Ana Menü

Serhat Akın Beşiktaş'ta

Başlatan Rebell, Aralık 22, 2008, 01:48:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rebell

Az önce futboligde söylendi.serhat akın devre arasında Beşiktaşta diye.kocaelisporda sözleşmesini feshetmişti serhat.görüşmelerde sona gelinmiş artık.bu yıl için parada almıcakmış.bugünde bobo devre arasında ayrılacak haberi vardı acaba boboda gidiyor mu ?

M34

Olabilir, yapar bizim yönetim. Bunu da yapar. En nefret ettigim futbolculardan biri Serhat. Onu da yapin, tam olsun. Forvet kirtligi var ya, bir de Ümit karan'i alin, tam olsun. Biraz da Trabzon'dan alalim; Gökhan Ünal pek mutlu görünmüyor. Onu da alalim. Yok mu baska forvet?

Kimse cikip da, "Asalim bunlari artik, Fener'den GS'den de futbolcu gelip gidebilir" demesin. Gelmesin arakadas. Teknik Direktörü de gelmesin, futbolcusuda.

erasca

ayrıca holosko yattara takası warmış bilginiz warmı

eRe

bugun tv programlarında mustafa denızlının fb deyken futbolcularından bırı besıktasa heran transfer olabılır dıyolardı demek kı buymus olay
yazıklar olsun serhat mı kurtaracak bızı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsibxl

Vallah yeter artik ya, yemin ediyorum takimi rezil ettiler. Bu ne biçim yönetim. Haber dogru olsun olmasin. Hiç önemli degil. Abi, bizimkiler Bobo'yu da satar Tello'yu da satar. Serhat Akin' da alirirz, Maldonado'yu da aliriz yildiz niyetine, ... Daha neler görecegiz neler...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

ata vicente

ezıklerın cöplerını toplamaya devam aferın baskan!!!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Haberin ben gerçek olduğuna inanmıyorum..

Serhatın alınması resmen intihar olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

belki son hamle lazim, komadayiz zaten, intihar etmek lazim
bu aci cekilmiyor, serhat bize yardimci olacak..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

ya bu adam fenerLiLerin akLına kazınmış bir adamdır nasıL oLurda biz aLırız.. hay böyLe yönetimin...

carsi52

Serhatı alan adamın töbe töbe ya.
Yeter lan yeterince rezil ettiniz zaten !
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

para almayacak diye alıyorlardır kesin.Ama yarın öbürgün çıkar serhat için bobo + 5M diye.

Ersin Develi

Varmı Başka Febe Kırıntısı Onları da Alalım

NoPasaran

Kocaelispor'dan bonservisini alarak ayrılan Serhat Akın, bugün basında çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile görüştüğü iddialarına yanıt verdi!..

Golcü futbolcu, siyah beyazlı takımdan transfer teklifi almadığını belirterek, "Ne Mustafa Denizli ile ne de Beşiktaşlı herhangi bir yönetici ile görüşmedim. Basında benim ağzımdan yazılan Mustafa Denizli ile görüştüğüm yolundaki haberler kesinlikle asılsızdır" dedi.

Şu anda Almanya'da olduğunu söyleyen Serhat Akın, Almanya ve Hollanda takımlarından transfer teklifleri aldığını ve bu kulüplerle görüşmelerini sürdürdüğünü açıkladı.

Serhat, "Beşiktaş'tan teklif alırsan kabul eder misin?" sorusunu ise, "Beşiktaş'tan teklif gelirse tabii ki gidebilirim. Mustafa Denizli ile daha önce de çalıştım. Neden gitmeyeyim" diye yanıtladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Rezalet ! çöp toplama kampı değil burası, Beşiktaş !

fenerden gsden geçmiş, kaşar olmuş topçu almayalım lütfen artık yaaa