Ana Menü

Ercan Taner "Delgado oynarsa Beşiktaş kaybeder"

Başlatan NoPasaran, Aralık 16, 2008, 15:41:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Önümüzde bir Galatasaray-Beşiktaş derbisi var. Oyun planlarıyla, hakem atamasıyla derbiyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Maçın kesin favorisi Galatasaray. Galatasaray'da maçı çevirecek çok oyuncu var. Savaşan orta sahaya karşı Delgado ile başlanırsa Beşiktaş maçı kaybeder. Delgado'suz mücadeleci Beşiktaş orta sahası belki maça ortak olabilir. Bu maçta Beşiktaş'ın en büyük kozu Holosko. Tabii Mustafa Denizli, onu son anda oynatmaktan vazgeçmezse. Hakem Cüneyt Çakır'ın adından Beşiktaş'ın memnun olduğu kanısını taşımıyorum. Bazen çok kuralcı. İki takım açısından da söylüyorum. Bir anda 3 kırmızı kart çıkabilir. Öyle bir stili var.

-Trabzonspor, Bursaspor maçında yediği ofsayt golün ardından zehir zemberek bir açıklama yayınladı. Bu artık bir moda haline mi geldi?

Türkiye'de bu durmuyor. Bunu durdurmak için genelge mi, federasyon kararı mı, tutanak mı bir şeyin olması lazım artık. Mecliste bile ağır bir konuşmanın ardından uyarı alabiliyorsunuz. Türkiye'de buna artık son verilmesi lazım. Ortamı germekten başka bir işe yaramıyor. Ama şunu da söyleyelim. Hakemlerimiz yardımcılarıyla birlikte son birkaç haftadır çok kötü maç yönetiyor.

-Barcelona-Real Madrid maçını anlattınız. Büyük maç nasıl geçti?

Real Madrid, yıldız anlamında eksikti. Barcelona, bu yılın takımı. Real'in La Liga şampiyonluğu artık hayal gibi. Öyle bir maçtı ki, "İhtiyarlara Yer Yok" filminin unutulmaz aktörü Javier Bardem bile tribündeydi. Real de geçen hafta "Schuster'e Yer Yok" demişti. En çok Casillas'a üzüldüm. Tek başına puan getirecekti. Ama şuna inandım. Dünya futbolunun yeni idolü kesinlikle Messi olacak.

-Juventus-Milan maçı da çok heyecanlıydı. Neler gördünüz bu karşılaşmada?

Milan'da Gattuso ve Kaka yoktu. Çok çabuk çöktüler. Umudunu Pato ve Ronaldinho'ya bağlayan Ancelotti, Palermo maçında yaptığı hatanun aynısını yaptı. Tempolu futbola karşı takımını kurgulayamadı. 34 yaşındaki Del Piero, oyunu çok iyi yönlendirdi. Juventus, kanatlardan Milan'ı bitirdi diyebilirim. Şunu bir kez daha gördük ki isimler değil mücadele edenler maç kazanıyor. Milan tatile çıkmış gibiydi.

-Almanya Ligi'nin ilk yarısı sonuçlandı ve Hoffenheim averajla lider. İlk yarıyı nasıl değerlendirirsiniz?

Bayern Münih sonlara doğru düzeldi. Beni ilgilendiren en önemli husus Mesut Özil'di. Bence Almanya'nın en yetenekli oyuncularından birisi. Geçmişte Borussia Mönchengladbach bir küçük şehir takımı olarak Avrupa'yı sarstıysa Hoffenheim neden aynısını yapmasın? Hildebrand transferi de niyetin bu olduğunu gösteriyor. Ama ben Bayern'ciyim. Hoffenheim, ikinci yarıda çalılıkların arasında kaybolabilir.

Konuda belki tek soruda geçiyor konu ama konuşmak için bir neden.

Delgado OYNAMALIMI ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

herzaman diyorsun sende volkan bizde,
Delgado eksik birakiyor takimi, ama bu derbide oynamali
kesinlikle gostermeli kendini, son sansi diyebiliriz...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Kendisini göstermesi için son şansı bu maçtada kötü oynayıp skora katksı olmassa  :bye
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

REKLAM

eren06

Tello oynayabilecek durumdaysa kesinlikle Delgado oynamamalı orta sahamız düşer Delgado oynarsa.

NoPasaran

Tello Holosko Nobre ve ilerde kullanılabilecek bir Ekrem Dağ yeterli bence..

Oyunun gidişatına göre 2.yarı girip yeniden doğabilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sametx

tello oynucak bence delgado da oynamalı ve %99 oynucak cunku denızlı cok guvenıyor ona ve delgado artık bı patlama yapmalı yapıcakta ınanıyorum ne kadar kızsakta bızde oldugu surece ona sahıp cıkmalıyızz ben her zaman dedıgım gıbı ön libero işini iyi yapsın delgadoda işini iyi yapar
sametx

CR7

Ercan Taner doğru söylemiş
Delgado oynarsa kaybederiz
tabii haftalardır oynadığı gibi oynarsa
ama ekstra işler yaparsa gerçek bir performans ortaya koyarsa gerçek bir 10 numara gibi oynarsa neden kazanmayalım?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

son 7-8 mactir (aslinda 2.5 yil) dogru durust bir verim alamadigimiz bir adamdan bu macta mucize beklemek yanlis olur. Insallah oynamaz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

oynamasın yeter artık.. şansını doLdurdu..

carsi52

Bence bu maçta oynamalı son şansı diyebiliriz.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

kesinlikle oynamali
elimizdeki tek teknik futbolcu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Delgado kim Lincoln kim :( umarım adam gibi oynar ya da defolup gider
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

"10" LAMI "10" SUZ MU"???

Delgado'dan bahsediyorum.hafta sonunda oynanacak Derbi de Beşiktaş'ın en büyük kozu olması gereken,ama G.S aray Teknik Drektörü Skibbe'nin derbi öncesinde kozu oluveren, son günlerin bunalımlı çocuğu...

Bu paragraf  biraz kafa karıştırıcı gibi dursa da açılımı net...

Skibbe,Beşiktaş'ın A.Gücü maçını inönü'den izleyip, oltasını da dolmabahçeye şu sözlerle  bıraktı..
"Delgado'ya özel önlem alacağız"
YERSEN...

Aynı dakikalarda  Adnan dinçer ile  BJK TV de A.Gücü Maçının Ardından Skibbe'den habersiz şu yorumu yapıyorduk...
"Delgodo G.Saray maçında ilk 11 de başlamasa daha iyi olur"
Neden;
Tek taraflı bi oyuncu,rakibin orta alanı çok agrasif.O bölgeyi Beşiktaş mücadele eden adamlardan kurmalı...üstelik Delgado çok formsuz...ortasaha'yı eksik bırakabilir...
Not:Bir gün sonra Sergen'de NTV de aynı şeyleri söyledi...

Biz böyle düşünüp skibbenin sözlerini saf saf  tartışırken
Bir kurt düşüyor içime...yaşlı bir kurt...alman kurdu
Veya  tilki...
KALLİ...
İster kurt deyin ister tilki...
O,kuruyor senaryoyu...Skibbe'yi İnönü'ye yollarken bunu söylemesini tembihliyor.
Beyaz Tilki...
Zaten yeniden göreve gelir gelmez M.Topal ile Barış'gibi iki mücadeleci adamı ilk 11 e monte edip Lincol'nün önünü açanda ,G.Saray'ın çehresini değiştiren kişide o...

Delgado "ete süte"dokunmuyor mücadele etmiyor."taşın altına elini sokmuyor".
Ürkek, telaşlı,moralsiz...eğer oynarsa orta alan 3 kişi kalacak ikinci forvet görünümündeki Holosko oraya destek verip orta sahada 3,5 olacak.bu seferde iki arada bi derede kalacak.ileriye mi çıksa orta sahaya mı destek olsa.

Galatasaray takımını,orta sahadakiler ve diğerleri olarak 2 ye ayırmak mümkün.
orta saha rakibin her şeyi.M.Topal,Barış,Ayhan Arda ve Lincoln
Kalp ile Beynin birbirine karıştığı nokta orası.M.Topal ile Barış öyle bir koşuyor ki, Arda ile Lincoln'nun yürümesine bile gerek kalmıyor.

İşte bunun için Kalli ve Skibbe Delgado oynasın diye dua ediyor...

Mustafa hoca Nasıl bir 11 ile çıkacak kestiriyorum
Onun  onbirinde  Delgado var...
Hiç olmazsa biri Delgado'ya bunları anlatsın
Sen gibi bir oyuncu için ne senaryolar yapılıyor diye.
Lincoln iyi oynar delgado yine yokları oynarsa..
Ve sonuç 10urumuza dokunursa
Bu "10" un sonu olur...                 
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)