Ana Menü

karneler!!zayıfı olanlar olmayanlar!!

Başlatan @LAYINA GİDER, Ocak 25, 2007, 22:22:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

geoametri 0 olması normal :D

onlar beşiktaş taraftarını bilmiyorlar da ondan kafanı takma

noumAyberk

Kiiiiiiiiiiiim benmi beşiktaş taraftarını bilmiorum

SATUKBLADE

hayır sana sıfır veren hoca bilmiyor

noumAyberk

Heeee hiç sorma o hocayı ya onla bi hikayem var beşiktaşla ilgil anlatıcam şimdi

noumAyberk

Bu sene biz anadolu meslek olduğumuz için ingilizce ağırlıklı görüyoruz ingilizce kendimizi tanıta bi yazı yazmıştık en sevdiğiniz aktör falan ben en sevdiğim aktör olarak pascal noumayı yazmıştım ve bunları panoya astık geometrici oraya baktı ve benim kağıdı okudu yanlız hocada hoca haa gece görsem korakrım daha ilk geldiğim gün bizi nerdesiniz lan diye karsılamıstı ama bayn hoca her neyse sonra yazıyı okudu bir ayberk kim lan dedim tabi bn yussuf yussuf lan armut dedi bana ben o anda alttan abdesti kaçırmıştım :D Dedi lan armut pascalfilmdemi oynuo dedi ben korka korka ewt hocam dedi bide noumada demio pascal dio yani oraya bi pascal nouma yazdık die az kalsın dayak yiyoduk ayrıca geometride 30 kişilik sınıfta 20 kişi 0 aldı :D

Delirdik

kardeşim 10 dakika önce çıktı. bakaLım nasıL geLecek..
Her an pcyi yasakLayabiLirim (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

kerem

ufocan

Alıntı yapılan: ayberknouma - Ocak 25, 2007, 23:26:37
Bu sene biz anadolu meslek olduğumuz için ingilizce ağırlıklı görüyoruz ingilizce kendimizi tanıta bi yazı yazmıştık en sevdiğiniz aktör falan ben en sevdiğim aktör olarak pascal noumayı yazmıştım ve bunları panoya astık geometrici oraya baktı ve benim kağıdı okudu yanlız hocada hoca haa gece görsem korakrım daha ilk geldiğim gün bizi nerdesiniz lan diye karsılamıstı ama bayn hoca her neyse sonra yazıyı okudu bir ayberk kim lan dedim tabi bn yussuf yussuf lan armut dedi bana ben o anda alttan abdesti kaçırmıştım :D Dedi lan armut pascalfilmdemi oynuo dedi ben korka korka ewt hocam dedi bide noumada demio pascal dio yani oraya bi pascal nouma yazdık die az kalsın dayak yiyoduk ayrıca geometride 30 kişilik sınıfta 20 kişi 0 aldı :D

çarşı geometiriyede karşı. ah o hoca tam dayaklık.

BerkAy1903

hakkınızı helal edin karne almaya gidiyorum ;D
19o3

canmert

helal olsun kardeş ben lisede hiç boş geçmedim ya takdir ya teşekkür
çalışkandık yani...

CHEm !

ilk defa karna almadım be ne rahatım (:
Allah kitap Beşiktaş

ufocan

BjKli_10-ur

Galiba karnesi en iyi olan bnm 8. sınıftayım (Bakalım lisede de böyle olacak mı ;D)daha karnemde 4 bile görmedim bu dönem de hepsi 5 :haydaaa
eeeeeee ne de olsa Beşiktaş lıyım :alkis
Sensiz geçen günlerin ...

carsı_55

bende 5 gidiyorum tüm dersler bes bir tek trafik 4 onuda salla
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

unicorn

Kardeşim geldi az önce 5.sınıfa gidiyo o da 3 tane 4'ü war diğerleri 5.
Forza kardeşim hewhehhehhe :)
Bi güzellik yapmak lazım şimdi abi olarak ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !