Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot, TFF Genel Kurulu'ndaki açıklamaları sebebiyle Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in özür dilemesi gerektiğini söyledi.

Karakartal.com'a konuşan Kolot şunları söyledi:

GALATASARAY SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL

İlk olarak başkanın sinirlenerek ve hissettiği gibi önceden hazırlanmamış bir şekilde kürsüye gelmesini ben beğendim. Sonuçta hissettiği şekilde konuştu ancak son sözleri bütün konuşmasını bozan bir yola soktu.

Konuşmasına Süleyman Seba'nın şerefli ikinciliklerle ilgili söyledikleriyle başlayan Demirören bir anlamda Galatasaray'a bir Beşiktaşlı gibi geçmişini hatırlatmak istedi. Türkiye'de şike işlerinde Galatasaray'ın yaptıkları ortadadır. Malatya'ya giden arabalar, Trabzon'a giden bazı ilaçlar ve çanta ile aktarılan paralarla beraber Zalad'ın yaptıklarını Beşiktaşlılar unutmadı. Başkan ilk olarak Galatasaray'a mesaj verdi.

DEMİRÖREN BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞEY Mİ BİLİYOR?

Yıldırım Demirören'in yaptığı konuşmada gözlerden kaçan bir ayrıntı var. Israrla 8 takımın altını çiziyor. Beşiktaş'ın durumu ile ilgili biz Beşiktaşlıların bilmediği bir şeyi mi biliyor başkan? Şike Soruşturması ile ilgili başkan ne biliyorsa camiaya açıklamalı.

YILDIRIM DEMİRÖREN ÖZÜR DİLEMELİ

"Fenerbahçe'miz" sözünü talihsiz bir açıklama olarak görüyorum ancak dil sürçmesi olduğunu düşünmüyorum. Başkanın neden böyle bir kelime kullandığını da tam olarak bilemiyorum. Yalnız bunun Beşiktaş camiasını incittiği muhakkak. Yıldırım Demirören neden böyle bir kelime kullandığına açıklık getirmeli ve tüm camiadan özür dilemeli.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Forzada bir tapeden bahsediliyor YD ile ilgili,aslı astarı nedir bilen var mı ?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Yuh yani

Birisi bişey atıyor ortaya gerisi geliyor..

Saçmalamışlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bilemiyorum abi. Orda gördüğümü yazdım ben
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

Rezilliklerinizin ardı arkası kesilmiyor acaba geceleri kafanı yastığa koyduğunda rahat uyuyabiliyormusun çok merak ediyorum ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Başkan şu çeteden kurtar bizi..

Yap bi son iyilik..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Adamsın Güntekin Onay.

Helal olsun.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Helal olsun sana Güntekin be ..

Senin gibi cesaretli adamlara can kurban ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Beşiktaş'lıya düşen görev bellidir. Mali Genel Kurulda İbra Etmeyeceksin. İbra Etmeyeceksin ki temizlensin şu içi pislik dolu camia.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 02, 2012, 23:55:37
Beşiktaş'lıya düşen görev bellidir. Mali Genel Kurulda İbra Etmeyeceksin. İbra Etmeyeceksin ki temizlensin şu içi pislik dolu camia.

O yürek var mı kongre üyeleri arasında?

Güntekin'in iyi Beşiktaş'lı olduğunu bilmeyen yoktur zaten. Gündüz Tekin Onay'ı pek tanımıyorum ama babamdan duyduğum kadarıyla adam gibi adammış, bana göre oğluda öyle "adam gibi adam".

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)