Ana Menü

Cordoba Bırakıyor !

Başlatan Non Mollare Mai, Ocak 25, 2007, 16:27:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Antalyaspor kalecisi ve kaptanı Oscar Cordoba, 18 yıldır futbol oynadığını belirterek, sezon sonunda futbolu bırakmayı düşündüğünü söyledi.

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural, takım kaptanı Oscar Cordoba ve ikinci kaptan Coşkun Birdal, Bahçeşehir Koleji'ni ziyaret etti.

Kolej bahçesinde, okulun minik öğrencileriyle biraraya gelen Vural ve futbolcular, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Öğrenciler, en büyük ilgiyi Oscar Cordoba'ya gösterdi. Cordoba, bir öğrencinin, ne kadar zamandır futbol oynadığına yönelik sorusuna, ''18 yıldır futbol oynuyorum. Ama artık bırakma zamanı geldi. Antalya'nın ligi iyi bir yerde tamamlaması en büyük hedefim. Sezon sonunda futbolu bırakmayı düşünüyorum'' yanıtını verdi.

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün de, yaptığı açıklamada, Cordoba'nın bu isteğini kendilerine daha önce de söylediğini, fakat Kolombiyalı kaleciden takımdan ayrılmamasını istediklerini belirtti.

Cordoba'nın 36 yaşında olduğunu ve artık ailesiyle zaman geçirmek istediğini kendilerine anlattığını vurgulayan Süğlün, ''Oscar, 'Artık yoruldum, ailemle, ülkemde vakit geçirmek istiyorum' diyor. Aslında Antalya'da çok mutlu. Ama ailesinin İstanbul'da oluşu da onu etkiliyor'' dedi.
edit

canmert

valla cordoba haklı tabiiiii
yaşlandı artık keşke bizde bitirseydi.

ugur24

bencede artık bırakma zamanı geldi..bizden ayrıldıktan sonra bırakabilirdi..antalyaya tatile gitmiş zaten belli.. :) ilk geldiği sene şampiyonlukta en çok emeği olan futbolcuların başındaydı..tüm emekleri için teşekkürler..inşallah her alanda başarılı olur..

@LAYINA GİDER

bırakmasın 1 sene daha bizde olsun kıyak bi jubile ile bırakırız onu

carsi52

bencede bırakma zamanı geldi yaşı çok oldu yaşlandı dahada oynasa başarı elde edemez zaten.
Bölünür senin için uykular!

Unforgiven

Keske beşiktasat bıraksaydı?
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Anarchy*

keske besiktasımızda bır[kufur otomatik editlenmistir]saydıı yaaa yaslandı artıq

bobo13

adamin bize cok emegi gecti.keske bize biraksaydi

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Adriano

Bize 100. yılda çok emeği geçti.. Saol Oscar yolun açık olsun..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Simurg

çok sevdiğim bi kaleciydi beşiktaştan gitmesine çok üzülmüştüm keşke gitmeseydide beşiktaşta bitirseydi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

küçük kartal

bazı sakarlıkları olurdu ama keske besiltas ta bıraksaydı haklıda adam yaslandı yinede bize werdigi emeklerden dolayı tesekkurler
ah bide bizde bıraksaydı mükemmel bide jubile yapardık

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: küçük kartal - Şubat 04, 2007, 12:58:01
bazı sakarlıkları olurdu ama keske besiltas ta bıraksaydı haklıda adam yaslandı yinede bize werdigi emeklerden dolayı tesekkurler
ah bide bizde bıraksaydı mükemmel bide jubile yapardık

sen bu kafayla bi bok yapamazsın geri zekalı

eyup1903

keşke jübilesini bizde yapsa ne de olsa 100. yılda payı büyüktü

BerkAy1903

inş inönüde yapar jubilesini
19o3