Ana Menü

Batuhan Es Es'te! / Ali Tandoğan İle Yollar Ayrıldı

Başlatan srCN, Aralık 28, 2008, 20:14:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Insallah Batuhan ES ES'e gider, Riza hoca onun gibi gencleri oynatmasini sever. Bari cocuk ilk onbirde oynami firsati görür.

Ronaldo
Rooney
Raul
...

Bunlarin hepsi 16-17 yaslarinda ilk onbirde oynuyorlardi ve simdiki durumlari malum. Antrenör biraz yürekli olunca...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

M34

Alıntı yapılan: carsibxl - Aralık 30, 2008, 15:01:05
Ronaldo
Rooney
Raul
...
Bunlarin hepsi 16-17 yaslarinda ilk onbirde oynuyorlardi ve simdiki durumlari malum. Antrenör biraz yürekli olunca...

Batuhan da o kapasite yok ki?! Onlarda vardi, oynuyorlardi ... oldugundan fazla büyütüyoruz gibime geliyor. 

AHMETCOM

Batuhan çok büyütülüyor bence. Yıldız oyuncu olsaydı şimdi ne nobre dinlerdi ne bobo. Adamların yıldız dedikleri 16-17 yaşında giriyor kadroya. bizimkilerin hepsi fos çıktı nihat dışında.

Non Mollare Mai

Ali Tandoğan'ı sindiremedim hiç bir zaman içime.
Ama ''arkadaşlarım çağırılırken ben arkalarından baktım'' açıklaması beni üzmedi değil..
Yolun açık olsun.
edit

carsi52

Ali tandoğan'ın yolu açık olsun.
Batuhan'a gelince kiralanmasına gerek yoktu bana göre..
Hayırlı olsun.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Taraftara kim kazık atarsa onu sever taraftar..

Nobre gol atar Delgado kadar yaranamaz
Emre Aşık , Toramndan 2 kat iyi oynar taraftar hep kötü gözlerle bakar.

vs vs vs

Ali Tandoğanı bu forumda en çok beğenenlerden biris bendim sanırım. Oynatılmaya oynatılmaya köreltildi..Geçen sene ben başarılı buluyordum ama olmadı..

Kadoroda artık durmasının anlamı yoktu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

BATUHANA NIYE SANS VERMIYORSUNUZ???
SANKI DENIZLI OYNATTIDA KAPASITE YOK DIYORSUNUZ.....
biraz genis capli izleyin riza onu pisirir böyle ayni
aydin gibi bi sakatlikta cürüyüp gidecegine gitsin ilk 11de oynayip adam olacaksa olsun

Kralkartal21

Ali'nin gitmesi pek bişey farkettirmezde, Batuhan'ın kiralanmasına bende karşıyım..

Herkes Batuhan'ın yaşına bakıyor oysa Batuhan'ın fiziği yaşına göre çok çok iyi..

Kendisinden 3-4 yaş büyüklerinin fiziğine sahip bence..
Rooney gibi bi adam! :)

Oynatılması lazım Beşiktaş'da
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

kardesim oynattilardamiki gönderdiler
birak gitsin pi$sin ögrenir biraz forvet piyasasini kücük takimlarda daha cekismeli gecer formayi kapar ve görürse nasil zor oldugunu daha iyi calisir ve geri döndügünde boboyu ve holoskoyu satariz  nobreyle isi götürür

batu toplari indirir nobre atar iste bu kadar:)

ilhan mansız_melis

Ali Tandoğan kalsa da olurdu gitse de gitmiş yolu açık olsun ama Batuhan keşke kiralanmasaydı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

beckyZWICKY

Batuhan Es-Es'te

Eskişehirspor'da transfer çalışmaları hız kazandı. Beşiktaş'tan Emre Özkan'ın ardından yine siyah beyazlı kulüpten Batuhan Karadeniz'i kiralık olarak ve Gençlerbirliği'nden El Saka'yı renklerine bağladı. 

Devre arasını Antalya'da kamp yaparak geçiren Eskişehirspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Es-Es, transferde Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen 20 yaşındaki savunma oyuncusu Emre Özkan ve 17 yaşındaki golcü futbolcu Batuhan Karadeniz ile anlaştı. Emre Özkan'la bir buçuk yıllığına anlaşan Eskişehispor, Batuhan Karadeniz'i ise 6 aylığına kiralık olarak renklerine bağladı.

Eskişehirspor yönetimi, Gençlerbirliği'nin 34 yaşındaki savunma oyuncusu El Saka ile de anlaşmaya vardı. İstanbul'da bulunan Kulüp Başkanı Halil Ünal, El Saka'nın yanısıra Galatasaray'ın 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ferdi Elmas'ı kiralamak için görüşmelerini sürdüyor.
Bu arada Eskişehirspor yönetimi Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın isteği doğrultusunda orta saha için futbolcu arayışına da girdi. Yönetim, Belçika'nın birinci lig takımlarından Mons'ta forma giyen Faslı futbolcu Mounir Diane ve Avusturya'nın Red Bull Salzburg takımında forma giyen Sırp asıllı Sasa İliç'i transfer etmek için görüşmelere başladı.

Antalya'da kamp çalışmasını sürdüren Eskişehirsporlu futbolculara yönetim 2 gün yılbaşı izni verdi. Es-Es'li futbolcular 2 Ocak 2009 tarihinde tekrar biraraya gelip çalışmalarını sürdürecek

Kaynak: DHA
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Şanmpiyonluk hedeflerken Batuah n bu takımda zor forma giyerdi zaten..

İyi oyuncu ise al işte fırsat..

Gir kadroya batu göster kapasiteni..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

doğru karar inş. batu geliştirip kendini yerli efsane olur çocukta kabiliyet var

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

batuhan umarım 2. yarı lige damga vurur ve seneye geLip bizde oynar..