Ana Menü

Prim maç günü açıklanacak

Başlatan NoPasaran, Aralık 19, 2008, 20:58:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin, pazar günü oynanacak Galatasaray derbisi öncesinde futbolcularının motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmak için maddi ve manevi olarak ellerinden geleni yaptıkları bildirildi.

Siyah-beyazlı takımın hocası Denizli, prim konusunda yaptığı toplantıda oyuncularını şaşırttı. Tecrübeli teknik adamın, "Karşımızda ciddi bir rakip var. Ancak ben sizin Galatasaray maçından üç puanla ayrılacağınıza inanıyorum. Her maçın bir primi vardır, fakat derbide galibiyet için ekstra prim verilecek. Bu nedenle ben, prim miktarını size bırakıyorum" dediği öğrenildi. Denizli'nin bu konuşmasının ardından kimseden ses çıkmazken, oyuncuların hiçbir rakam telaffuz etmedikleri kaydedildi.

Siyah-beyazlı oyuncular daha sonra aralarında ortak bir karar aldılar ve Denizli'ye, "Galip gelmemiz durumunda verilecek prim miktarını başkan ve size bırakıyoruz" dediler. Bunun üzerine primi belirleme ve miktarı açıklama işini Başkan Yıldırım Demirören üstlendi. Ali Sami Yen'de oynanacak karşılaşmaya oyuncuların moralli çıkması için Başkan Demirören'in prim miktarını maç günü veya maçtan hemen önce soyunma odasında açıklayacağı ifade edildi. Bu arada Demirören'in derbi öncesi hem teknik heyet hem de futbolcularla sık sık görüştüğü ve her türlü desteği vermeye çalıştığı belirtildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

ne primi yahu kazanmak onların görevi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Mattech

Hakikaten ya ne bu böyle oyunvuların bi şey yaptıgı yok bide prim veriyorlar.. Rezalet sanki ŞL de final maçı yapıyoruz prim veriyorlar..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

KeePSaKe

Her derbi maçında böyle yapılıyor.
Since 1903

ata vicente

Herseyın para olduguna ınanan yonetım Besıktasımızın tarıhını bılmeyen yonetım paranın esırı olan futbolcular yazın google a Besıktasımızın tarıhı dıye okuyun.Para ıcın kazanmak ısteyen adamlarla bu ıs olmaz

Simurg

yüreğiyle oynamayanlar için iyi bir yöntem ucunda para varsa bazen oynayanlar oluyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Prime ne gerek var anlamıyorum.
Çıksınlar oynasınlar yenmek onların görevi zaten.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

primLer oLmazsa nasıL para harcayacak bu yönetim..

NoPasaran

Prim işini bence iyi düşünmüşler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Arkadaşlar eleştirmek için eleştirmeyin dünya üzerindeki bütüm yönetimler prim veriyor onlar normal bizim yönetim prim verince fuzuli harcama?!?!

M34

tabi ki fuzuli. puan durumuna bakarmisin? nerdeeeeen nereye. kayseri yapisti ensemize. yarinki maci almazsak bir dahaki sezonun hazirliklarina baslayabiliriz. 6 puan fark kapanir demeyin. önümüzde 5 takim var ... toplam 30 puan yapar ... galibiyetde prim degil, maglubiyet veya beraberlikde ceza verilmeli asil.

Mattech

şimdi alsınlar Primlerini.. Çok şerefsiz kutbolcu bozuntuları insan dışı mahluklar...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

+18 !

ruhsuzLarın en iyi primi onLarı aLdığımızdan daha çok paraya göndermek !

böyLece hem onLar PRİM! aLır hem biz para kazanırız !

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi