Ana Menü

İhsan Kalkavan yine ölümden döndü

Başlatan ZeMaHŞeR, Aralık 12, 2008, 18:15:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan trafik kazasında yaralandı. 

Alınan bilgiye göre, İhsan Kalkavan'ın kullandığı plakası henüz belirlenemeyen otomobil, Muğla'nın Bodrum ilçesinde Gündoğan-Türkbükü yolunun kenarındaki ağaca çaptı.

Yaralanan Kalkavan, telefonla yardım istediği arkadaşları eski Futbol Federasyonu Başkanı Kemal Ulusu, Ayhan Bermek ve Serdar Karcılıoğlu tarafından Bodrum Alman Hastanesine götürüldü.

Burnunda kırık olduğu tespit edilen Kalkavan, tedavi altına alındı.

Hastane Başhekimi Dr. Yusuf Babayiğit, Kalkavan'ın burnunda kırık olduğunu belirterek, ''Gerekli tedavi yapıldı. Hastanedeki işlemlerin ardından hasta özel uçakla İstanbul'a gönderilecek'' dedi.

İhsan Kalkavan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ıslak zemin yüzünden kaza yaptığını ifade ederek, ''Öğrendiğim kadarıyla bölgede daha önce başka kazalar da olmuş. Yetkililer tedbir alsın, başka kaza yaşanmasın. Kaza nedeniyle üzüldüm ama önemli bir şey olmaması da beni sevindirdi'' diye konuştu.

DAHA ÖNCE DE ÇİN'DE KAZA YAPMIŞTI

İhsan Kalkavan, 6 Ağustos 2005'de Pekin'de, kulandığı ciple bir TIR'ın altına girmiş, kaza sonucunda elinden ve sırtından yaralanmıştı. Uzun süre tedavi altında kalan Kalkavan'a Pekin'deki ilk müdahalesinin ardından  Memorial Hospital'den özel bir ekip gönderilmişti.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Çok büyük geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin...

+18 !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Delirdik

Geçmiş oLsun
da çinde kaza yapmakta Lüks tabi
herkesin başına geLemiyor :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi