Ana Menü

Mustafa Denizli "Psikolojik desteğe ihtiyacım var"

Başlatan Ersin Develi, Aralık 21, 2008, 22:14:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

"KIRILMA NOKTASI ÇOK FAZLA"
Beşiktaşımızın Teknik Direktörü Mustafa Denizli, yaptığı açıklamada; camiada en fazla psikolojik desteğe ihtiyacı olan kişinin kendisi olduğunu ifade etti.

2008 senesinin son derbisinde Galatasaray sahasında Beşiktaş'ı 4-2 mağlup etti. Maçın ardından konuşan Beşiktaş Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, şu anda psikolojik desteğe en fazla ihtiyacı olan kişi olduğunu belirtti.   Mustafa Denizli sözlerini şöyle sürdürdü:
"Maçta çok fazla kırılma noktası oldu. Gereksiz penaltılar, final paslarındaki hatalarımız sonu hazırladı. İlk penaltı, büyük bir takımın yapmayacağı türden bir penaltı. Oyunu dengelemişken yaptığımız basit bir hata kırılma noktalarından bir tanesiydi. Hücuma çıkarken kaptırdığımız toplarda kırılma noktalarına dahil edilebilir. Dört gollü mağlubiyeti hiçbir şekilde kabul etmiyorum.
Beşiktaş camiasında psikolojik desteğe en fazla ihtiyacı olan kişi şu an benim; ama toparlanmaya çalışıyoruz. Ligin ikinci yarısında tüm imkanlarımızı ortaya koyacağız."

SEN YORUMCUYKEN ERTUĞRUL SAĞLAM A AKBABA GİBİ ÜŞÜŞTÜN,YERDEN YERE VURDUN...ŞİMDİ BEN SANA İSMİNİN HER GEÇİŞİNCE DESTEK VERİYORUM MERAK ETME

+18 !

eyup1903

SEN YORUMCUYKEN ERTUĞRUL SAĞLAM A AKBABA GİBİ ÜŞÜŞTÜN,YERDEN YERE VURDUN.

antrenör değil ki hiç bi zamanda olmadı sadece yorumcu ya da showman desek daha iyi olur

RCA

arkadaşlar topçular oynamıyor!!!! başka bi neden yok topçu oynamıyor!yetenekerini koyamıyorlar!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

eyup1903

bobo neden oynamaz onun gibi bi adam getirmeye kalkın bakalım 10-15 milyon dan aşağı isterler mi

daha bi sürü neden var onları da lig bitti mi açacağım topicte hep beraber yorumlarız

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: Resulbjk - Aralık 21, 2008, 22:22:28
arkadaşlar topçular oynamıyor!!!! başka bi neden yok topçu oynamıyor!yetenekerini koyamıyorlar!

ORTAYA YETENEK KOYACAK YETENEKTE TOPÇU YOK TAKIMDA... bence...

Tolgahan_BJK

Denizli de konuşup duruyo, icraat yok..!

Sevmiyorum abi bu adamı... Televizyonda falan görünce önce gasarayın hocası sanıyorum,
vakit oluyo benim Beşiktaşımın hocası olduğunu hatırlamak...

Ve üzülmek...

Rebell

adama yazık ya.elindeki kadroyla en iyisini oynatıyo takıma.geldiğinden beri cok nadir kötü oynadık.bir iki iyi transferle bu takımı sampiyon yapar.sonuna kadar arkasındayım.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: Rebell - Aralık 21, 2008, 23:10:13
adama yazık ya.elindeki kadroyla en iyisini oynatıyo takıma.geldiğinden beri cok nadir kötü oynadık.bir iki iyi transferle bu takımı sampiyon yapar.sonuna kadar arkasındayım.

taraftara yazık kardeş... yazık dediin adam takır takır parasını alıyo...

Samiyenden deplasmandan dönmüş arkadaş var yanımda. Donuna kadar ıslanmış, sesi kısılmış.
Başarılı olacak, olamıyosa dıtdır olup gitcek !

astbjk1903

transfer sart 3 oyuncu sadece ama liginde oynayan gercek yıldiz kuyruklu yıldizlarla olmuyor iste gordunuz
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Simurg

uğursuzluktan başka biey getirmedin hep ertuğrul hocayı ezerdik ben hatırlamıyorum kadro böyle hocanın ne suçu var diyenleri
kişiye göre kadro iyi kişiye göre kadro kötü diye değerlendiriyoruz demek ki
dünkü maç çok hüsran doluydu tüm beşiktaşlıların sayenizde ihtiyacı var artık

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 21, 2008, 22:18:10
SEN YORUMCUYKEN ERTUĞRUL SAĞLAM A AKBABA GİBİ ÜŞÜŞTÜN,YERDEN YERE VURDUN.

antrenör değil ki hiç bi zamanda olmadı sadece yorumcu ya da showman desek daha iyi olur

abartmayın isterseniz adamın başarılarını ne çabuk unutmuşsunuz ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

melis sen Denizlili feneri hatirliyormusun??

sampiyon yapmis deme, umrumda degil, feneri yapmis, nasil yapmis
yaptigi halde ne kadar elestiri aldigini ben biliyorum...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

melis bencede eger hatırlarsan boyle konusmazdın sıfır ceken bir takım bıraktı gerisinde ve her maçtan sonrada iyi olacagız dedi ama sonuc hep husran oldu
psikolojik destege gelince artık tribündeki taraftarların senden daha çok destege ihtiyacı var
altın kapılarımız kan oldu tayfun