Ana Menü

Klubumuzden Tezahurat Açıklaması

Başlatan NoPasaran, Ocak 07, 2009, 10:53:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü, Fortis Türkiye Kupası'nda futbol takımın Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı karşılaşmada taraftarların yaptığı tezahüratlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Fortis Türkiye Kupası'nda futbol takımın Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı karşılaşmada 
taraftarların yayıncı kuruluşa yönelik olarak yoğun tepkileri olduğu  belirtilerek, ''Beşiktaş Kulübü olarak, hiçbir zaman korunmak veya kollanmak peşinde  olmadığımız, sadece her zaman adaletten ve eşitlikten yana bir tavır sergilediğimiz bilinmelidir. Bu tutum, sadece yönetim kurulumuzun değil, büyük  Beşiktaş camiasının da benimsediği ve uyguladığı bir gelenektir. Bu itibarla, hem  saha içinde, hem saha dışındaki haksız tutumlar nedeniyle adalet duygusu  sarsılmış olan taraftarlarımızın göstermiş olduğu tepkiler, uğradığımız haksızlıklara karşı olan bir reflekstir'' denildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, ''Ancak bu tepkiler sırasında şahıslara yönelik olarak sarf edilen kötü  sözleri tasvip etmemiz de elbette ki mümkün değildir. Dolayısıyla bu tepkinin  sınırlarını dikkatle çizmek ve kulübümüze zarar verecek boyutlara taşımamak  gerektiğinin bilinciyle hareket etmek önemlidir. Sezon başından bu yana yapılan  kötü tezahüratlar sonucunda kulübümüzün yönetmeliklere göre katlanan oranlarda  cezalar aldığı bilinmektedir. Şampiyonluk yolunda kendi stadımızda, seyircimizin  desteğiyle coşkulu ve başarılı maçlar oynamak hepimizin hedefi olmalıdır. Fakat yukarıda da değinildiği üzere, yönetmeliklere aykırı olumsuz  tezahüratların devamı halinde kulübümüzün stadımıza ve seyircimize yönelik  cezalar alabileceği gözden uzak tutulmamalıdır. Spor kamuoyu ve spor ailesindeki  her kesimin azami dikkatle, kendine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine  getirmesi dileği ve umuduyla kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız'' ifadeleri yer aldı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

baskan küfrederse,taraftarda uymali ona
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

kufur eden ceza aliyormus,gulesim yoktu,
baskanin kufurlerinide tasvip etmiyoruz,
ne dengesiz bir baskan,sizofren fln herhalde,
aciyorum ya....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi