Ana Menü

Serhat Akın Beşiktaş'ta

Başlatan Rebell, Aralık 22, 2008, 01:48:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartal54

rudy1903

abi bu serhat denen haysiyetsiz bize sus işareti yapan hırt değilmi.binlerce küfür ettiğimiz adam
bize gelip tribünlere oley oleymi yapıcak he bizimi kurtarıcak.yalandır yalan olmasını temenni
ediyorum.ama bir yandan da bizim yönetimin neler yaptığını aklıma gleiyor da off off alırız valla
adam apar topar kaçtı bize gelebilir.

[KralKartal]

Rustuylede dalga gectiydik
Nobreyede KUFUR ettiydik,
se...siz az mi dedik nobreye..

yada Denizlili Fenerle az mi dalga gectik?
SIFIR puan cekmemismiydi Denizli fenerdeyken?
yani say say bitmez..

Serhat gelmis ne degisecek ki,
gitsin Besiktaslilar, zaten baskaninda hangi renk oldugu
konusunda supheliyim artik, ilk defa yaziyorum, ajan gibi bisey yahu
geldi geleli besiktasimizi bitirdi..

Gercek Besiktasli bunu yapmaz !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

benimde aklimdan gecmedi degil. Babasi fanatik Besiktas'li. Hani baba ogul arasinda rekabet oldugu söylenir ya. Acaba bilinc altinda yapdiklarinla babasina karsi öfkeyi mi takas etmeye calisiyor ...

eyup1903

bu adamı isteyen kim sayın denizli ne beklenir ki

maverick

bunun sadece boş kalan bir  futbolcu ile  takviyeye ihtiyacı olduğuna  hükmedilen bir  takımın  basın tarafından yapılan eşleştirmesi olarak bakın  lütfen
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

K.D

oley be başka bişey olsa bu kadar sevinmezdim işallah almayızzz...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

eğer gerçekse ki değildir umarım ben bu takımı bırakırım yahu bu adam Kocaeli'nde bile bişey yapamadı bizde ne yapacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 24, 2008, 14:44:57
Habere yalanlama geldi.

hangi habere gelmedi ki ... :)

serhati alacama
ahmet dursunu alirim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

OSSMMNN

Ya ayıptır deirören'in dilinden düşürmediği beşiktaşlılık bu deil... YETER YILDIRIM DEMİRÖREN yeter mahvettin bizi Ertuğrulu gönder serhat denilen terbiyesizi al nedir bu yaaa... işte sen bu kadar futboldan anlıyosun .... artık başarısızlığı geçtik geldiğinden beri kaç yıldır sıradan 50 tane futbolcu geldi gitti sonuç ortada 5 yıldır şampiyon olamıyoruz..hala akıllanmadın mı???yeter artık delirtmeyin bizi..

Tolgahan_BJK

fenerin gassarayın çöplerini alma zihniyetinde nası olur koskoca Beşiktaş'ın başkanı...

ulan parası yetse, mahmut usluyu, abdurrahim albayrağı fln da yönetime transfer edicek !

ilhan mansız_melis

Aynen Serhat gibi bi adamı alacağıma giderim PAf'tan birisini A takıma alırım daha iyi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.