Ana Menü

Bobo G.Saray'ın zaaflarını biliyor

Başlatan CR7, Aralık 17, 2008, 13:09:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bobo G.Saray'ın zaaflarını biliyor
Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, pazar günü oynanacak Galatasaray derbisinde teknik direktörleri Mustafa Denizli'den kendisine görev vermesini beklediğini söyledi. Önceki gün eski kaptanlardan antrenör Tayfur Havutçu ile özel olarak çalışan Bobo, sarı kırmızılı takımın zaaflarını iyi bilen isimler arasında yer aldığını belirtirken, "Derbilerde büyük oyuncular sahneye çıkar. Beşiktaş'ta da bu tip oyunculardan çok var. Bu kritik maçta istenilen performansı sergileyip, galibiyette pay sahibi olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Rahat ve çok sayıda pozisyon üretiyoruz
Süper Lig'de devrenin son haftasında önemli bir derbi oynanacağına dikkat çeken Brezilyalı futbolcu şöyle devam etti: "Mustafa Denizli ile birlikte takımda herkes oynama şansı yakaladı. Süper Lig'de kritik bir virajdayız. Takım olarak Galatasaray'dan teknik yönü yüksek golcülere sahibiz.
Sezon başından bu yana yaptığımız tüm maçlarda forvet hattında çok kolay pozisyon üretiyoruz. 45 dakika içinde 10 kez gol hareketi içinde bulunan bir takım mutlaka skoru değiştirecek durumdadır. Futbolda gol atmak kadar gol pozisyonu oluşturmak da önemli bir olaydır. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin sisteminde daha coşkulu oynuyoruz ve bol pozisyon buluyoruz.
Kolay olmayacak bunu biliyoruz
Orta sahada görev yapan arkadaşlarımızın da forvettekiler kadar gol atma şansı var. Holosko, Nobre, Delgado, Tello, Serdar Özkan, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman gibi gol vuruşları etkili olan arkadaşlarım, Galatasaray maçında da önemli silahlarımız olacak."
G.Saray'ın da elinde yıldızlardan kurulu bir kadro olduğunu ifade eden Bobo, "İşimizin kolay olmayacağını biliyoruz. Ancak hedeflerde geriye düşmemek için kazanmamız gereken bir derbiye çıkacağız. Bu karşılaşmada ilk 11 kişilik kadroda yer almam halinde gol atma şansım çok yüksek. Çünkü rakibimizin kanatlarını ve zaaflarını çok iyi biliyorum. G.Saray'ın G.Birliği ile yaptığı maçı izledim. Defanstan ve orta alandaki arkadaşlarımın pasları ile beslenirsem gol yollarında daha başarılı olurum. G.Saray'ın kalesindeki kilidi açarım" dedi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

bobo gibi bi oyuncu her maçta oynamalı kötü oynasa bile oyunda kalmalı geçen sene bu zaman brezilya milli takımına seçilen adam şimdi yedek kulubesinde oturuyor nasıl bir mantık nasıl bir zihniyettir ki bu adam yedek bobo son 10dk oyuna girecek bi oyuncu değil

carsi52

M.denizlinin bobo'dan yararlanıcağını düşünmüyorum.
Çift forvet ile başlarsa holosko-nobre ikilisi ile başlar..Belki sonradan oyuna girer.
Ama ben tek forvet ile başlıcak diye düşünüyorum oda nobre olur.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

ben oLsam boboyu gözüm kapaLı oynatırım..

çünkü bobo büyük maçLarın oyuncusu..

eren06

Al başına belayı şimdi Nobre-Bobo-Holosko Holosko oynamazsa deplasman maçı araya atılan toplarda geseyi yıkardı,.Bobo oynamazsa adam gs nin zaaflarını biliyo neden oynamadı,Nobre oynamasa adam cimbomun kocası neden oynamadı.Allah kolaylık versin M.Denizliye :D

eRe

cıdden denızlıde napıcagını sasırdı bu macta boboyla baslasan dert baslamasan dert
ha dıger maclarda bobo banko oynamalı ama tek forvet cıkmamız gereken bı macta nobre mı bobo mu bıraz celıskılı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

eğer Bobo oynamazsa Denizli çok eleştirilir bence oynar Bobo
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.