Ana Menü

İsrailli sporculara öfke seli

Başlatan BJK_Kübra, Ocak 06, 2009, 19:52:44

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

akbaba71

Alıntı yapılan: M34 - Ocak 07, 2009, 20:36:40
Ankaragüclüler öndeymis olaylarda.

:D

adamları salona bile almadılar :) 500 tane ankaragüclü dışarda kaldı.

maça bilet basılmamıştı.

davetiye ile alınmış insanlar resimlere bakarsan kimin önde olduğunu anlarsın zaten :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

Biz Filistin değiliz Biz İsrail değiliz..

1914 te satıldık o coğrafyada

GEREKSİZ TEPKİLER BAŞKA BİŞEY DEĞİL..

Sporcunun olayla ne alakası var :)

Yine demek istiyorum

Burası Türkiye :) Filistinden yada İsrailden önemli sorunlarımız var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Çok iyi yapılmış.
Tepki gösteren herkesi tek tek kutlamak gerek.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 07, 2009, 22:25:09
Biz Filistin değiliz Biz İsrail değiliz..

1914 te satıldık o coğrafyada

GEREKSİZ TEPKİLER BAŞKA BİŞEY DEĞİL..

Sporcunun olayla ne alakası var :)

Yine demek istiyorum

Burası Türkiye :) Filistinden yada İsrailden önemli sorunlarımız var..
volkan bu anlayis ne kadar devam edecek daha?
zamaninda bize yamuk yapmis olabilirler,ingiliz oyununa gelmis olabilirler bunlar ayrica tartisilir,o dönemlerde kimlerden darbe yemedikki?
cocuk katillerine,iskencecilere,soykirimcililara tepki vermek her insafli insanin biraz vijdani olan insanin görevidir
bugün filistinlilerin basina gelen yunanlilarin basina gelsede üzülürdüm,yapanlara lanet ederdim
düsünün hastahanelere,okullar,camiler,evler bombalaniyor,hic sucu günahi olmayan kücücük canlar yok ediliyor
üstelik ilk kezde yapilmiyor
bu ortama tepki göstermemek,insanlik sucudur
insanlik düsmani politika güden israili nefretle kiniyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

ne demek iyi olmuş yapmayın yahu bunları yapan bazı gerizekalı geri kafalı insancık toplulukları
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bunları yapan gerizekalı geri kafalı insan toplulukları tabi.
Krallar gibi karşılamak gerekirdi onları çiçeklerle felan.
Hatta bağışta bulunsaydık.

RCA

sadece israilli basketçilermi var abicim orada abd lisi afirekalısı güney amerikalısı avrupalısı yok mu??

en iyisini yapmışlar sonuna kadar katılıyorum ama onlar da eminim mutsuzdurlar..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 09, 2009, 19:51:37
ne demek iyi olmuş yapmayın yahu bunları yapan bazı gerizekalı geri kafalı insancık toplulukları
Neden gerizekalı oluyorlar ki ? yaptıkları hareketlerin bazıları ağır olabilir ama iyiki yapmışlar bu protesto yu tebrik ederim.
Since 1903

ilhan mansız_melis

bırakın yahu Filistin halkı Müslüman değil de Yahudi falan olsaydı kimse tepki göstermez böyle sokaklara çıkıp gösteri düzenlemezdi yalan mı ?

carsi52

Yalan melis.
Filistin ülkesi müslüman olmasa bile böyle tepki gösterirdi herkes.
Orda insanlar katlediliyor bilmem farkındamısın ?

ilhan mansız_melis

farkındayım ama eminim çoğu insan böyle gösteriler yapmazdı

erdibatmaz

katledilen insanların nedeninin israil olması sporcularını linç etmemizi gerektirmez. Müsabaka boyunca tepki gösterirsin küfür edersin tamam, ama olanlarla hiçbir bağlantısı olmayan kişilere saldırmakta ne oluyor?
Ayrıca bir kişiye veya topluluğa saldırmamak onları çiçeklerle karşılamak zorundayız sorunsalını doğurmaz. Ben hem çiçeklerle karşılamayıp hem de onlara saldırmayabilirim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

Kişilere değil devleti yönetenlere tepki göstermek lazım ama tepkileri de gericilik anlamında yapmamalı

Yeni Mesaj: Ocak 10, 2009, 20:41:14

Ben üzülmüyor muyum sanki masum insanlara ama pkk neyse hamas da benim için odur İsrail saldırılarında gerçekten hamas militanları öldürülseydi umrumda olmazdı

M34

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 10, 2009, 20:24:28
Yalan melis.
Filistin ülkesi müslüman olmasa bile böyle tepki gösterirdi herkes.
Orda insanlar katlediliyor bilmem farkındamısın ?

melis'e katilmamak mümkün degil. demek istedigi dogru. su ana kadar orada 900e kadar insan öldü. ama ayni süre icinde mesela dünyada acliktan ölen cocuk sayisi 400.000 veya buna benzer savaslardan dolayi ölüm sayisi daha da fazla.

Dünyadaki tüm haksizliklara protesto etmeye kalkarsak veya gercekden üzülürsek insanin bünyesi kaldirmaz (eger insan üstelik birde Besiktas'liysa bünyenin kaldirmamasi icin biraz üzülme yeterli olur)... ama madem protesto ediyoruz -  irka, dine bakmazsizin yapmaliyiz ... yoksa ikiyüzlülük olarak algilanir ...

bu asidan bakarsak - olaylarla, israil vatandasi olmalari disinda olaylarla en ufak bir baglantilari olmayan insanlari o kadar korkutmaya haklari yoktu. madem böyle birsey yapilacak - konsolosluklar var.  Aksi takdirde sporu falan unutalim ...

Fransizlarla oynadigimiz zaman aynisini yapalim, afrika politikari nedeniyle
ABD ile .. nedeni belli
Ruslarla ...
Cinlerle ...
bu böyle gider  ... TVye yansimiyor diye baska yerlerde birseyler olmuyor anlamina gelmesin ...