Ana Menü

B Plani Hazir

Başlatan djinonu, Ocak 01, 2009, 15:46:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Fotomaç'a  konuşan Ziya Doğan, "Şu an takımın başında bir hoca var ve görevine devam ediyor. Şimdi bunu konuşmak etik olmaz" yorumu yaptı
Ancak tecrübeli teknik adam aldığı teklifleri tek tek geri çeviriyor. Bu da onun Beşiktaş'a geleceğine ilişkin iddiaları güçlendiriyor

Ligin  ilk yarısında umduğunu bulamayan Beşiktaş'ta yönetimin radikal bir karar daha alarak ikinci kez hoca değişikliğine gidebileceği öğrenildi. Beşiktaş'ın, Ertuğrul Sağlam'dan görevi devralan Mustafa Denizli ile 16 puan kaybetmesi üzerine yöneticiler geçtiğimiz günlerde bir araya geldi ve yapılan durum değerlendirmesinde "İkinci yarıda fikstür avantajına sahibiz. Derbilerin hepsini sahamızda oynayacağız. Ancak ilk üç hafta çok önemli. Alınacak sonuçlara göre B planımız hazır olmalı" görüşü ortaya atıldı.

Birçok yönetici bu düşünceye olumlu yaklaşırken, gündeme gelen yeni isim Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ziya Doğan oldu. Yöneticiler, Ziya Doğan ismine sıcak baktılar ve ardından tecrübeli teknik adamla gizlice temasa geçtiler. Siyah-beyazlı yöneticilerin, Ziya Doğan'a "Sakın bir yerle anlaşma, seni her an takımın başına getirebiliriz" dediği öğrenildi. Ayrıca son günlerde çeşitli takımlardan teklifler alan Ziya Doğan'ın bu önerileri geri çevirmesi de onun Beşiktaş'a geleceğine ilişkin iddiaları güçlendiriyor.

Ziya Doğan Fotomaç'a yaptığı açıklamada ise "Olgunlaşmamış gelişmeler hakkında konuşmak doğru değil. Şu an takımın başında bir hoca var. Bunu konuşmak etik olmaz. Ziya Doğan, görevde olan bir hocanın yerine değil, boşta olan bir takıma teklif alır. Şu anda söylediğiniz gelişme, benim değil başkalarının cevaplaması gereken konular" dedi. Deneyimli hoca, sözlerinin sonunda ise gülümseyerek şu esprili ve anlamlı ifadeyi kullandı: "Benim hangi takımla anlaşacağımı, imza atınca öğreneceksiniz."

[KralKartal]

Insallah dogrudur, pek inanasim yok, ama Ziya hoca en cok görmek istedigim bir teknik direktör,

kendisinin disiplinli ve sert bir o kadarda babacan tavirlarini begeniyorum,
genclerede önem veriyor, oyunculardan futboldan anliyor,
iyi ekiple calisirsa, ve sabirli olurlarsa basarili olur..

Ayrica isine karisilmasindan pek hoslanmaz, bu yonetimde karistigi icin, tek anlasamayacagi konular
bu olsa gerek, ama sözlesmede sart kosardim, tum yetki benim diye,
iste o zaman umutlu olurdum...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

bir sezon daha kaynamis olur baska birsey olmaz diye düsünüyorum

hem gelecekse neden batuyu kiraladi bu salaklar?

ata vicente

Hıc sevmezdım taa kii ligradyoda konuk oldugu gune kadar o zaman kendısının nasıl bır Besıktaslı ve nasıl ıyı bır ınsan oldugunu daha ıyı anladım.Faydalı olur fakat daha erken oncelıkle denızlının tam olarak ne yapabılecegını gormek lazım

[KralKartal]

Alıntı yapılan: djinonu - Ocak 01, 2009, 16:39:38

hem gelecekse neden batuyu kiraladi bu salaklar?

gelmez suan icin zaten....denizli puan kaybina devam ederse,
Ziya hocayi getirirlerse sasirmam
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Mattech

hiç devmediğim bir Hoca scala döneminde  yardımcıydı kendisi.. ayrıca kendisini trabzonda  ıspatladı 5-6-7 olarak vizyonu olmayan bir kişilige sahip..bu kasosun içinde yeni bir kaos yaşamak istemiyorum
                                                               M.S    G      B      M
Malatyaspor       2001    2003    88    37    24    27    
Trabzonspor       2004    2004    38    27    6    5    
Gençlerbirliği       2005    2005    21    8    8    5    
Malatyaspor       2005    2006    27    9    7    11    
Trabzonspor       2006    2007    53    22    16    15    
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

NoPasaran

Haber yalan yahu..

Olurmu öle şey..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

emin misin yalan mı volkan abi?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eyup1903

ziya doğan ı beşiktaş ta görmeyi çok isterim neden olmasın

djinonu

simdilik yalan olsun daha iyidir
cünki eldeki kadroyla birsey hicbirsey yapamaz

+18 !

resmen anadoLu takımına döndük.. hocamız takımımızın başında ama biz başka hocaLar düşünüyoruz :)

ilhan mansız_melis

Bence böyle bişey olmaz olmamalı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

naanreelburn

bence sezon başı yönetim hoca listesi açıklasın menü gibi sırayla her maçta ayrı hoca oynatsın toplu tarife en azından ucuza gelir ahahahah