Ana Menü

Yeter Artik sanada ÇARSI!

Başlatan [KralKartal], Aralık 22, 2008, 10:49:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 22, 2008, 10:49:33

Burdan birdaha sesleniyorum, Baskana Istifa et diyoruz, ama sizin DESTEGINIZLE[/b]
asla istifa etmez.... Arkasi saglam ne de olsa !!
Hadi CARSI, paraya karsi ol, kapaliyi unut, Besiktas icin yapsana bir güzellik??
Hadi daha fazla gec olmadan, kukla olmayi birakin, ASI RUHUNUZU geri alin
ve gerisi gelsin !!

Yeter artik, sizede Yeter! Size inananada yeter, CARSIYI bu hale getirenlerede Yeter !
Soguttunuz CARSI'ya yilladir emek verenleri, soguttunuz uzaklastirdiniz karsiliksiz cikarsiz

sevenleri, bedava bilet ile kandirdiniz taraftari, coluk cocuk seviniyor carsi bilet verdi
yok maca beni soktu xxx abimiz diye, onunla bu gercekleri kapatiyorsunuz..
Yeter artik, CARSIYI satin Alacak parayi Lidyalilar cikartmadi, ama Yildirim Demirören
cikartti !!

Türkiyede Para askerlik ne zaman moda oldu ?

övünecek ne baskanimiz ne yönetimimiz kaldi,

bir CARSIMIZ vardi, onuda aldiniz elimizden ya,
yaziklar olsun size !! Birakin CARSIYI BESIKTAS ASIKLARINA !

Çok güzel yazmışsın kesinlikle abi zaten ne oldu anlamak mümkün değil nasıl onlarda Beşikta'ımızı değil de kendilerini düşünür oldular..
Beşiktaş için savaşmak varken,neden dediğin gibi paralı askerliği seçtiler anlamak mümkün değil.. :( :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eyup1903

ortada satın alınmış bi sürü insan var onlar bu kadar şerefsizse neden tartışıyoruz ki

lejyonerhy

Evet galatasaraylılar beşiktaş maçına derbi havasıyla bakmıyorlar ne yazıkki buda oldu.Öyle bi duruma düştükki yok abi neymiş bursaymış neymiş cartmış curtmuş biz ne yazıkki 3.konumda oluyoruz.Galatasaray ve fenerin altında çünkü biz bunlarla uğraşamıyoruz bile.Sokaktan geçen çocuğa sorun oda söyler hep 3.planda olduğumuzu biz yok bursayla yok eskişehirle yok ankaragücü taraftarını konuşur olduk artık kazanda:D Bunada gülmek lazım biz çok kötü düştük hala haberimiz bile yok.

ilhan mansız_melis

Çarşı öncelikle benim hatırladığım Çarşı değil çok değişmiş !

Eğer siz bu durumda bile Y.D istifa demezseniz herkesin gözünde bitersiniz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.