Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş Başkanı Demirören, ocak için liste çalışmalarını sürdürüyor. Başkan, Mete Düren ve Hüseyin Yücel`i kadroya dahil ederken, Mesut Parlak`a da teklif götürdü
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, sessiz ve derinden yönetim kurulu listesini oluşturmaya başladı. Bir taraftan kamuoyunda ailesi tarafından çekilmesi için baskı yediği iddia edilen başkan Demirören diğer taraftan ise listesini oluşturmaya ve bazı isimleri kesinleştirmeye başladı. Beşiktaş başkanının listesine alacağı iki isim netleşti. İki dönemdir yönetim kurulunda olan Hüseyin Yücel durumunu garantileyen ilk yönetici oldu. Demirören, Sağlık Kurulu Başkanı olan Prof Dr. Mete Düren`e de yöneticilik teklifi götürdü ve olumlu cevap aldı. Düren, ocak ayında başkanın listesinde olacak. Çalışmalarını tam gaz sürdüren Beşiktaş Başkanı, Ocak ayındaki kongre için İstanbul Üniversitesi eski rektörü Mesut Parlak ile de görüştü. Parlak`ı da listesine almayı isteyen Yıldırım Demirören, bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor.

Demirören sağlam geliyor :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Mete Dürenin bizimle yaptigi soru-cevaptan alintilar:
3.Başkan seçilmek ister miydiniz ?Veya tekrar yönetimde yer almak istermiydiniz? Ki baskan seçilseniz Beşiktaş ta ilk neyi/neleri değiştirirdiniz?
Başkanlık bir ünvan değil, bir görev ve sorumluluk yeri. Benim böyle bir görevi üstlenmem mümkün değil. Yönetimlerde yer almak da aynı durum ve benim için aynı şartlar geçerli, bulunduğum yerin hakkını vermek isterim.

5. Yıldırım Demirören başkanlığındaki Beşiktaş yönetiminin Beşiktaş'a kazandırdığı ve kaybettirdiği şeyler sizce neler ?

Kaybedilenler umutlar ve heyecan, Ertuğrul Sağlam'ın Türk futboluna kazanılacağını aynı şekilde yeni  stadın Beşiktaş'a katkısının gerçekleşeceğini ümit ediyorum.

12. şuanda bi teklife gelirse mevcut yönetimde yer almak istermiydiniz? Eger yer aldiginizda, sezon sonu taraftarlara ne gibi aciklamada bulunurdunuz?
Böyle bir teklif yönetim kurulurken gelmiş ve kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Sezon sonu taraftara söylenecek tek söz var o da lütfen daha fazla zarar vermeyin.

22. Kulup - Taraftar ilişkisinin son yıllarda oldukça zedelendiğini düşünüyorum. Belki görünen bir şey yok ama Gerçek Beşiktaş taraftarlarının artık bu ilişkilerden midelerinin bulandığı bir gerçek. Siz Beşiktaş yönetimine tekrar gelseniz bu kirli işleri temizlemek için nereden başlardınız?

Fazla ödün verilmesinin sonuçları bunlar. İşe kirli demek istemiyorum ama düzensizliği düzeltmek kolay. Zaten problem düzenli olunmak istenmediğinden kaynaklanıyor.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

NoPasaran

İhsan Mete düren gelirse bu yazıyı postala basında  :ban
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Taraftar Yönetime El Koysun..!
Halk'ın Takımını Halk Yönetsin Ulan :)..
darbe yapsak olur mu ya ?

[KralKartal]

Ergenekoncu diye iceri atarlar simdi forumdaki butun uyeleri ;D

melankolizm

başka çare yok :D
tehlikenin farkıdayız :D :D ..

Cem Goren

gıt artık gıt bırazcık onurun gururun varsa gıt
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Şampiyonlar Liginde 4.olursak GİDER
Şampiyonlar Liginde 3.olursak SEÇİMLERE GİRER
Şampiyonlar Liginde 2.olursak BAŞKAN YİNE DEMİRÖREN
   ;;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Eylül 22, 2009, 12:34:57
Şampiyonlar Liginde 4.olursak GİDER
Şampiyonlar Liginde 3.olursak SEÇİMLERE GİRER
Şampiyonlar Liginde 2.olursak BAŞKAN YİNE DEMİRÖREN
   ;;D

4.olursak yine gitmez bu yüzsüz adam ;D
3.olursak hayatta gitmez.
2.olursak ölene kadar gitmez.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Lider olursak

15 milyon Beşiktaş taraftarının ruhuna el fatiha  :ahaha :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ALONE EAGLE

Demirören istifa etse bile kulup onun yaptığı bu sefil transferlerden kurtulmak için  en az 3 yıl beklemek zorunda kalacak yeni gelenlerle 3 er yıllık anlaştı çünki. Diğer alternatiflerden biride  aldıklarını satmasıdır ki zaten o futbolcuları kimse almaz alsada 500 bin eurodan fazla para etmezler delgado dahil. Son alternatif sözleşmalari fesh etmek ama ozamanda  dünyanın tazminatını ödemek zorunda kalacağız. Anlayacağımız en az 3-5 yıl arası bu pisliğin temizlenmesi sürer,ozamana kadar da zaten önümüzde olan rakipler bizi iyice geçer. Bizde ikinci trabzon durumuna düşeriz. >:(  Demirören in yapacağı en önemli davranış kulupten bir kuruş talep etmeden çekip gitmesidir. TABATA nın,  fink in, ismail in, rıdvanın, erhanın,yusufun DELGADO nun ,tüm haklarınıda alsın başına çalsın. GİTSİN GAZİANTEP in başkanı olsun. BEŞİKTAŞ A 60 MİLYON LİRA VERDİN 500 MİLYON EUROLUK REZİL ETTİN........... >:( >:( >:( >:( >:(
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

konsilyer

Demirören gitsin, aklı başında paradan anlayan bir adam gelsin, bu borç kapatılır problem değil. Beşiktaş büyük bir camia. Kendi içinden yıldır yaratabilecek güçte bu camia. Yeter ki aklı selim insanlar gelsin yönetime.
Kolay gelsin

[KralKartal]

Bu adam dalga geciyor Besiktas taraftariyla...

Nefret ediyorum iyice bu adamdan...

kufur etmek istiyorum ilk defa bu forumda bu adama !!

ortaligi karistirdi, Bilgiliye kufur ettirende ta kendisi,

101.yilimizda sampiyonlugumuzu calanlardan biride istifa eden Y.D dir.. !

bunu iddaa ediyorum... Hakemin samsun macinda bize o kadar kirmizi kart vermesini

Demiroren ULUSOY iliskisine baglamistim o zamanlar...ama yok dedim, bu adam Besiktasli
olamaz yahu  dedim ama artik kesin ve eminim..

herseyi baskan olmak icin yapar bu adam !! Yaziklar olsun !

Olanda FERDI ABIMIZE oldu, onun canina kiyan kimdi acaba? Kim neden oldu?
yine bu yonetim !!!!!