Ana Menü

Ali Tandoğan !!!

Başlatan erdibatmaz, Aralık 13, 2008, 22:48:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Ali tandoğan gibi bir oyuncunun özellikle ilk 11 de oynatılması şaşılacak bir durum değilmidir?

kendisinin belden yukarısını oynatabileceğini düşünemediğim bir futbolcudur. en güzel atakları son çizgiye götürerek bitirir, orta yapamaz, adam geçemez..

Ayrıca

- 2002 veya 2003 yılında çocukluğundan beri fenerbahçeli olduğunu söylemiş
- ibrahim üzülmezin elmacık kemiğini kırmış ve akabinde delikanlılığa sığmayan açıklamalar yapıp şöyle oldu böyle oldu, formamı çekti, tartıştık, üzerime yürüdü, kafamı eğdim, çarpıştık" şeklinde bir paragraflık konuşma yapan birisidir. 6 ay hapis cezasına çarptırılmasına rağmen bir daha yapmayacağı göz önünde bulundurularak cezası ertelenmiş..

Zamanında transferi gündeme geldikten sonra üzülmez olayı gerçekleşmiş ve sinan engin

"onun için beşiktaş artık bir hayal" demişti.. neyse burası alışıldık bir durum..

daha geldiği  ilk maçta 15 dk oyundan atıldı hakeme küfür ederek..

"hadi ulan senin karakterine birşey demiyorum" diyemeyeceğim çünkü bir beşiktaşlı oyuncuda olması gereken en önemli özelliktir karakterinin sağlam olması.

düzeleceğini sanmıyorum
zaten bu sene sonu gider yaşı da epey oldu.

En azından bu sene bir daha oynamaman dileği ile
böylece arif erdem'in kendini yere atma rekorunu ele geçirmemiş olursun...

edit:

" ali tandoğan gibi aklı penaltı ya da itirazda olan ama topu nasıl kaleye atacağını bilmeyen oyunculara çağdaş tiyatroda da futbolda da yer yok."

- ibrahim altinsay
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ergun__rgn

arkadasım cok güzel bi konuya değinmissin...böyle bi yetenekte (!) bi futbolcunun beşiktaşta işi ne? onu sahada seyrettikçe çıldırası geliyor insanın.ben daha ali tandoganın beşiktaşa geldiğinden beri bi faydasını göremedim. herhangibir maçta vasatın üstünde oynadığını görmedim.eee bu futbolcunun hala 11 de olması bi garip değilmi? İbrahim Altınsay'a sonunda kadar katılıyorum.ali tandoğanı ceza sahası içinde ayakta göremezsiniz hep yerde penaltı beklemekte(!)

MeLo

4 senedir bir insanın performansı yükselmez mi ?
İlginç bir adam.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eRe

zaten orta sıra takım topcularını toplaya toplaya basarıyı hayal yaptık ya
bu adam dedıgın gıbı karakter yonunden besıktasa yakısamayan bır futbolcu ama performansı ıyı olur bunu fazla goz onune almayız ama oda yok !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

gitmesi gerekenlerden bir tanesi de Tandoğan oynamıyor zaten
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Beşiktaş gibi bir takımda oynayabilcek bi kapasiteye sahip değil.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

beşiktaşta bi dolu futbolcu var ve hepsi yedek kulubede oturuyor yönetim kör müsün?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Geçen sene iyi oynuyıordu ancak nedense hep eleştirildi..

Aldığı paranın 5-6 katını alanlar kadar oynamasına rağmen nedense sevmediler..

İyi bir Tandoğanın sağ bekte sırıtmayacağını düşünüyorum..

Ancak bu sene oynadığı maçlarda çok kötü oynuyor buda bir gerçek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net