha çok nasıl cebimi doldururum Beşiktaş için değil ama kendim için daha iyi neler yapabilirim!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

+18 !

verme borç feLan.. nerden buLuyor bu kadar parayı bu adam krizden hiç etkiLenmez mi..

K.D

sergen abi ne zaman etkilendiiki para babası bizim başkan!!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Guti ORÇ.

o klübü o hale sen getirdin ey demirören ve şimdi sen o takımı bu durumdan kurtarmak zorundasın!!!

sen takımın başkanı isen o takımı mali durumunu düzeltip personel alacaklarını vermen gerekiyor.

sanki takımın başka bir başkanı varda demirorenden borç para istiyor. Nasıl iş anlamadım gitti

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Ocak 08, 2009, 10:48:05
acaba baska bir baskan görebilecek miyim diye dusunmeye baslamadim degil yani..

bende düşünüyorum bazen bunu...

ilhan mansız_melis

ulan verme borç verme istemiyoruz senden gelecek parayı !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.