Ana Menü

Sezon sonu sözleşmesi biten futbolcularımız

Başlatan CR7, Aralık 11, 2008, 11:48:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

BEŞİKTAŞ NOBRE İLE GÖRÜŞÜYOR
Sezon sonunda 6 futbolcusunun sözleşmesi bitecek olan Beşiktaş ise,
öncelikle golcüsü Mert Nobre'yi ikna etmeye çalışıyor. Brezilya asıllı futbolcuyla menajeri aracılığıyla görüşmeler sürerken, son gelen bilgiler, Nobre'nin, yeni yılın ilk günlerinde sözleşmesini uzatacağı yönünde.
Siyah-beyazlı kulüpte ayrıca, Edouard Leopold Cisse, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan ile bu sezon Altay'da kiralık oynayan Mehmet Seyfettin Sedef'in sezon sonu sözleşmeleri bitiyor.

Hiçbiriyle sözleşme yenilenmese de olur bence(Nobre dışında)

bunları zaten istesek de satamayız biz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Zan anlis olmasin , belki sezon basinda bir seneligine uzattilar heralde.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Nobre hariç diğerlerinin yenilenmesede olur...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eren06

Nobre,Cisse ve Üzülmez'in sözleşmeleri yenilenmelidir zaten Üzülmez en fazla 2 sene daha oynar sonra jübilesi yapılır

carlito1903

Nobreyle büyük ölçüde anlaşıldı yanlış bilmiyorsam...

Diğerleri önemli değil mümkünse bi daha Beşiktaşla adları bile anılmasın...

carsi52

Nobre ile sözleşme imzalansın.
Diğerlerine gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

RCA

nobreninde gitmesini istiyorum... onun yerine daha iyi bir futbolcu alabilirler.. nobre ve bobo gitsin.. bit türk bir yırtıcı forvet alsınlar holosko banko oynasın bu takımda..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Sene sonu bence hiç birisi ile sözleşme imzalanmaz..

tabi nobre hariç ...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

eyup1903

Edouard Leopold Cisse, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan gitsinler

üzülmez e jübile önerilmeli ne olursa olsun 10 yıldır butakımda oynuyor bi jübileyi hakediyor

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Adriano

Cisse'nin yerine Appiah tarzı bi önlibero gerekir. Sivok ve Zapo'da ısrar edilmeli stoper mevkisinde. Hatalı maçlar çıkardılar son zamanlarda ama kesinlikle iyi topçular.

İbrahim Üzülmez'e gelince, hakkını yemeyelim yetenekleri istenilen ölçüde değil ama adam kaç senedir kadroda ve oynuyor.
Sezon sonu jübileyle Beşiktaş'a olan hizmetlerine teşekkür ederek yeni bi sol beke kavuşuruz.

Nobre'ye gitsin diyecek birini sanmıyorum zaten. Bazen formu düşüyor fakat kesinlikle değişmez forvetlerimizden 1 tanesi.

Ali Tandoğan'da gitmemeli bence, bazen kazmalıkları tutuyor fakat süratli ve iyi bir yedek bence.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

Nobre zaten gitmez

Üzülmez ne olursa olsun gitmemeli adam deli gibi uğraşıyor

Mehmet Sedef genç bir yetenek kaybetmemeliyiz

Gökhan hemen gitmeli

Ali ve Cisse kalsa da olur gitseler de
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

aslinda nobreyi sezon sonunda uzatsalar varya daha iyi olur cünki uzatan havalara girip para garanti zaten oynamasamda olur diyor
tmm nobreden beklenmez dicem ama neyse...

eRe

nobre dısında koyuverın hepsını aldıkları paralar satmaya calıssak bonservıslerınden daha pahalı olur zaten
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi