Ana Menü

ilk gittiğiniz beşiktaş maçı...

Başlatan K.D, Aralık 30, 2008, 20:41:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

ilk gittiğiniz beşiktaş maçında neler hissettiniz ve unutamadığınız bir anınız var mı?ben henüz gitmediğim için bişey yazmıyıcam ama işallah birgün giderim... :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

ilk maç istanbulspor maçıydı 4-0 kazanmıştık çok küçük old. için bişey hissetmedim hatta bi an ne yapıyor bunlar diye falan dusunmedim değil stada ilk girişimde korktum bi anda o kadar insanı bir arada gorunce :)
daha sonra ilk olarak valerenga maçı vardı ve neler hissedecegimi tahmin edebiliyorsunuzdur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Samsunspor-Beşiktaş maçıydı 4-2 kazanmıştık 100.yılımızdaki ligin son haftası olan maç.
Gerçekten çok heyecanlıydım hatta maça gitmeden önce bana araba çarpmıştı.
Babam beni meydanda bekliyodu bende arkadaşlarla top oynuyodum annem geldi baban çağırıyo meydana maça gitceksiniz dedi.
Bende o heyecanla koşa koşa gidiyodum araba çarpmıştı ;D
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Geçmiş olsun Kaan abi :D  valla ben hiç gidemedim ama giderim inşallah
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

carlito1903

2004-2005 sezonunda 2-1 kazandığımız Fener maçı ilk gittiğim maç, Carew ve M.Doğan atmıştı golleri, kapalı altta izlemiştim, harika bi maç olmuştu benim için...

erdibatmaz

Beşiktaş-Adanaspor
2-1 yenmiştik
o koridordan sahaya döndüğümde yaşadığım heyecanı bir daha yaşamam heralde...

hatta tam o anda film olsa arkadan bi' fon müzik olur ya
o ayrıntısına kadar yaşadım ulan..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

ilk maçım Rico'nun geldiği sezon ilk oynadığı ve sonradan girdiği Konyaspor maçıydı 2006-2007'ydi galiba
3-1 kazanmıştık maç öncesinde alen 3'lü çektirip lig tv tribünü gösterirken bizi göstermiş youtube'dan bulmuştum
çok iyiydi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

M34

Yili tam olarak hatirlamiyorum. 1995 falan olmali. Karsiyaka - Besiktas maci, 80.dk.'da Sergen'in frikik golü ile Besiktas 1:0 kazanmisti.

gürol

sene: 1982 aralık galiba
yer: inönü
maç: beşiktaş-galatasaray
sonuç: bjk3:gs1

5-6 aylık bebekmişim ailem götürmüş.fotoğraf bile var :P
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

88 yili ligin ilk maci veya Besiktasin ligdeki ilk deplasman maci ,Ankara da , nedenini hatirlamiyorum ama Cebecide oynanmisti mac. Les Ferdinandin Besiktas ta oynadigi sezon.

Skor filan hatirlamiyorum, yas cok kucuktu ama Isvece geri dönmeden bir iki gun önceydi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

alper_1903

Almanyada 1996´ydi galiba hazirlik macina gitmistim...
ama hatirlamiyorum, hayal mayal...   :D

Hatirladigim ilk mac
2001-2002
Besiktas 4-2(0) Diyarbakirspor

Ilhan 2 tane
Sertan 1 tane
? 1 tane atmisti  :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

gürol

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 31, 2008, 20:50:54
Samsunspor-Beşiktaş maçıydı 4-2 kazanmıştık 100.yılımızdaki ligin son haftası olan maç.
;D

o maçı dün gibi hatırlıyorum.kalede göksel vardı ne kızmıştım göksele cordoba 33 haftada toplam sanırım 11-12 gol yemişti yada daha fazla tam hatırlayamadım ama gökssel bir maçta 2 gol yemişti çok kızmıştım.
o sene cordoba avrupanın en az gol yiyen kalecisi olmuştu.göksel yüzünden beşiktaş en az gol yiyen 2. takım olmuştu diye hatırlıyorum.
bu arada geçmiş olsun araba kazası olayından dolayı..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

TurkishTank

ilk besiktas macim Kleberson ve Ailton'un Inonu'deki ilk maciydi... Yeni acikdan izlemistim DenizliSpor'u 2-0 yendik, Ahmed Hassan Tam onumde guzel bi asirtma golu atmisti, bi 5-10 dk sonra ailton'da guzel bi gol cakti... sonra ikinci yari cok yavasdi mac...o Mac'da Okan Bruruk cok gozume girmisti, giriyordu parcaliyordu saldiriyordu... Nerden nereyee
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt