Ana Menü

Gördün mü Başkan Lucescu'yu!

Başlatan Simurg, Aralık 09, 2008, 09:13:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş eski menajeri Sinan Engin Kanaltürk Televiszyonu'nda Lucescu'yu yerden yere vurdu

[/t]

Sinan Engin, Tele Gol programında Lucescu'ya yüklendi.
Sinan Engin, şunları söyledi:
"Sevgili Demirören başkanım buradan size sesleniyorum. Şimdi bana hak verdin mi? Beşiktaş'ın Lucescu'yu çok seven taraftarları, işte görün çok sevdiğiniz teknik adamın halini!
medyada yazıp çiziliyor, "Lucescu Sinan Engin'e kızıyor" diye. Hayır o bana değil, ben ona kızıyorum. Ben onu İtalya'da gördüm şans eseri. Yanımda Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er vardı. Lucescu benimle fotoğraf çektirmek istedi ancak ben onunla aynı karede olmak istemedim. Sevgili başkan iyi niyetli birisi. Kimseyi kıramıyor. Başkan Lucescu ile arkadaşça bir şey konuşmuş. Adam gidiyor bu sırrı medyaya açıklıyor. İbrahim Seten iyi bir gazeticidir. Haberin altında Gökmen Özdemir'in imzası var. Bu röportaj Lucescu'nun nasıl bir insan olduğunu birebir gösteriyor. Lucescu hakkında anlatacak çok şey var. Bir anlatsam yer yerinden oynar. Ama bu bana yakışmaz. Gelsin izah etsin, 101. yılda kaçan şampiyonluğu. Haşmet Bedii Kürüm, Hüsnü Güreli şahitler! Önce Pascal'ı gönderdi ardından İlhan Mansız'ı, ona "İyi bir golcü almamız şart" dedim. Kimse 5 dil biliyor diye adam olmaz. Bizim kulüpte çalışan Federico'da 5 dil biliyor ama bir kıstas değildir. Samsunspor maçında yalvardım İlhan mansız'ı oyundan alıalım diye. Ama o İlhan'ı oyundan atılmasını seyretti. Alamazdı çünkü İlhan'dan korkuyordu. Şimdi ben buna benzer şeyleri anlatmaya kalksam saatler sürer. Arkadaş ortamında konuşulan bir şey medyaya sızdırılmaz. Ben bir adama kızıyorsam haklıyımdır. sayın başkan tekrar ediyorum; gördün mü Lucescu'nun adamlığını!"

Lucescu'nun "Hakem cem papila benim sayemde meşhur oldu" sözlerine Cem Papila tepka gösterdi:
Papila, "Lucescu'nun adam gibi adam olduğunu kimse iddia edemez. O Çavuşesku döneminde yetiştirilmiş örnek bir vatandaş. Beşiktaş-samsunspor maçını defalarca seyrettim. O maç bir daha oynansın bir daha öyle yönetirim. Lucescu yaptığı hataları başkalarına çamur atarak gidermeye çalışıyor" ifadesini kullandı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

siz Lucescu'nun yarısı kadar adam oLun eyvaLLah diyecem Lan..

seninde futboL biLgini yaptığın transferLerden gördük sinan bey..

düş artık yakamızdanda derin bir nefes aLaLım..

o sayın başkanınıda aL Giresunsporda beraber çaLışın.. zaten ancak orayı yönetebiLirsiniz.. ondanda şüpheLiyim..

[KralKartal]

SINAN ENGIN:Sevgili Demirören başkanım buradan size sesleniyorum. Şimdi bana hak verdin mi? Beşiktaş'ın Lucescu'yu çok seven taraftarları, işte görün çok sevdiğiniz teknik adamın halini!

hadi ya ordan ! Ne kiskanc adamsin yahu...

Herkes sirasini ve haddini bilmeli...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

ya ne susmaz adammışsın sen ya Luce'nin tırnağının ucu olamazsın !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.